GaNgStA

Zdjęcia forumowiczów

17654 postów w tym temacie

A tak w ogóle to ile mi dajecie lat? Patrząc na zdjęcia dodane jakiś czas temu. Wpiszcie w wyszukiwarce gangsta i będzie. Tak swoją drogą to chciałem zmienić nick ale już niehc będzie puki co.

Peace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2006 o 01:23, GaNgStA napisał:

A tak w ogóle to ile mi dajecie lat? Patrząc na zdjęcia dodane jakiś czas temu. Wpiszcie w
wyszukiwarce gangsta i będzie. Tak swoją drogą to chciałem zmienić nick ale już niehc będzie
puki co.

Peace

17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2006 o 10:00, Markus89 napisał:

Jeśli się nie mylę to miałaś dodać jeszcze jakąś fotkę... ;) Chyba ciągle czekają zainteresowani


Ostatnio całe dnie spędzam w kancelarii, więc nawet nie mam okazji, żeby zrobić sobie jakąś fajną fotkę, ale jak będę miała coś nowego to zamieszczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2006 o 11:22, flowerania napisał:

Ostatnio całe dnie spędzam w kancelarii, więc nawet nie mam okazji, żeby zrobić sobie jakąś
fajną fotkę, ale jak będę miała coś nowego to zamieszczę :)

Widzisz co narobiłaś !! Dałaś fotkę i teraz chłopaki wariują przez ciebie, ciągle wyczekują twojej nowej fotki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2006 o 11:05, HumanGhost napisał:

Rany, mam nadzieje, że ten Gingers w lewym dolnym rogu fotki to piła jakaś kobieta a nie Ty.
;-D


Hahaha, znasz mnie ;]
Może nie widać na tych zdjęciach, ale kobiety też były, tylko że jak my piliśmy, to one trzaskały fotki :P
ps dla formalności Gingers nie był mój :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2006 o 11:24, paweusz napisał:

> Ostatnio całe dnie spędzam w kancelarii, więc nawet nie mam okazji, żeby zrobić sobie
jakąś
> fajną fotkę, ale jak będę miała coś nowego to zamieszczę :)
Widzisz co narobiłaś !! Dałaś fotkę i teraz chłopaki wariują przez ciebie, ciągle wyczekują
twojej nowej fotki :D

:))Gdybym wiedziała, to nie zdecydowałabym się na ten krok ;), choć oczywiście jest to bardzo miłe. Za tydzień wybieram się do Krakowa, więc może tam mi sie uda sfotografować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2006 o 07:14, flowerania napisał:

> A tak w ogóle to ile mi dajecie lat? Patrząc na zdjęcia dodane jakiś czas temu. Wpiszcie
w
> wyszukiwarce gangsta i będzie. Tak swoją drogą to chciałem zmienić nick ale już niehc
będzie
> puki co.
>
> Peace
17


Brawo :D Dokładnie 15 sierpnia kończe :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 27.07.2006 o 18:41, GaNgStA napisał:

> 17
>

Brawo :D Dokładnie 15 sierpnia kończe :]

No popatrz ja to mam nosa, a wydawało mi się, że masz 17 po fotkach z imprez, które zamieściłeś, bo ze mnie w tym wieku też był straszny wariat;) (domyślam się , że i tak dałeś te które przeszły cenzurę:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2006 o 11:56, Budo napisał:

Może nie widać na tych zdjęciach, ale kobiety też były, tylko że jak my piliśmy, to one trzaskały fotki :P

Już wcześniej miałem o to zapytać, ale powstrzymałem się. Wolny (jeszcze) kraj mamy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2006 o 20:29, flowerania napisał:

>
> > 17
> >
>
> Brawo :D Dokładnie 15 sierpnia kończe :]
No popatrz ja to mam nosa, a wydawało mi się, że masz 17 po fotkach z imprez, które zamieściłeś,
bo ze mnie w tym wieku też był straszny wariat;) (domyślam się , że i tak dałeś te które przeszły
cenzurę:))


I znowu masz racje :] To są najbardziej cenzuralne zdjęcia :D Tych mniej nie będe wstawial bo zaraz będzie, że demoralizuje młodzież. Chociaż... W moim środowisku mało jest niepijącej młodzieży. Chociaż jak mi sale otworzą i jak zaczne tańczyć to przestane pić. Bo kondycja spadnie (i tak pewnie spadła :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2006 o 23:45, GaNgStA napisał:

I znowu masz racje :] To są najbardziej cenzuralne zdjęcia :D Tych mniej nie będe wstawial
bo zaraz będzie, że demoralizuje młodzież. Chociaż... W moim środowisku mało jest niepijącej
młodzieży. Chociaż jak mi sale otworzą i jak zaczne tańczyć to przestane pić. Bo kondycja spadnie
(i tak pewnie spadła :D).


spadła, spadła, ale w tym wieku organizm szybko się regeneruje:) a co do tego picia- taki wiek, z czasem staje się to coraz mniej zabawne a i kac coraz większy. Chociaż niektórzy na ca łe życie pozostają siedemnastolatkami, ja się zestarzałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 09:21, flowerania napisał:

spadła, spadła, ale w tym wieku organizm szybko się regeneruje:) a co do tego picia- taki wiek,
z czasem staje się to coraz mniej zabawne a i kac coraz większy. Chociaż niektórzy na ca łe
życie pozostają siedemnastolatkami


Mam kolegę w wieku 27 lat, potrafi wypić w ciagu godziny 15 browarów jak nie więcej i wcale nie chodzi jakby był po tych 15nastu, ma taki łeb mocny jak skała no i regeneruje się też szybko, więc jednak z wiekiem ( jak i dłuższym okresem picia ) organizm przywzyczaja się i żeby rzucało na wszystkie strony trzeba wypić troszkę więcej niż ostatnio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się