Zaloguj się, aby obserwować  
Myniek_rp

Pochwal się czym jeździsz :)

349 postów w tym temacie

Niech karzdy napisz czym jeżdzi niezalerznie czy jest to rower, samochud, motor czy nawet autobus. Napiszcie równierz dlaczego kożystacie z tego pojazdu.

Ja poruszm się rekreacyjnie Jawą 50 Mustang :). Fajny motorower i można na nim pare ciekawych rzeczy robic.
Chciałem dołączyc zdjęcie pojazdu ale jest jakiś błąd. Zrobie to jak wszystko będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 23:30, cinus` napisał:

ja głównie jeżdżę autobusami i pociągami, od czasu do czasu usiądę sobie za kółkiem i pojeżdżę
fiatem pandą ^^

A gdzie dojezdzasz? Skad jestes?
Ja dojezdzam z Grodzisk Mazowieckiego (kolo Warszawy) do liceum w Pruszkowie. Rowniez pociagiem dojezdzam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 23:32, myniekka napisał:

też do szkoły codziennie dojeżdżam pociągiem (ok 50 kilometrów dziennie)

A gdzie dojezdzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 23:49, myniekka napisał:

ciekawe czym dojeżdżają do pracy pracownicy CDP
ja stawiam na autobusy lub tramwaje


Ja obstawiam że nie dojeżdżają taksówką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 23:41, Janeks napisał:

A gdzie dojezdzasz?

do siedlec

Dnia 29.12.2005 o 23:41, Janeks napisał:

Skad jestes?

wątpie czy ta miejscowość Ci coś powie: ulan-majorat ;)

Dnia 29.12.2005 o 23:41, Janeks napisał:

Ja dojezdzam z Grodzisk Mazowieckiego (kolo Warszawy) do liceum w Pruszkowie. Rowniez pociagiem dojezdzam!

z deka to daleko, bo ja dojeżdżam na akademię podlaską w siedlcach, z ulana do łukowa autobusem, a z łukowa do siedlec pociągiem, w sumie to będzie koło 50 kilometrów, biorąc pod uwagę fakt, że z w łukowie z pekaesów muszę iść pół godziny na pekapy, to taka podróż zajmuje mi sporo czasu, gdybym miał tak codziennie jezdzić to bym się zastrzelił, trochę to niewygodne, ale da się z tym żyć zwłaszcza, że nigdy sam nie jeżdżę, zawsze jakaś wesoła kompanija się trafi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdże tak o:

tramwaje - 8, 9,15, 22
autobusy (czasami) - 135, 145, 112, 113 (no i nocnymi, ale numerków nie pamietam ;P)

Tramwaje kolory mają różne, autobusy przeważnie czerwone Volvo. Jak jade do domku (studia...) to jade autobusem PKSu (czasami sie Neoplan trafi) i busami (Mercedes i Volkswagen). To tyle :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój starszy ma Alfę 156 i nią czasem jeżdżę. Dopóki się nie popsuje ;)
Do szkoły chodzę na piechotę, do kina autobanem... hmmm... jeździłem rowerem do szkoły dopóki nie złamałem sobie drugiej ręki :D i teraz nie mogę wprowadzać obojczyka w drgania. Głupie i idiotyczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój ulubiony wóz którym jeżdżę - Solaris Trollino 12. Od 0 do 60 w 3-4 sekundy, ten wielki silnik, i ten niski prześwit. Sprzęt grający - kilkanaście głośników. Automatycznie otwierane drzwi. Wszyscy inni użytkownicy dróg mają przed nim respekt. Cena także powala ;) nawet maybach wysiada :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 00:26, Skibka napisał:

Mój ulubiony wóz którym jeżdżę - Solaris Trollino 12. Od 0 do 60 w 3-4 sekundy, ten wielki
silnik, i ten niski prześwit. Sprzęt grający - kilkanaście głośników. Automatycznie otwierane
drzwi. Wszyscy inni użytkownicy dróg mają przed nim respekt. Cena także powala ;) nawet maybach
wysiada :))

:D.... i ten szybedach.. hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować