Zaloguj się, aby obserwować  
Myniek_rp

Pochwal się czym jeździsz :)

349 postów w tym temacie

Aha, przepraszam, za dublet.

Jeżdżę Alfą bo...hmmm... jest piękna :D szybka i elegancka i w miarę wygodna. Oraz ma duszę. Tyle od samochodu oczekuję.

Drugim pojazdem jest... Solaris Urbino M12 :D na Warszawskich tablicach:P Jeżdżę, bo muszę. Ale całkiem fajny jest, nawet klimę mają niektóre modele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na co dzień podróżuję skuterem marki Macal - model "Buffalo". Ten środek transportu bardzo mi odpowiada, ponieważ jest wygodny, wszędzie się zmieści, a poza tym nie jestem od nikogo uzależniony... Wcześniej do szkoły jeździłem z mamą, ale nie zawsze udało się powrócić w ten sam sposób. Najczęściej po prostu do domu szedłem na pieszo - 3 km. Teraz wyjeżdżam i wracam kiedy chcę i jest to dla mnie duże udogodnienie... Jeżeli chodzi o samochód to moi rodzice mają Audi 80 Quattro z napędem na cztery koła, robionym na zamówienie w Niemczech. Jeździ się nim nieźle... To co mnie najbardziej cieszy to sportowy Volkswagen Sirocco ( niziutki ) stojący na podwórku i czekający, aż zrobię prawo jazdy :D

Foto 1 - Mój skuter bokiem
Foto 2 - Mój skuter z przodu
Foto 3 - Audi 80 Quattro
Foto 4 - Moja przyszła fura - Volkswagen Sirocco

20070416144140

20070416144446

20070416145319

20070416150547

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie jeżdżę rowerem chociaż ostatnio ojciec zabiera mnie na przejażdżki po lesie.Oczywiście ja kieruje:)Trochę nie idzie mi zmienianie biegów bo jak mam z dwójki włączyć na trójkę to włączam piątkę:)Ale ogólnie jazda idzie mi coraz lepiej.Jeżdżę Peugeotem Partnerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę autobusem ,metrem i pociągiem. Jak ojciec się zdecyduje to zmieni się na samochód lecz nie wiem jaki. Swoją drogą mi mało brakuje na własne prawo jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy cieniasy jesteście. Ja to mam bude. Biały kolor, piękny, zwrotny, mało pali. A nazywa się Fiat 126 P, porażka polskiego przemysłu samochodowego xD. Ale jeżdzi, ale już niedługo zmiana, dzięki Bogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować