Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Dnia 23.03.2010 o 16:46, Piotrbov napisał:

Ja jestem w stanie to sobie wyobrazić, nie ma przy tym żadnych przeszkód.


ostatnio jakis epek jakiejs dziwnej serii pokemonow widzialem - i walka ciagle wyglada tak samo w pokemonach ;) komenda, atak, komenda drugiego, atak - az ktorys padnie ;) Tam tez nie ma "dynamicznych" walk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 19:37, EmperorKaligula napisał:

ostatnio jakis epek jakiejs dziwnej serii pokemonow widzialem - i walka ciagle wyglada
tak samo w pokemonach ;) komenda, atak, komenda drugiego, atak - az ktorys padnie ;)
Tam tez nie ma "dynamicznych" walk :)


Dziwna? Z tego co wiem to pokemony lecą nieprzerwanie przez te wszystkie lata i nic się nie zmieniły(poza kolorystyką)Wyszło coś około 650 odcinków. Kto to jeszcze ogląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 19:37, EmperorKaligula napisał:

ostatnio jakis epek jakiejs dziwnej serii pokemonow widzialem - i walka ciagle wyglada
tak samo w pokemonach ;) komenda, atak, komenda drugiego, atak - az ktorys padnie ;)
Tam tez nie ma "dynamicznych" walk :)


Ale podam dla przykładu walkę z mistrzem Pokemon na wyspach pomarańczowym. Tam to się Lapras schował w fontannie by uciec od ataku Gengara, a w grach tak nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 19:41, qrex napisał:

Dziwna? Z tego co wiem to pokemony lecą nieprzerwanie przez te wszystkie lata i nic się
nie zmieniły(poza kolorystyką)Wyszło coś około 650 odcinków. Kto to jeszcze ogląda?


Ja oglądam xD
Moze kiedyś wątek romansowy się pojawi - a Dawn fajna jest, więc czemu nie :D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 20:45, Ichibanboshi-kun napisał:

Ja oglądam xD


Gdzie??

Dnia 23.03.2010 o 20:45, Ichibanboshi-kun napisał:

Moze kiedyś wątek romansowy się pojawi - a Dawn fajna jest, więc czemu nie :D!


Taaaa marzenia. Jak w grze się taki wątek nie pojawia, to tym bardziej w anime.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 20:49, Piotrbov napisał:

Gdzie??

Jetix xD Plus ściągnąć się da ;] Na serebii.net są na bierząco podawane jakie aktualnie odcinki w Japoniii zostały wyemitowane. W Ameryce cły czas wychodzą dvd z nowymi odc :D

Dnia 23.03.2010 o 20:49, Piotrbov napisał:

Taaaa marzenia. Jak w grze się taki wątek nie pojawia, to tym bardziej w anime.

Moze kiedyś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 20:53, Ichibanboshi-kun napisał:

Jetix xD Plus ściągnąć się da ;] Na serebii.net są na bierząco podawane jakie aktualnie
odcinki w Japoniii zostały wyemitowane. W Ameryce cły czas wychodzą dvd z nowymi odc
:D


A wiesz, że już tego kanału nie ma? A w necie gdzie można znaleźć? Najlepiej po japońsku zsubowane

Dnia 23.03.2010 o 20:53, Ichibanboshi-kun napisał:

Moze kiedyś :D


Jasssssne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 20:45, Ichibanboshi-kun napisał:

Ja oglądam xD
Moze kiedyś wątek romansowy się pojawi - a Dawn fajna jest, więc czemu nie :D!


Biedny. Pewnie Japończycy zamontowali moduł do prania mózgu skoro przez tyle epów chce ci się to oglądać. Choć jak mam być szczery to może i poków nie oglądam ale nałogowo grywam na DS''ie więc sam sporo lepszy nie jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 21:02, Piotrbov napisał:

A wiesz, że już tego kanału nie ma? A w necie gdzie można znaleźć? Najlepiej po japońsku
zsubowane

To Disney XD, tak to się teraz nazywa ;)

Dnia 23.03.2010 o 21:02, Piotrbov napisał:

Jasssssne.

Gdzieś na yt znalazłem filmik gdzie Satoshi jest całowany przez dziewczynę, po czym okazuje si.ę później że to była Latias xD

@Qrex

Jesli jest tu jakiś cwaniak co wyzwie mnie - NAJWIĘKSzEGO MISTRZA POKEMON - to prosze bardzo xD Sam też grywam cały czas ;D na dsie/gba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 21:12, Ichibanboshi-kun napisał:

Gdzieś na yt znalazłem filmik gdzie Satoshi jest całowany przez dziewczynę, po czym okazuje
si.ę później że to była Latias xD


Satoshi?? Latias? Możesz pisać angielskimi nazwami? Ale jeszcze mi nie napisałeś czy można gdzieś w necie te odcinki znaleźć.

