Zaloguj się, aby obserwować  
Gartak

F.E.A.R. - Temat ogólny

3701 postów w tym temacie

Czy mógłby mi ktoś napisać gdzie przechowywane są zapisy gry do tej gry? Jakiś czas temu zacząłem grać, ale awaria systemu spowodowała że musiałem na jakiś czas przerwać sobie rozgrywkę do której teraz chciałbym powrócić, ale od początku grać mi się już nie chce ;) Wszak premiera części drugiej zbliża się wielkimi krokami i do tego czasu chciałbym podstawkę zaliczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 15:02, rafekx 12 napisał:

No i EXP ukończone:) Wg. mnie było straszniejsze od jedynki,no ale zobaczymy czy Peoject
Origin mnie przestraszy?:D

Z ciekawości spytam ile zajęło ci ukończenie EXP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 15:17, Patryk Mogilno napisał:

> No i EXP ukończone:) Wg. mnie było straszniejsze od jedynki,no ale zobaczymy czy
Peoject
> Origin mnie przestraszy?:D
Z ciekawości spytam ile zajęło ci ukończenie EXP?


Około 5 godzin,grałem wolno i wszystko przeszukiwałem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 15:20, fearlord napisał:

Też tak sądzę, EP miało więcej tych straszakowych smaczków, np. misja z Holidayem :)


Tak,ale najstraszniejsze rzeczy działy sie wg. mnie w szpitalu...maskara normalnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te dużo strasznych momentów tylko zniszczyło cały klimat podstawowego FEAR. Co chwila sygnał "pochodzenie nieznane" i nic sie nie działa. To co było w podstawce świetne, ciągła niepewność. Raz przez kilka etapów niemieliśmy wogóle sygnału, nic. A tutaj co chwile. Przegieli i zburzyli cały klimat. A śmierć Holiday''a.? Przewidywalna. Tylko czekałem, aż go dorwą, "może to będzie tu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę te strachy nużące w tej grze bo ciagle jedno i to samo. Walka, strach, walka, strach, koniec misji, walka, strach, walka... Ale cóż za 1 razem grając na to nie patrzyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 15:29, fearlord napisał:

Trochę te strachy nużące w tej grze bo ciagle jedno i to samo. Walka, strach, walka,
strach, koniec misji, walka, strach, walka... Ale cóż za 1 razem grając na to nie patrzyłem.

Ja gram jeszcze raz w EXP i powiem że nadal jak spotykam Alme Wade to mam ciarki na plecach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 15:29, fearlord napisał:

Trochę te strachy nużące w tej grze bo ciagle jedno i to samo. Walka, strach, walka,
strach, koniec misji, walka, strach, walka... Ale cóż za 1 razem grając na to nie patrzyłem.


Na ale warto dodać że gra ma wiele tajemnic:) Jak choćby te o pochodzeniu głownego bohatera:) Taki miły smaczek i oderwanie od ciągłego strzelania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć dokładniej jak powstała Alma i jaki ma związek z Fettelem? Słuchałem wszystkich wiadomości z telefonów i laptopów jednak nie rozumiem jeszcze wszystkiego dokładnie. Dodam że gry jeszcze nie skończyłem. Otworzyłem już drzwi do krypty, wejdę do niej jak będzie ciemno za oknem, robię sobie klimacik :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 16:31, 143872 napisał:

Może mi ktoś powiedzieć dokładniej jak powstała Alma i jaki ma związek z Fettelem? Słuchałem
wszystkich wiadomości z telefonów i laptopów jednak nie rozumiem jeszcze wszystkiego
dokładnie. Dodam że gry jeszcze nie skończyłem. Otworzyłem już drzwi do krypty, wejdę
do niej jak będzie ciemno za oknem, robię sobie klimacik :p


Spoiler

Alma powstał[została stworzona] w podziemiach Armachamu a Fettel to...jej drugi syn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie ma tego Save''a? :( Nie chce mi się grać od nowa...przypomnę że jest to w misji...jak ona się nazywała? Kurde...A! Awantura na lądowisku. I rozwaliłem potem kilku kolesi i wbiłem przez dach do jakiegoś pomieszczenia... proooszę :-)
Zapomniałem...mój e-mail: macjed1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 13:24, Gothic 12 napisał:

Nikt nie ma tego Save''a? :( Nie chce mi się grać od nowa...przypomnę że jest to w misji...jak
ona się nazywała? Kurde...A! Awantura na lądowisku. I rozwaliłem potem kilku kolesi i
wbiłem przez dach do jakiegoś pomieszczenia... proooszę :-)
Zapomniałem...mój e-mail: macjed1@wp.pl


Podstawka czy EP?
Jeśli to podstawka to wczytaj ostatni zapis, wciśnij klawisz rozmowy ("T") i wpisz chaeta --> maphole. Dzięki temu kodowi będziesz mógł przeskakiwać o poziom dalej. Wpisuj tak długo aż dojdziesz do planszy na której skończyłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 14:02, Grizzly. napisał:

Jeśli to podstawka to wczytaj ostatni zapis, wciśnij klawisz rozmowy ("T") i wpisz chaeta
--> maphole. Dzięki temu kodowi będziesz mógł przeskakiwać o poziom dalej. Wpisuj
tak długo aż dojdziesz do planszy na której skończyłeś.

Dzięki :] Zaraz spróbuję...bo zapomniałem skopiować save''ów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 14:05, Gothic 12 napisał:

> Jeśli to podstawka to wczytaj ostatni zapis, wciśnij klawisz rozmowy ("T") i wpisz
chaeta
> --> maphole. Dzięki temu kodowi będziesz mógł przeskakiwać o poziom dalej. Wpisuj

> tak długo aż dojdziesz do planszy na której skończyłeś.
Dzięki :] Zaraz spróbuję...bo zapomniałem skopiować save''ów :/


Stary po co ci ten Save jak masz save to gra nie jest taka wciagajaca najlepsze jest to w tej grze ze przechodzi sie ja od podstawy to jest wtedy klimat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować