Zaloguj się, aby obserwować  
Gartak

F.E.A.R. - Temat ogólny

3701 postów w tym temacie

Dnia 20.01.2009 o 12:46, K0stUcHa napisał:

> > cut
> Nie wiem o co Ci chodzi...ja KONTYNUUJE grę!
>

ahh ja myślałem że nie chciało ci się kontynuować gry i tyle i już nie grasz ehh to życzę
miłej gry ;D

Ja myślałem że coś nowego...bo tak wysoko ten temat...coś kiepsko z nowymi postami na forum...no ale do tematu.
Dzięki ;) Jeszcze mam dodatek ze złotej edycji do przejścia :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 13:32, Gothic 12 napisał:

> > > cut
> > Nie wiem o co Ci chodzi...ja KONTYNUUJE grę!
> >
>
> ahh ja myślałem że nie chciało ci się kontynuować gry i tyle i już nie grasz ehh
to życzę
> miłej gry ;D
Ja myślałem że coś nowego...bo tak wysoko ten temat...coś kiepsko z nowymi postami na
forum...no ale do tematu.
Dzięki ;) Jeszcze mam dodatek ze złotej edycji do przejścia :]



To widzę że szykują się F.A.J.N.E. ferie uwierz mi nie zawiedziesz się co do tej gry xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem właśnie podstawkę. Pozostał taki niedosyt, brakowało mi na koniec gry akcji, trudniejszej walki, chociażby z jakimś bossem. Gra nieźle się rozkręciła ale od połowy gry zaczęła tracić jakość. Gra naprawdę fajna podobała mi się jednak słaby koniec. Mam nadzieję że dodatki będą ciekawe, jutro zaczynam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 00:14, 143872 napisał:

Skończyłem właśnie podstawkę. Pozostał taki niedosyt, brakowało mi na koniec gry akcji,
trudniejszej walki, chociażby z jakimś bossem. Gra nieźle się rozkręciła ale od połowy
gry zaczęła tracić jakość. Gra naprawdę fajna podobała mi się jednak słaby koniec. Mam
nadzieję że dodatki będą ciekawe, jutro zaczynam :)

Ja grałem w podstawkę i pierwszy dodatek, ale mimo iż dodatek jesr krótszy to bardziej mi się spodobał. Chodzi się ro różnych miejscach:peron, jakiś magazyn, kościół. Myślę że się nie zawiedziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 13:33, xD ominik napisał:

> Skończyłem właśnie podstawkę. Pozostał taki niedosyt, brakowało mi na koniec gry
akcji,
> trudniejszej walki, chociażby z jakimś bossem. Gra nieźle się rozkręciła ale od
połowy
> gry zaczęła tracić jakość. Gra naprawdę fajna podobała mi się jednak słaby koniec.
Mam
> nadzieję że dodatki będą ciekawe, jutro zaczynam :)
Ja grałem w podstawkę i pierwszy dodatek, ale mimo iż dodatek jesr krótszy to bardziej
mi się spodobał. Chodzi się ro różnych miejscach:peron, jakiś magazyn, kościół. Myślę
że się nie zawiedziesz.

Mi w EP bardzo podobał się

Spoiler

szpital

bardzo klimatyczny. Sam ponownie zagrywam się w ten dodatek (już drugi raz) i nadal mnie ciekawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 09:59, Patryk Mogilno napisał:

> > Skończyłem właśnie podstawkę. Pozostał taki niedosyt, brakowało mi na koniec
gry
> akcji,
> > trudniejszej walki, chociażby z jakimś bossem. Gra nieźle się rozkręciła ale
od
> połowy
> > gry zaczęła tracić jakość. Gra naprawdę fajna podobała mi się jednak słaby
koniec.
> Mam
> > nadzieję że dodatki będą ciekawe, jutro zaczynam :)
> Ja grałem w podstawkę i pierwszy dodatek, ale mimo iż dodatek jesr krótszy to bardziej

> mi się spodobał. Chodzi się ro różnych miejscach:peron, jakiś magazyn, kościół.
Myślę
> że się nie zawiedziesz.
Mi w EP bardzo podobał się

Spoiler

szpital

bardzo klimatyczny. Sam ponownie zagrywam
się w ten dodatek (już drugi raz) i nadal mnie ciekawi.