Dnia 23.03.2010 o 21:12, Ichibanboshi-kun napisał:

Jesli jest tu jakiś cwaniak co wyzwie mnie - NAJWIĘKSzEGO MISTRZA POKEMON - to prosze
bardzo xD Sam też grywam cały czas ;D na dsie/gba


Iiii tam. To tylko przechwałki. Ja mam Pokemon SoulSilver i Pokewalka, a ty nie. Więc kto tutaj jest mistrzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 21:14, Piotrbov napisał:

Satoshi?? Latias? Możesz pisać angielskimi nazwami? Ale jeszcze mi nie napisałeś czy
można gdzieś w necie te odcinki znaleźć.

Ash i LAtias to Latias - co z Ciebie za mistrz jak tego nie wiesz!? NIestety to różnie, po porstu staram sie po nazwie znaleźć i jakoś dorwać na mojego pc

Dnia 23.03.2010 o 21:14, Piotrbov napisał:

Iiii tam. To tylko przechwałki. Ja mam Pokemon SoulSilver i Pokewalka, a ty nie. Więc
kto tutaj jest mistrzem?

Spko loko, w inny sposób już tę część obczaiło się wcześniej, a i do zakupu niedługo dojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 21:17, Ichibanboshi-kun napisał:

Ash i LAtias to Latias - co z Ciebie za mistrz jak tego nie wiesz!? NIestety to różnie,


No cóż... nazwy japońskie mnie nie obowiązują.

Dnia 23.03.2010 o 21:17, Ichibanboshi-kun napisał:

Spko loko, w inny sposób już tę część obczaiło się wcześniej, a i do zakupu niedługo
dojdzie


Ale i tak nie masz Pokewalka. Buahahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 19:41, qrex napisał:

Dziwna? Z tego co wiem to pokemony lecą nieprzerwanie przez te wszystkie lata i nic się
nie zmieniły(poza kolorystyką)Wyszło coś około 650 odcinków. Kto to jeszcze ogląda?


dziwne poki, czyli generacja ktorej juz nie ogarniam i mnie nie kreci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 21:53, EmperorKaligula napisał:

dziwne poki, czyli generacja ktorej juz nie ogarniam i mnie nie kreci ;)


Przesadzasz, ale fakt. Te pierwsze generacje są najlepsze. Teraz powoli pojawiają się nowe informacje nt. piątej generacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 21:12, Ichibanboshi-kun napisał:

Jesli jest tu jakiś cwaniak co wyzwie mnie - NAJWIĘKSzEGO MISTRZA POKEMON - to prosze
bardzo xD Sam też grywam cały czas ;D na dsie/gba


A znajdzie się ;p Chcesz być szpaner to powiedz mi ile masz godzin w grze (w sensie ile grasz),ile zwycięstw w link battles,ile legend i jaki masz najwyższy level.

P.S
Nie żebym jakąś samoreklamę szerzył ale jakby ktoś chciał to robię na zamówienie Trainer Cardy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2010 o 19:14, Slayer_Watti napisał:

A znajdzie się ;p Chcesz być szpaner to powiedz mi ile masz godzin w grze (w sensie ile
grasz),ile zwycięstw w link battles,ile legend i jaki masz najwyższy level.


Nie oczekuj odpowiedzi od niego na razie. Odpowie najwcześniej w piątek, lub jutro wieczorem ;)

P.S Jak ktoś ma Najnowsze Pokemony ( SoulSilver i HearthGold ) to niech się do mnie zgłosi. Wymienimy się Friends Code''ami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Otóż już rok temu chciałem zakupić NDS''a, jednak napływ świetnych tytułów na ps3 i upgrade kompa zniweczył te plany. Nadchodzą wakacje, a przy tym zastrzyk pieniężny, więc teraz powinno mi się udać, kupić tego wspaniałego handheld''a. Rok temu byłem pewien zakupu ds lite, jednak teraz coś się zmieniło ? Chodzi mi głównie o opłacalność kupna tej wersji, a nie DSi.

PS. Odpada wersja DSi XL, gdyż nie chce mieć takiego "klocka" jako przenośnej konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2010 o 20:08, Piotrbov napisał:

Nie oczekuj odpowiedzi od niego na razie. Odpowie najwcześniej w piątek, lub jutro wieczorem
;)

A co tak,go nowe poksy wciągnęły ?

Dnia 24.03.2010 o 20:08, Piotrbov napisał:

P.S Jak ktoś ma Najnowsze Pokemony ( SoulSilver i HearthGold ) to niech się do mnie zgłosi.
Wymienimy się Friends Code''ami ;)


SS kupuje ale to najwcześniej po 14 kwietnia więc ewentualnie wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2010 o 21:10, Slayer_Watti napisał:

A co tak,go nowe poksy wciągnęły ?


Nie. Siedzi sobie teraz na jednym czacie i niedługo wyjeżdża.

Dnia 24.03.2010 o 21:10, Slayer_Watti napisał:

SS kupuje ale to najwcześniej po 14 kwietnia więc ewentualnie wtedy.


To poczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować