gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Dnia 28.11.2007 o 16:05, sebol97 napisał:

Może kiedyś już kogoś miał i dziewczyna go zdradziła,oszukała itd i dlatego nikogo narazie
nie chce mieć


Wiesz, sam problemu nie przedstawił, więc możemy się tylko domyślać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 16:13, LUIGI93 napisał:

> Może kiedyś już kogoś miał i dziewczyna go zdradziła,oszukała itd i dlatego nikogo narazie

> nie chce mieć

Wiesz, sam problemu nie przedstawił, więc możemy się tylko domyślać.



No niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 16:05, sebol97 napisał:

Może kiedyś już kogoś miał i dziewczyna go zdradziła,oszukała itd i dlatego nikogo narazie
nie chce mieć


Powiem ci tak...z jego wypowiedzi można wnioskować ,że do czegoś takiego nie doszło ;). Może po prostu nie ma ochoty i tyle ...albo ma swoje powody ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 16:05, sebol97 napisał:

Może kiedyś już kogoś miał i dziewczyna go zdradziła,oszukała itd i dlatego nikogo narazie
nie chce mieć


A przykładem mogę być ja :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że niektórzy z Was chcą się związać na siłę. Tak z ciekawości się zapytam: po czym poznajecie że jesteście z dziewczyną? po tym że na pytanie "czy będziesz ze mną chodziła" dziewczyna odpowiada: TAK ? :D Z moją dziewczyną jesteśmy prawie 3 lata (niezapomniany pierwszy dzień wiosny). Znamy się od około 6 lat, o ile mnie pamięć nie zawodzi nie było mowy o żadnych deklaracjach typu "będziesz moja". Poznaliśmy się, zaczęliśmy kolegować, później znajomość przerodziła się w przyjaźń, no i w końcu coś zaiskrzyło :)

Jeżeli zależy Wam na jakieś dziewczynie, postarajcie się aby to wszystko co się miedzy Wami wydarzy było spontaniczne w 100% a nie będziecie tego żałowali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 19:01, 88Bonzo napisał:

Z moją dziewczyną jesteśmy prawie 3 lata (niezapomniany pierwszy
dzień wiosny). Znamy się od około 6 lat, o ile mnie pamięć nie zawodzi nie było mowy o żadnych
deklaracjach typu "będziesz moja". Poznaliśmy się, zaczęliśmy kolegować, później znajomość
przerodziła się w przyjaźń, no i w końcu coś zaiskrzyło :)

bo to tak powinno wyglądać! tylko oświadczyny są takim jednoznacznym aktem, kiedy para już jest parą przez duże P.
a takie pytanie, "będziesz ze mną chodzić?" to nieco dziecinne jest i nie wydaje mi się żeby miało prawdziwy sens. jeśli ludzie coś do siebie czują, nie potrzebują deklaracji typu "jesteś moja"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 19:48, sebol97 napisał:

Właściwie to nietrzeba się pytać o chodzenie (ale można) bo to przychodzi samo z siebie


Pewnie jesteś młody :) ale zobaczysz że jak doda Ci się parę latek to całkowicie zmienisz sposób patrzenia na te sprawy. Bo to co czyni iż dwojga ludzi jest ze sobą nie jest słowem lecz uczuciem. Mały wyjątek występuje podczas ślubu :P ale to tylko formalność :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 19:53, 88Bonzo napisał:

Pewnie jesteś młody :) ale zobaczysz że jak doda Ci się parę latek to całkowicie zmienisz sposób
patrzenia na te sprawy. Bo to co czyni iż dwoje ludzi jest ze sobą nie jest słowem lecz uczuciem.
Mały wyjątek występuje podczas ślubu :P ale to tylko formalność :]

no dokładnie, to co o ślubie pisałem i ja, a konkretniej o oświadczynach i samych zaślubinach, jest tylko formalnym aktem zatwierdzenia związku. związku, który mógł trwać wcześniej przez wiele lat, bez konkretnych deklaracji, nawet bez słowa kocham Cie, a jedynie samymi czynami i uczuciami przez nie przekazywanymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 19:57, pizmak666 napisał:

> Pewnie jesteś młody :) ale zobaczysz że jak doda Ci się parę latek to całkowicie zmienisz
sposób
> patrzenia na te sprawy. Bo to co czyni iż dwoje ludzi jest ze sobą nie jest słowem
lecz uczuciem.
> Mały wyjątek występuje podczas ślubu :P ale to tylko formalność :]
no dokładnie, to co o ślubie pisałem i ja, a konkretniej o oświadczynach i samych zaślubinach,
jest tylko formalnym aktem zatwierdzenia związku. związku, który mógł trwać wcześniej przez
wiele lat, bez konkretnych deklaracji, nawet bez słowa kocham Cie, a jedynie samymi czynami
i uczuciami przez nie przekazywanymi.



Dobrze mówisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 18:52, sebol97 napisał:

A ile się już starasz??


Mało.
Tylko 2 miesiące :P
@Kate-Hooligan: Jestem pewien, że zauważyła o co mi chodzi, bo to bardzo mądra dziewczyna jest. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 21:49, LUIGI93 napisał:

> Ależ z was poeci :D

Yyy... A do kogo to??
Nie widzę tu poetów :PP


Nie wiem...może chodzi mu o pizmak''a666 i 88Bonzo ;).Można dodać ,że o poetach było kilka stron wcześniej xD.

@sebol97


Lepiej by było gdybyś używał opcji "odpowiedz" ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się