Ja przechodzę go jeszcze raz. A żadko co się zdaża gra, którą mam chęć przejść 2 razy. Mi się podobał

Spoiler

peron. I Parking, godzie strzekaliśmy do mecha.

Do jednyki mnie nie ciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 11:17, xD ominik napisał:

> > > Skończyłem właśnie podstawkę. Pozostał taki niedosyt, brakowało mi na
koniec
> gry
> > akcji,
> > > trudniejszej walki, chociażby z jakimś bossem. Gra nieźle się rozkręciła
ale
> od
> > połowy
> > > gry zaczęła tracić jakość. Gra naprawdę fajna podobała mi się jednak słaby

> koniec.
> > Mam
> > > nadzieję że dodatki będą ciekawe, jutro zaczynam :)
> > Ja grałem w podstawkę i pierwszy dodatek, ale mimo iż dodatek jesr krótszy
to bardziej
>
> > mi się spodobał. Chodzi się ro różnych miejscach:peron, jakiś magazyn, kościół.

> Myślę
> > że się nie zawiedziesz.
> Mi w EP bardzo podobał się

Spoiler

szpital

bardzo klimatyczny. Sam ponownie zagrywam

> się w ten dodatek (już drugi raz) i nadal mnie ciekawi.
Ja przechodzę go jeszcze raz. A żadko co się zdaża gra, którą mam chęć przejść 2 razy.
Mi się podobał
Spoiler

peron. I Parking, godzie strzekaliśmy do mecha.

Do jednyki mnie
nie ciągnie.

Spoiler

Ogólnie rzecz biorąc to w tej lokacji jest kilka mechów wiec jest ciekawie

;-)
PS: Co do jedynki to zacznę grac jeszcze raz jak ukończę EP czyli dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 11:32, Patryk Mogilno napisał:

> > > >


Spoiler

Ja właśnie przez te mechy nie lubie parkingu. Na pierwszego wywaliłem większość granatów i wszystko z wyrzutni, więc drugiego musiałem rozwalać strzelbami, karabinami szturmowymi itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 14:14, Ecko09 napisał:

> > > > >

Spoiler

Ja właśnie przez te mechy nie lubie parkingu. Na pierwszego wywaliłem większość granatów
i wszystko z wyrzutni, więc drugiego musiałem rozwalać strzelbami, karabinami szturmowymi
itd...


Mi też się tak zdarzyło a problem jest taki że czasami 9 rakiet nie wystarczy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj naszła mnie chęć żeby drugi raz przejść Perseus Mandate i nie wiem dlaczego wszyscy tak marudzą na ten dodatek. Akurat mi bardzo się podoba ta gra, sceny grozy są naprawdę bardzo porządne, a i z ''''żywymi'''' wrogami walczy się przyjemnie. ;] Ktoś mógłby mi przypomnieć ile w tym dodatku jest Interwałów ? Aktualnie jestem w piątym. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 15:20, Sebat1 napisał:

Wczoraj naszła mnie chęć żeby drugi raz przejść Perseus Mandate i nie wiem dlaczego wszyscy
tak marudzą na ten dodatek. Akurat mi bardzo się podoba ta gra, sceny grozy są naprawdę
bardzo porządne, a i z ''''żywymi'''' wrogami walczy się przyjemnie. ;] Ktoś mógłby mi
przypomnieć ile w tym dodatku jest Interwałów ? Aktualnie jestem w piątym. :)

Mi też bardzo podoba się ten dodatek dużo w nim akcji. Postanowiłem sobie że też go ukończę (jeszcze raz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 15:20, Sebat1 napisał:

Wczoraj naszła mnie chęć żeby drugi raz przejść Perseus Mandate i nie wiem dlaczego wszyscy
tak marudzą na ten dodatek. Akurat mi bardzo się podoba ta gra, sceny grozy są naprawdę
bardzo porządne, a i z ''''żywymi'''' wrogami walczy się przyjemnie. ;] Ktoś mógłby mi
przypomnieć ile w tym dodatku jest Interwałów ? Aktualnie jestem w piątym. :)


Heh, a moim zdaniem Perseusz jest prawie niestraszny, raptem w kilku momentach się wystraszył, podczas gdy w podstawce i EP napięcie mnie praktycznie nie opuszczało ani na moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.01.2009 o 15:33, Patryk Mogilno napisał:

Mi też bardzo podoba się ten dodatek dużo w nim akcji. Postanowiłem sobie że też go ukończę
(jeszcze raz)

Ale kiedy dokładnie dzisiaj, teraz, czy za tydzień ? W takich chwilach żałuję, że w F.E.A.R. nie ma co-opa. :(

Ecko09
E tam. Perseus Mandate jest tak samo straszny jak EP. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 16:01, Ecko09 napisał:

> Wczoraj naszła mnie chęć żeby drugi raz przejść Perseus Mandate i nie wiem dlaczego
wszyscy
> tak marudzą na ten dodatek. Akurat mi bardzo się podoba ta gra, sceny grozy są naprawdę

> bardzo porządne, a i z ''''żywymi'''' wrogami walczy się przyjemnie. ;] Ktoś mógłby
mi
> przypomnieć ile w tym dodatku jest Interwałów ? Aktualnie jestem w piątym. :)

>

Heh, a moim zdaniem Perseusz jest prawie niestraszny, raptem w kilku momentach się wystraszył,
podczas gdy w podstawce i EP napięcie mnie praktycznie nie opuszczało ani na moment.

Mimo iż Perseusz nie jest tak straszny jak podstawka to akcją i dynamiką bije na głowę wszystkie części F.E.A.R-a.
PS: A momenty grozy były oj były ;-)
Sebat1
Dzisiaj ukończę EP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i głupie pytanie, ale jest jakiś kod/sposób na latarkę? Bo jak już wcześniej mówiłem straciłem Save''y, i aby kontynuować od miejsca w którym skończyłem przeszedłem tam na kodach. I chcę grać, ale ciemno tam okropnie jest a ja nie mam latarki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 17:34, Gothic 12 napisał:

Może i głupie pytanie, ale jest jakiś kod/sposób na latarkę? Bo jak już wcześniej mówiłem
straciłem Save''y, i aby kontynuować od miejsca w którym skończyłem przeszedłem tam na
kodach. I chcę grać, ale ciemno tam okropnie jest a ja nie mam latarki :/


Jak to nie masz latarkiO_O latarka jest pod przyciskiem X. Nie zależnie od broni:P To standart, jak ja chodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 17:40, marcinshinoda napisał:

Jak to nie masz latarkiO_O latarka jest pod przyciskiem X. Nie zależnie od broni:P To
standart, jak ja chodzenie.

Nie nie...doszedłem do jakiejś tam misji i straciłęm Save''y, więc włączyłem grę i doszedłem z powrotem do tej misji za pomocą kody"maphole". A latarki nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem (po raz kolejny) F.E.A.R Extraction Point i powiem tylko tyle ten dodatek jest genialny a zakończenie nie przestanie mnie zadziwiać nigdy.
PS: Teraz zabieram się za Perseus Mandate ;-) Muszę ukończyć go jeszcze raz nie ma bata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 17:42, Gothic 12 napisał:

> Jak to nie masz latarkiO_O latarka jest pod przyciskiem X. Nie zależnie od broni:P
To
> standart, jak ja chodzenie.
Nie nie...doszedłem do jakiejś tam misji i straciłęm Save''y, więc włączyłem grę i doszedłem
z powrotem do tej misji za pomocą kody"maphole". A latarki nie mam...


Widać to jakis efekt uboczny używania kodów. Dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować