Zaloguj się, aby obserwować  
Myniek_rp

Pochwal się czym jeździsz :)

349 postów w tym temacie

W tej chwili jeżdżę po pokoju fotelem komputerowym na kółkach. Głupie pytanie. A tak w ogóle to zwykłam się przemieszczać rowerem. Fioltowym. Marki Serena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przemieszczam się na co dzień komuną miejską, acz jak trzeba to wsiadam we Fiata Marea Weekend 1.9 JTD. Kiedyś miałem Suzuki Wagon R+ (starsza wersja) - był to najagresywniejszy samochód jaki widziałem (paradoksalnie) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy czy dawać fotkę autobusu mpk nr 26 ;) bo zaparkowac w okolicy biura to tak jak co najmniej 5 w lotku trafić :(
a tak od święta to hondą civic sie turlam - foty nie dam bo upload w swoim necie mam tragiczny i nie bede 20 min czekał aż dojdzie
pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Oczywiście rower (górski) :). Marki Kross, rocznik 97 (a więc starszy niż niektórzy forumowicze :). Z częsci oryginalny pozostało: rama, przednie koło razem z widelcem i kierownikiem i... kilka śrubek poddanych "recyklingowi" :). Kasa, którą wydałem na jego utrzymanie 10-krotnie przewyższa jego aktualną wartość ;]
2. Daewoo Tico o zabójczej pojemności silnika 0,8 (to zero na początku to nie pomyłka) litra i równie zabójczej mocy - 41 KM. Mimo wszystko całkiem fajnie się nim jeździ - mało pali, wszędzie się zmieści, a na tak lekki samochód silnik jakoś daje radę. Problem zaczyna się, gdy wpakuje ci się do niego 4-5 osób... ;)
3. Ciągnik Ursus C-330. Specyfikacje sobie możecie znaleźć, ja dodam tylko, że podoba mi sie tapicerka ;P
4. Rower nr 2, nieznanej mi marki (rama kilkukrotnie malowana) coś a la składak... tylko że się nie składa :). Jakieś 2 lata temu znalazłem na podwórku ramę do roweru, poodcinałem z niej wszystkie wystające elementy, domontowałem to tego koła i wszystko, co niezbędne do jazdy i służy mi do dziś. Rower nadaje się na krótkie wypady. Jego niewątpliwą zaletą jest to, że można go rzucić gdziekolwiek, a nikt trzeźwy i tak go nie weźmie (z nietrzeźwymi nigdy nie wiadomo ;))
5. Motocykl WSK 125 - stoi w garażu i sie kurzy. Od roku na nim nie jeździłem z powodu awarii przedniego koła (znaczy sie przebite ;)), a nie mam czasu ani potrzeby tego naprawić.
6. No i oczywiście nasz kochany PKS... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Renault Laguna II faza 2, która ma 170 galopujących francuskich koni mechanicznych i nie doprowadzi do nagłego pewnej staruszki, która będzie spacerować po cichym miasteczku tak jak Lamborghini Gallardo Spyder z wrednie pomarańczową skórą. Poza tym Greenpeace może się przyczepić, że samochód emituje szkodliwe spaliny, but I don''t Care. I hate Greenpeace and BHP. ;] I choćbym nie wiem co, nie kupię Papierowej Torby (Prius Toyota).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no oczywiście Rower górski z krzywą kierowicą, zepsutymi przeżutkami i hamulcem :D lub Legendarna ruska kolażówka licząca prawie 50lat jeszcze świętej pamięci dziadek nią popylał :D potem tata i wresznie ja !

Ruskie jest dobre xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj stałem się szczęśliwym posiadaczem Hondy Concerto. Samochodzik wyposażony w silnik 1,5 (benzyna) o mocy 90KM. Na wyposażeniu znajduje się wspomaganie kierownicy, centralny zamek i automatyczny szyberdach, samochód został osadzony na 14'' calowych alufelgach, które z biegiem czasu być może zmienię na większe i ładniejsze - póki co cieszę się tym, co mam ;).

Kolega, od którego kupiłem samochód przyciemnił lekko szyby oraz założył fajny wydech - autko świetnie brzmi i całkiem żwawo jeździ.

Nie jest to może szczyt marzeń, ale samochód kupiłem za własne pieniądze i mam dopiero 18 lat, więc... ;)

20070730160659

20070730160713

20070730160725

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować