Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Play 1/08 już w kioskach!

46 postów w tym temacie

Od niedawna kupuję Play''a, stwierdziłem że kupowanie Clicka! mija się z celem. Zaciekawił mnie wywiad z Boll(cem), co prawda nie tak długi jak w innych gazetach ale dobre i to.
I tak pewnie za kilka miesięcy przestanę to kupować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Play

Co ma normalny gracz przed świętami? Problem z wyborem gry, którą zainstaluje najpierw, a która musi poczekać do stycznia czy lutego. Co ma przed świętami Play? Sprawdzoną, świetnie piszącą ekipę, która zajęła się tym, by gracz wiedział, w co grać, a czego unikać? Też. Ale ma też zestaw fulli, które zawstydziłyby poziomem niejedną pozycję z tego roku.

Przeczytaj cały tekst "Play 1/08 już w kioskach!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jeszcze nie grał w BG&E, to raz raz do kiosku i nadrabiać zaległości! Gra jest niesamowita, a jeszcze za tę cenę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 11:43, Krejt napisał:

Jeśli ktoś jeszcze nie grał w BG&E, to raz raz do kiosku i nadrabiać zaległości! Gra jest niesamowita,
a jeszcze za tę cenę...

Mnie ta gra AŻ tak nie zachwyciła (taka prawda, że nawet jej skończyć nie mogę, bo już mi się nie chce). Poza tym to wolałbym dopłacić te 5zł i mieć ją w pudełku niż z gazety - za swoją dałem 10zł w promocji to kupiłem lecz takiego zachwytu u mnie nie wzbudziła. Może to jest też spowodowane działaniem tej gry - irytują mnie wstawki filmowe gdzie dźwięk jest szybszy od obrazu (albo na odwrót) i gdy już można grać, to dalej coś tam gadają w tle - taki bug a cieszy... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio Play bardzo mocno się rozwija. Moim zdaniem daje dużo lepsze pełniaki niż CDA i Click!. Wiadomo, że poziomem merytorycznym nie dorównuje jeszcze potentatowi (CDA), ale w kwestii gier jest niepokonany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki ma wyjątkowo dobre a ze względu na BG&E muszę go kupić. Pamiętam że kiedyś ( z rok temu albo i dwa ) widziałem w kiosku jakieś czasopismo i też dawali BG&E ale nie pamiętam jego nazwy nazwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm ... ten Play może jest ciekawy ale ni edla mnie, pełniaki mnie nie zachwycają, Turok mnie nie interesuje a recenzje były w CD-ACTION oprócz chyba tego nowego Painkillera. Nie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na Play''a to trzeba przyznać, że ten numer prezentuje się nieźle.
Sporo ciekawych tekstów, recenzja Crysisa, Call of Duty, temat numeru o Turoku. Pełniaki jak na to pismo nawet dobre, choć ja i tak tego numeru nie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eee tam. CDA lepsze pełniaki ma:P ale nie kupuje CDA dla pełniaków. To najlepsze CZASOPISMO DLA GRACZY. I jeszcze długo się to nie zmieni:D
Ps.Wczoraj w GW super pełniaki CDP były:] Dziękujemy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować