Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GeForce 8800 GTS - przegląd modeli w dniu premiery

42 postów w tym temacie

Dnia 11.12.2007 o 20:29, Valium napisał:

Haha teraz tylko "mocno" podkrecic mojego GF8800 GTS i poprosic o wymiane :D. Starsze karty
sa wycofywane ^^.

Jak się poszczęsci to moze dostaniesz taką samą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, MSI jak zwykle nas rozpiszecza i dodaje niezłe dodatki, tyle że jednak cena tych gier jest dość wygórowana. Ja osobiście wybrałbym Point of View, moim zdaniem niezła w ostatnimi czasy firma, a dodatki też dobre ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ach te drogie karty ... chciałoby się miec taką w kompie ale cena skutecznie odstrasza - jednak ta wersja MSI jest naprawdę genialna :p
ja jednak muszę poprzestać na i tak dobrym 8800GT 256 MB ... który ukarze się w naszym zacofanym kraju za X czasu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 21:30, kaganiec napisał:

ach te drogie karty ... chciałoby się miec taką w kompie ale cena skutecznie odstrasza - jednak
ta wersja MSI jest naprawdę genialna :p
ja jednak muszę poprzestać na i tak dobrym 8800GT 256 MB ... który ukarze się w naszym zacofanym
kraju za X czasu :(


W Komputroniku już jest. Przynajmniej widnieje w ofercie. Cena 900 zł, czyli wcale nie tak tanio. To już IMO dużo bardziej opłaca się doskładać i wziąć GT 512 za 1149, szczególnie, że powinny stanieć teraz.

A same GTS-y nowe? Na razie są po około 1500 zł w Polsce dostępne. W związku z tym nawet gdybym kupował dzisiaj, to i tak kupiłbym GT :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak...karta fajna bo mam ją i wszystko chodzi na fula ale takie gry jak Icewind Dale 2 i Stara Wars Republic Commando też bo karta jest za mocna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 22:31, Travis napisał:

a do mojej Nvidii GF 8800 GTS 640MB PALIT był dołączony tylko Tomb Raider: Anniversary:-(


Ale za to Crysis mi HHUUUUUULLLLLLAAAAA!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm intrygujące:

8800 GTS wahają się od 299 do 349 dolarów, aktualny kurs to chyba koło 2,40 zł.

325 ( uśrednijmy ) * 2,40 = 780 zł

Cena ze sklepu, który opisuje siebie jako "tani" ( wszem i wobec wychwalany Komputronik ) 1699 zł

Kochan ten kraj. Rozumiem, że może być drogo, ale przebicie ceny o ponad 100% to chyba lekka przesadza, nie uważacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszę brawa dla MSI. Fajne pełniaki (chociaż nie dla nich kupujemy, nie???). No i to fabryczne podkręcenie...
Cena też przystępna...

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od kiedy komputronik jest tani? to chyba jeden z najdrozszych sklepow komputerowych w polsce :)

na szczescie na podzespoly nie ma cla i mozna sobie karte spokojnie kupic w usa i nawet po dodaniu kosztow wysylki wychodzi taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłem recke 8800 GT to pomyślalem raj na ziemi.... ale gdy widze GTS to licze ile mam pieniędzy w skarpetce... i chyba na 70% kupie sobie tą karte.. to będzie uwięczenie mojego nowego kompa.. zobaczycie jak ja sobie kupie tego potfora to na BANK zrobie wszystko aby wszyscy na gram.pl wiedzieli :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

OK, dzieki za link. Niestety nie mam dostepu do netu codziennie ostatnio, dlatego musialem przegapic troche newsow :)

Pytanie mam do Ciebie: jak sie ma wydajnosciowo nowy GTS512 do tego z 640 MB RAMu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak karta super tylko jest jeden problem :( Ja miałem ja zamówioną i sie okazało że na hurtowniach niema dostaw tej karty i dopiero w styczniu będą. A za 1610zł na komputroniku jej nie kupię bo:
Po 1.Za drogo 1340zł miałem zapłacić tam gdzie zamówiłem.
A po 2. Na pewno i tak nie mają ich na magazynie :)

Więc do stycznia trzeba czekać ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować