GaNgStA

Zdjęcia forumowiczów

17654 postów w tym temacie

Dnia 11.08.2009 o 18:33, Wipu napisał:

> Citkowsky
Piąte zdjęcie idealnie przedstawia Ciebie. Nie no, wcale się nie chwalisz. Myślisz że
jesteś fajniejszy? -_-''



Co to znaczy być fajniejszy w tym kontekście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2009 o 18:59, Tyler_D napisał:

"Bycie fajnym / fajniejszym" - wrzucenie na forum zdjęcia z dziewczyną / samej dziewczyny.

wszystkim dzieciom aż gula skacze, że ktoś może podupczyć, a one wciąż na redtubie siedzą ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2009 o 19:00, Azra napisał:

wszystkim dzieciom aż gula skacze, że ktoś może podupczyć, a one wciąż na redtubie siedzą
^_^

Phi :P Moja wypowiedź miała inne znaczenie, ale nie sądzę, że kierowałeś ją do mnie, biorąc pod uwagę ile słodyczy i alko ode mnie dostałeś ;)
A Citkowskiemu nie odpowiem, niech sie chłop domyśla o co chodzi ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do Ciebie bjuti nic nie mam, bo wporzo chłop jesteś - co jednak nie zmienia faktu, że czasami lubisz się doczepić o jakąś nieistotną pierdołę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2009 o 19:00, Azra napisał:

> "Bycie fajnym / fajniejszym" - wrzucenie na forum zdjęcia z dziewczyną / samej dziewczyny.

>
wszystkim dzieciom aż gula skacze, że ktoś może podupczyć, a one wciąż na redtubie siedzą
^_^


Ot i chyba na to trafiłeś. Nie wiem czy ten użytkownik zalicza się do tej grupy (po jego odpowiedzi wynika, że nie) ale z reguły takie komentarze właśnie są z tego powodu.


Co się mam nie dzielić szczęściem. Mam szczęście to mam i fajne fotki i chcę to pokazać;) Chyba nikt mi tego nie ma za złe.


PS.
Zdjęcie nr.1 gdyby było robione 4 lata temu przedstawiało by nas w samym środku lasu. teraz widać co po nimzostało. wielki huragan z 2006 zmiótł całe lasy, może słyszeliście;) Istns postapokaliptyczna sceneria (tylko najlepiej pod wieczór jak się ściemnia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2009 o 19:11, Azra napisał:

do Ciebie bjuti nic nie mam, bo wporzo chłop jesteś -

Jejć, to takie miłe ^_^ Wydrukuje to i powieszę nad łózkiem :d Zawsze Cię lubiłem Azra, też jesteś wporzo chłop :)

Dnia 11.08.2009 o 19:11, Azra napisał:

co jednak nie zmienia faktu, że czasami lubisz się doczepić o jakąś nieistotną pierdołę :)

Zdarza się, szczególnie dzisiaj. Pochmurny dzień i w ogóle, jakoś tak miejsca znaleźc nie mogę. A na spacer idę za godzinę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2009 o 19:11, Azra napisał:

czasami lubisz się doczepić o jakąś nieistotną pierdołę :)


A kto nie lubi? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2009 o 19:20, Budo napisał:

> czasami lubisz się doczepić o jakąś nieistotną pierdołę :)
A kto nie lubi? :p


no ja bardzo lubię, ale ciiii, teraz obrabiamy dupę Bjutiemu :P


Bjuti -> :****

DonSzabla -> wiem :****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2009 o 19:28, Azra napisał:

no ja bardzo lubię, ale ciiii, teraz obrabiamy dupę Bjutiemu :P

Kiedyś na mnie paść musiało. Chociaż, może do WT się poczłapię teraz :p To będzie Twoja zasługa (A tyutule ustawię "Dla Azry") :*

Dnia 11.08.2009 o 19:28, Azra napisał:

Bjuti -> :****

:****

A, bo offtopic robie. Mam zdjecia, ale nie chce mi się wybierać które tu wrzucić. Będę miał fajniejsze to dam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mithrandir

Parę zdjęć z ponad tygodniowego wyjazdu.

1. Na Wawelu. Od lewej: Ja, arabski terrorysta i przemytnik narkotyków(znany także jak chłopak mojej kuzynki), ciocia.
2. Kuzynki i siostra usiłują mnie przebrać za dziewczynę. Przed pomalowaniem oczu uratowała mnie brukiew, kuzynka rzepy, trzymana w ręku. Wychodzi na to, że uratowała mnie sługa Wielkiej Rzepy. Chwała Wielkiej Rzepie!!!
3. Nad Morskim Okiem. Nie cierpię pozowanych zdjęć.

20090812204445

20090812205123

20090812210058

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 21:17, Ensiferum napisał:

> Zgadzam się z Merovem, co robi ta głowa między tamtymi kolanami?

To są chyba jego kolana -_-

To czemu widać kawałek spodenek tam, gdzie powinny zaczynać się stopy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL. To są moje kolana. Dowód: część grubsza nóg, czyli uda, są bliżej mniej niż część cieńsza, czyli łydy. I rzepki są dalej ode mnie, niż gdyby to nie były moje nogi. Poza tym kto to by miał byc, jak w tym domu znajdowała się wtedy tylko moja rodzina...

I gdzie Ty masz te spodenki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się