gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Hmm takie "związki" są raczej bezsensu skoro nie można się zobaczyć...A jak można się zakochać w ten sposób ? Przecież nie wie się jaka tra osoba jest w realu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie mój kolega miał taką sytuację. Siedział przed kompem i na naszej klasie wysłała mu dziewczyna wiadomość "Hej, co tam?" i dała gg. Tylko, że akurat było między nimi jakieś 20 km. Napisał do niej, codziennie do pierwszej, do drugiej siedzieli i ciągle gadali. Spotkali się kiedyś no i jest git ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2010 o 15:23, Infes napisał:

"Podziękowaliście Sobie" czy podziękowałeś Jej? ;> Był jakiś powód czy tak po prostu
wyszło?


Jakoś tak wyszło spotkaliśmy się 3 razy było całkiem sympatycznie i cóż potem zauroczenie minęło i przestaliśmy ze sobą gadać. Chyba po prostu doszliśmy do wniosku, że nie pasujemy do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudne pytanie, co można życzyć dziewczynie na 19 urodziny?, dodam jeszcze że w zeszłym roku zapominałem o urodzinach wiec w tym muszę się postarać, bukiet już przygotowany ale co powiedzieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2010 o 12:03, kindziukxxx napisał:

Trudne pytanie, co można życzyć dziewczynie na 19 urodziny?, dodam jeszcze że w zeszłym
roku zapominałem o urodzinach wiec w tym muszę się postarać, bukiet już przygotowany
ale co powiedzieć ?

Radości z życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2010 o 12:03, kindziukxxx napisał:

Trudne pytanie, co można życzyć dziewczynie na 19 urodziny?, dodam jeszcze że w zeszłym
roku zapominałem o urodzinach wiec w tym muszę się postarać, bukiet już przygotowany
ale co powiedzieć ?

"Wszystkiego najlepszego, dużo szczęścia, radości, uśmiechu, zadowolenia z przyjaciół i żeby Twój chłopak był tak fajny jak ja." ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2010 o 16:22, Rick napisał:

> Trudne pytanie, co można życzyć dziewczynie na 19 urodziny?, dodam jeszcze że w
zeszłym
> roku zapominałem o urodzinach wiec w tym muszę się postarać, bukiet już przygotowany

> ale co powiedzieć ?
"Wszystkiego najlepszego, dużo szczęścia, radości, uśmiechu, zadowolenia z przyjaciół
i żeby Twój chłopak był tak fajny jak ja." ;)

wiecie teraz to już trochę późno na życzenia ale dałem radę powiedziałem coś w stylu aby była najlepsza na świecie i takie tam i chyba zapomniała o zeszłorocznym małym zapomnieniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, mawiają, że najlepszym sposobem, żeby zapamiętać datę urodzin żony/dziewczyny/kochanki/koleżanki(whatever) jest raz o nich zapomnieć. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2010 o 20:58, Catie napisał:

a czym się różnią 19ste urodziny od innych, że muszą mieć specjalne życzenia?

19ste może i niczym, ale życzenia składane np. 16 latce a 26 latce się powinny się nieco różnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2010 o 22:27, evilemot napisał:

> a czym się różnią 19ste urodziny od innych, że muszą mieć specjalne życzenia?
19ste może i niczym, ale życzenia składane np. 16 latce a 26 latce się powinny się nieco
różnić.

Hehe chyba tylko tym ,że w przypadku 16nastki życzysz jej dobrych ocen w szkole a 26 latce wysokiej pensji ;] reszta jest taka sama w obu przypadkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Wydaje mi się jednak, że spojrzenie na świat nastolatki a dorosłej kobiety różnią się, więc oczekują innej formy życzeń. Jednak co ja tam wiem, moja jeszcze nie ma 26 lat, to za wcześnie na takie wywody z mojej strony. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż napalonej 16 trza życzyć dużo seksu z takim kociakiem jak my ;] A 26 nie wiem bo mam 16 dopiero,ale kobiety dorastają raczej i coś innego trza im życzyć raczej :) Z drugiej strony kogo obchodzą te życzenia w sumie i tak się o nich szybko zapomina :P ale chyba nie znam kobiet i pewno dla nich to ważne O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się