Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft pa ruski

63 postów w tym temacie

Czemu nieudogodnieniem? Skoro Rosjanie mieliby tam pracować, to jeszcze większa atrakcja - można zwiedzić miasto, najeść się koniczynek/bagietek... żyć nie umierać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oddaj nam całe swoje złoto i my pozwolimy tobie żyć . Pozdrowienia od Ruskiej Mafii ^_^

Chyba jeszcze coś znam z ruskiego ^_^ (3 lata w Liceum to jednak udręka)

Fajnie że ruscy będą mieli swoją wersję czekamy ( i się nie do czekamy pewnie) Polskiej wersji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hym, to może kiedyś go nawet po polsku zrobią.
Jednak i to mnie nie zachęci do grania w WoWa. Za duże wymagania abonamentowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinna być wersja Polska... Tym bardziej, że to język angielski jest obecnie polonizowany... Już teraz angielscy policjanci będą się uczyć polskiego...
Polacy to za ważna grupa na świecie aby ją ignorować!!.. A wątpie aby im się ta inwestycja w Rosji sprawdziła.. tam jest największy poziom piractwa, a ludziom za dobrze się nie żyje.. Rosyjscy gracze na tym skorzystają.. ale po części ci grają na pirackich serwerach, a jak swego czasu się interesowałem pirackimi serwerami WoW''a to jeden serwer Rosyjski był nie zwykle potężny i sprawny i chyba w miarę dorównuje orginalnym serwerom..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję ci rację, bo w Rosji to piraty sprzedają nawet w normalnych sklepach, po dość niskich cenach, samowola normalnie. :/

A WoW po polsku, się może pojawi, ale poczekamy do czasu, aż Polacy będą w miarę sporą grupą w grze (w sumie, to są , ale porozmieszczani po świecie :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to Ruski mają fajnie...a kiedy polska wersja gry :D Ci którzy tam chcą pracować, będą musieli mieć tam raczej stałe zamieszkanie bo dojeżdżać jest trochę niewygodnie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ruskie to maja dobrze. Tylko ciekawe jakim kierowali sie kryterium dając im ten serwer? Bo chyba nie ilością wypitego spirytusu? xD Wtedy to mieli by że trzydzieści serwerów. hmmm a Polacy sobie czekają i płacą abonamenciki. Dobrze że przynajmniej GW jest PL ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że polonizacja Guild Wars się udała więc może z World of Warcraft będzie podobnie ??? Wystarczy tylko chcieć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczba mówiących po rosyjsku:

145 milionów (jako język ojczysty)
250 milionów (ogółem)

a jezyk polski ? raczej nie doczekamy szybko przekladu na polski - nie oplaca sie az tak rozdrabniac... trzeba zatrudnic ludzi, potem wszystko na biezaco tlumaczyc - szkoda kasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować