Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pół miliona graczy w betę online'owego Warhammera

27 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Electronic Arts ujawniło, że gra Warhammer Online: Age of Reckoning ma aktualnie ponad pół miliona beta-testerów, którzy z pewnością przyczynią się do poprawy jakości tej produkcji. W końcu EA Mythic, dzięki przełożeniu premiery, ma jeszcze przed sobą kilka miesięcy ciężkiej pracy.

Przeczytaj cały tekst "Pół miliona graczy w betę online'owego Warhammera" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że nie będzie na abonament, mimo że nie lubię tak bardzo WH Fantasy jak WH40k to możliwość grania w MMORPG w tych realiach jest zachęcające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, moje ukochane poza Star Wars universum wymyślone na potrzeby rozrywki. MMO wygląda świetnie, podobno też świetnie się w nie gra. To niestety nie potwierdzone przeze mnie samego, z prostej przyczyny, zgubiłem hasło, a help-desk Mythica nie odpowiedział na żadnego z kilkunastu maili. Przykre :( No ale jak będzie jakiś trial czy coś to nie omieszkam skorzystać. Mam nadzieję, że będzie coś o wiele więcej niż WoW - więcej wolności, więcej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powinno być:

"Pół miliona graczy gra w bętę online'owego warharmmera" ? ;-)

albo:

"Pół miliona graczy w becie online'owego warharmmera" ?

Fajnie że na tą gre jeszcze popyt jest ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, Warhammer Online: Age of Reckoning ma szansę zdobyć popularność wśród graczy. Zapowiada się naprawdę ciekawy i grywalny tytuł, tym bardziej że jest to pierwsze MMO w uniwersum Warhammera. Mi to MMO chyba przypadłoby do gustu, bo podoba mi się Warhammer, no ale znając życie gra będzie wymagała mocnego sprzętu i abonamentu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 11:33, marian538 napisał:

Przy rejestracji nie chce mi przyjąć adresu, wiesz może dlaczego??

Przy rejestracji, czy przy logowaniu? Bo widzisz ja miałem problemy z samym logowaniem. Było to już kilka miesięcy temu i albo ja, albo system pomieszał te różne nazwy użytkownika, postaci, hasło do jednej części strony z tym do innej... szaleństwo, a help-desk jak napisałem zignorował prośby o pomoc i reset accounta :(
Jeśli masz problem z samą rejestracją i adresem e-mail... załóż najlepiej konto na gmail, bo może tego które masz nie przyjmuje z jakiś powodów. Albo znowu mają tam problemy z infrastrukturą. Ostatecznie napisz do tego nieszczęsnego help-deska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Konto na gmail mam, chodzi mi o rejestrację i pole address? Nie przyjmuje mi tam nic co wpiszę i cały czas mi wyświetla: "The format of your adress is invalid"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 11:43, marian538 napisał:

Konto na gmail mam, chodzi mi o rejestrację i pole address? Nie przyjmuje mi tam nic co wpiszę
i cały czas mi wyświetla: "The format of your adress is invalid"

A, czyli chodzi o adres pocztowy? No to cóż, sprawdź czy logujesz się przez właściwą część serwisu (a nie na przykład przeznaczoną tylko dla graczy z USA). No i sprawdź czy nie ma jakiś restrykcji na betę, na przykład tylko wybrane kraje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak ta gra się uda. Jest szumnie zapowiadana, ma stać się konkurentem dla WoWa. Choć biorąc pod uwagę fatum ciążące nad tą produkcją, które powoduje ciągłe opóźnianie premiery i zwolnienia w studio developerów może źle wpłynąć na premierę tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autor troche pokrecil ;) pol miliona to jest graczy zarejestrowanych - oczekujacych na wylosowanie, w becie natomiast sa tylko nieliczni farciarze - beta jest aktualnie w fazie CLOSED a nie OPEN ;)
Zapraszam na strone poswiecona WHO - www.warhammer-online.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować