Zaloguj się, aby obserwować  
Gartak

F.E.A.R. - Temat ogólny

3701 postów w tym temacie

Dnia 13.01.2009 o 18:08, marcinshinoda napisał:

Spoiler

Fabułą z EXP nie będzie związania z FEAR 2, więc traktuj to jak oddzielną historie.
A Alma kiedyś prÓbowała nas zabić? Zawsze tylko straszyła, przeszkadzała.Wkońcu jesteśmy
jej pierwszym, ukochanym syneczkiem mamusi^^Fettel jest be xD. W necie czytałem, że Alma
nas sie boi...


Spoiler

Tak? To skoro nas się boi to dlaczego co chwilę w pierwszej części do nas podchodziła? A Alma chce nas zabić i wydaje mi się że każdego chce zabić. Na początku gry pierwszej części zabiła cały masz oddział, dlatego jesteśmy sami.


Spoiler

Chyba twórcy się już pogubili, raz nas zabija, a innym razem pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>

Spoiler

Tak? To skoro nas się boi to dlaczego co chwilę w pierwszej części do nas podchodziła?

Dnia 14.01.2009 o 09:19, xD ominik napisał:

A Alma chce nas zabić i wydaje mi się że każdego chce zabić. Na początku gry pierwszej
części zabiła cały masz oddział, dlatego jesteśmy sami.



Pochodziła, nie zabijała.Zabijała wszystkich oprÓcz nas. Najczęsciej to była iluzja, jak do niej sie strzeliło albo podeszło to znikała.

Dnia 14.01.2009 o 09:19, xD ominik napisał:

Spoiler

Chyba twórcy się już pogubili, raz nas zabija, a innym razem pomaga.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.01.2009 o 20:43, Patryk Mogilno napisał:

Dzisiaj pograłem kilka godzin na fajnym serwerze z nowymi mapkami.

Wszystko ładnie i pięknie, tylko gdzie te nowe mapy, bo na screenach widzę tylko Bedrooms Final na której grałem już dziesiątki razy. ;P

Dnia 13.01.2009 o 20:43, Patryk Mogilno napisał:

Ale jedno co mnie zaskoczyło to moja fenomenalna forma w każdym meczu miałem ponad 60
zabitych. Pochwale się również że potrafiłem w morderczym szale (miałem ich kilkadziesiąt
w całej grze) zabić jeszcze po kilka razy ;)

A może po prostu grałeś z totalnymi n00bami ? :) Co do morderczego szału to u mnie to normalka, zresztą na pewno już to wiesz, bo nie raz grałeś zemną na Serwer of Chaos. ;]

Dnia 13.01.2009 o 20:43, Patryk Mogilno napisał:

Nastała moja wielka ERA xD

GRaty. :P

@marcinshinoda

Dnia 13.01.2009 o 20:43, Patryk Mogilno napisał:

Pochodziła, nie zabijała.

To w takim razie skąd pochodziła, jeśli można spytać ? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> @marcinshinoda

Dnia 14.01.2009 o 15:13, Sebat1 napisał:

Pochodziła, nie zabijała.
To w takim razie skąd pochodziła, jeśli można spytać ? ;>


On nie pochodziła, tylko podchodziła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 16:38, Patryk Mogilno napisał:

Ja grałem pierwszy raz na tej mapie xD

Oj, to mało grałeś na fanowskich mapach :P Jeżeli chcecie sobie pograć na serwach z takimi mapami to proszę, podaję nazwy:
B&R_Server_1 - Mój dawny klanowy serw, niestety ostatnio dosyć opuszczony :/ TDM
B&R_Server_2 - j/w CTF
[FF]FearForever - Strasznie dziwny serw :P Niska grawitacja, wysoka szybkość i b. mocne bronie. Raczej dla początkujących, ale zagrać od czasu do czasu nie zaszkodzi. DM
!!!New Guys Learning2!!! - Nazwa mówi za siebie, lecz gra dosyć dużo niezłych graczy. Grałem głównie na początku mojej przygody z F.E.A.R. ;) TDM
MixoMatiK [:^_^:] - Bodajże Francuski serw. Praktycznie wszystko jest zmienione na tym serwie - skiny, głosy itp. Jest dziwny. Zawsze gra na nim wielu graczy. TDM
France Universal - j/w nawet menu jest zmienione :P Średnio go lubię. TDM
Outhouse - Przyjemny serwer, lecz dosyć mało osób go zna. Spowolniony TDM
CH0.A.I.COOP - Była o nim mowa niedawno. Odkryłem go, i jest to jeden z niewielu serwerów COOP do F.E.A.R. Polecam.
CH1.Great Map Fast D/L - Serwer stworzony przez tego samego gościa, który stworzył świetny CH0. Tym razem jest to TDM.
EuropaKillers/WAR 2008 - Europejski serwer, na którym zmienione są głównie skiny i ikony nad postaciami. Skiny odpowiadają państwu, ikony również. Można sobie nawet ustawić mapę Polski nad głową ;) Fajny serwer, gra wielu dobrych ludzi. TDM
Od razu mówię - nie wszystkie z tych wymienionych serwów lubię i nie na wszyhstkich gram (nie lubię [FF], France Universal, a MixoMatiK jest dla mnie strasznie dziwny), wymieniłem te "ważniejsze". Uznałem, że komuś mogą się po prostu spodobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 20:43, Patryk Mogilno napisał:

Dzisiaj pograłem kilka godzin na fajnym serwerze z nowymi mapkami. Jedna mapa była niczym
wyjęta z filmu Toy Story ponieważ wszystko było tak duże że wydawało się jak byśmy byli
zabaweczkami w wielkim pokoju. CTF
Ale jedno co mnie zaskoczyło to moja fenomenalna forma w każdym meczu miałem ponad 60
zabitych. Pochwale się również że potrafiłem w morderczym szale (miałem ich kilkadziesiąt
w całej grze) zabić jeszcze po kilka razy ;) Nastała moja wielka ERA xD

Dobra co do Morderczego szału to nie masz powodu do dumy...
1.Grałeś z totalnymi lamami(zapewne)
2.Wielka era? mistrzu, a wiedziales ze po morderczym szale jest jeszcze szal bojowy ? (to opcja tylko dla orłów)
Pozdrawiam ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, widze że F.E.A.R. tutaj dalej się jeszcze nieźle trzyma. A ja tak maniurze w BF2 że o tej grze już zapomniałem :P
Może zbierzemy się w ten weekend i wszyscy wspólnie zagramy, co ? Jak za dawnych dobrych czasów :P Tylko kto by mógł załorzyć serw, gdyby zebrało się około z 10 graczy ? Kto się pisze ?

___

Ostatnio sobię włączyłem ten serw z cooperativem alle byłem sam więc nie tak tylko na chwile zobaczyłem. Zagra może ktoś na nim w ten weekend ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 17:13, Yoruaaw napisał:

> Dzisiaj pograłem kilka godzin na fajnym serwerze z nowymi mapkami. Jedna mapa była
niczym
> wyjęta z filmu Toy Story ponieważ wszystko było tak duże że wydawało się jak byśmy
byli
> zabaweczkami w wielkim pokoju. CTF
> Ale jedno co mnie zaskoczyło to moja fenomenalna forma w każdym meczu miałem ponad
60
> zabitych. Pochwale się również że potrafiłem w morderczym szale (miałem ich kilkadziesiąt

> w całej grze) zabić jeszcze po kilka razy ;) Nastała moja wielka ERA xD
>
Dobra co do Morderczego szału to nie masz powodu do dumy...
1.Grałeś z totalnymi lamami(zapewne)
2.Wielka era? mistrzu, a wiedziales ze po morderczym szale jest jeszcze szal bojowy ?
(to opcja tylko dla orłów)
Pozdrawiam ;D


ehh widze, że nadal nie widziesz róznicy miedzy graczami "for fun", a no-life''owimi graczami takimi jak ty:P Ty pewnie jak zginiesz 3 razy z rzędu wpadasz w szał, i zaczynasz klnąc, i płakać jak mała dziewczynka. "Jak to sie stało? Jestem przecież zajebisty. NIEEEEEe". A patryk ma to w pupie, jak mu idzie^^ nieraz juz dostawał baty, jak graliśmy razem i nigdy sie nie zraził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.01.2009 o 11:28, Robak 007 napisał:

MixoMatiK [:^_^:] - Bodajże Francuski serw. Praktycznie wszystko jest zmienione na tym
serwie - skiny, głosy itp. Jest dziwny. Zawsze gra na nim wielu graczy. TDM

Jest to jeden z pierwszych serwerów na których poznawałem nowe mapy. :) Ale jest to tak dziwny serwer, że nie mogłem się do niego przekonać.

Dnia 15.01.2009 o 11:28, Robak 007 napisał:

CH0.A.I.COOP - Była o nim mowa niedawno. Odkryłem go, i jest to jeden z niewielu serwerów
COOP do F.E.A.R. Polecam.

Niedawno grałem na tym serwie i muszę przyznać, że jest on bardzo fajny. ;] Zwłaszcza jak się samemu gra, to niezła masakra jest. ;D Chętnie przeszedłbym z kimś cały ten serwer, od początku do samego końca, ale to chyba trzeba calusieńki dzień na to poświęcić. ;/

Dnia 15.01.2009 o 11:28, Robak 007 napisał:

EuropaKillers/WAR 2008 - Europejski serwer, na którym zmienione są głównie skiny i ikony
nad postaciami. Skiny odpowiadają państwu, ikony również. Można sobie nawet ustawić mapę
Polski nad głową ;) Fajny serwer, gra wielu dobrych ludzi. TDM

Mam wielki sentyment do tego serwa, ale już tam nie gram. Na samym początku, jakieś półtora roku temu jak byłem jeszcze n00bem, często tam zaglądałem i nie wiem jak jest teraz, ale wtedy to prawie sami pr0 wymiatacze tam grali, i tak smarowali mnie po ścianach, że szkoda gadać. ;) Ale dzięki temu zdobywałem doświadczenie i metodą prób i błędów, bardzo wiele się nauczyłem. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 11:53, Sebat1 napisał:


> MixoMatiK [:^_^:] - Bodajże Francuski serw. Praktycznie wszystko jest zmienione
na tym
> serwie - skiny, głosy itp. Jest dziwny. Zawsze gra na nim wielu graczy. TDM
Jest to jeden z pierwszych serwerów na których poznawałem nowe mapy. :) Ale jest to tak
dziwny serwer, że nie mogłem się do niego przekonać.

Dokładnie. Głosy skiny i dosłownie wsyztsko jest strasznie dziwne na tym serwerze. To sprawiło, że bardzo rzadko na niego wchodzę.

Dnia 16.01.2009 o 11:53, Sebat1 napisał:

> CH0.A.I.COOP - Była o nim mowa niedawno. Odkryłem go, i jest to jeden z niewielu
serwerów
> COOP do F.E.A.R. Polecam.
Niedawno grałem na tym serwie i muszę przyznać, że jest on bardzo fajny. ;] Zwłaszcza
jak się samemu gra, to niezła masakra jest. ;D Chętnie przeszedłbym z kimś cały ten serwer,
od początku do samego końca, ale to chyba trzeba calusieńki dzień na to poświęcić. ;/

>
Nie no, może nie cały dzień, ale jednak trochę to zajmuje ^^ A w dodatku host tego serwera z tego co wiem dodał ostatnio nowe mapy ;)

Dnia 16.01.2009 o 11:53, Sebat1 napisał:

> EuropaKillers/WAR 2008 - Europejski serwer, na którym zmienione są głównie skiny
i ikony
> nad postaciami. Skiny odpowiadają państwu, ikony również. Można sobie nawet ustawić
mapę
> Polski nad głową ;) Fajny serwer, gra wielu dobrych ludzi. TDM
Mam wielki sentyment do tego serwa, ale już tam nie gram. Na samym początku, jakieś półtora
roku temu jak byłem jeszcze n00bem, często tam zaglądałem i nie wiem jak jest teraz,
ale wtedy to prawie sami pr0 wymiatacze tam grali, i tak smarowali mnie po ścianach,
że szkoda gadać. ;) Ale dzięki temu zdobywałem doświadczenie i metodą prób i błędów,
bardzo wiele się nauczyłem. ;P

No właśnie nadal tam tacy grają ^^ I fajnie, bo można naprawdę wiele się nauczyć i podszkolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 22:18, marcinshinoda napisał:

> > Dzisiaj pograłem kilka godzin na fajnym serwerze z nowymi mapkami. Jedna mapa
była
> niczym
> > wyjęta z filmu Toy Story ponieważ wszystko było tak duże że wydawało się jak
byśmy
> byli
> > zabaweczkami w wielkim pokoju. CTF
> > Ale jedno co mnie zaskoczyło to moja fenomenalna forma w każdym meczu miałem
ponad
> 60
> > zabitych. Pochwale się również że potrafiłem w morderczym szale (miałem ich
kilkadziesiąt
>
> > w całej grze) zabić jeszcze po kilka razy ;) Nastała moja wielka ERA xD

> >
> Dobra co do Morderczego szału to nie masz powodu do dumy...
> 1.Grałeś z totalnymi lamami(zapewne)
> 2.Wielka era? mistrzu, a wiedziales ze po morderczym szale jest jeszcze szal bojowy
?
> (to opcja tylko dla orłów)
> Pozdrawiam ;D
>

ehh widze, że nadal nie widziesz róznicy miedzy graczami "for fun", a no-life''owimi
graczami takimi jak ty:P Ty pewnie jak zginiesz 3 razy z rzędu wpadasz w szał, i zaczynasz
klnąc, i płakać jak mała dziewczynka. "Jak to sie stało? Jestem przecież zajebisty. NIEEEEEe".
A patryk ma to w pupie, jak mu idzie^^ nieraz juz dostawał baty, jak graliśmy razem i
nigdy sie nie zraził.


Gdy zginę wiem że muszę coś poprawić, coś w swojej grze zmienić i dzieki temu staje się lepszy.
Ps. Jeśli ty po każdej porażce płaczesz to pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grizzly.
Dokładnie nasza paczka trzyma się naprawdę bardzo dobrze i każdy jest już trochę lepszy niż poprzednio ;-)
marcinshinoda
To jest zabawa. Ja dostawałem często baty ale wiedziałem wtedy że muszę potrenować. Teraz jak gram na innych serwach to widać poprawę.
Yoruaaw
My wiemy że jesteś "Pro"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja Wam mówię. Przez cały czas grałem w Feara. Jestem w szczytowej formie. Powiadomcie mnie jak będziecie jakąś partyjkę grac to się przekonacie :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 18:54, adi54 napisał:

Ja Wam mówię. Przez cały czas grałem w Feara. Jestem w szczytowej formie. Powiadomcie
mnie jak będziecie jakąś partyjkę grac to się przekonacie :DD

Czy to można traktować jako wyzwanie? :P Chłopaki, tu ktoś chce żeby mu tyłek sklepać w Fira :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 21:16, Robak 007 napisał:

> Ja Wam mówię. Przez cały czas grałem w Feara. Jestem w szczytowej formie. Powiadomcie

> mnie jak będziecie jakąś partyjkę grac to się przekonacie :DD
Czy to można traktować jako wyzwanie? :P Chłopaki, tu ktoś chce żeby mu tyłek sklepać
w Fira :P

Ja jestem tu weteranem. Spytaj się Marcina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 21:22, adi54 napisał:

> > Ja Wam mówię. Przez cały czas grałem w Feara. Jestem w szczytowej formie. Powiadomcie

>
> > mnie jak będziecie jakąś partyjkę grac to się przekonacie :DD
> Czy to można traktować jako wyzwanie? :P Chłopaki, tu ktoś chce żeby mu tyłek sklepać

> w Fira :P
Ja jestem tu weteranem. Spytaj się Marcina


znaczy sie mnie? Coś ciebie kojarze, ale chyba dawno znami nie grałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 21:55, marcinshinoda napisał:

> > > Ja Wam mówię. Przez cały czas grałem w Feara. Jestem w szczytowej formie.
Powiadomcie
>
> >
> > > mnie jak będziecie jakąś partyjkę grac to się przekonacie :DD
> > Czy to można traktować jako wyzwanie? :P Chłopaki, tu ktoś chce żeby mu tyłek
sklepać
>
> > w Fira :P
> Ja jestem tu weteranem. Spytaj się Marcina

znaczy sie mnie? Coś ciebie kojarze, ale chyba dawno znami nie grałeś.

A to pamiętasz??
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=3169&pid=677

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować