Zaloguj się, aby obserwować  
Gartak

F.E.A.R. - Temat ogólny

3701 postów w tym temacie

Ostatnio nieźle zagrywam się w F.E.A.R.-a jak opętany. ;) Trenuje przez F.E.A.R. 2: Project Origin, żeby nie wypaść z formy, której zresztą nigdy nie miałem. ;] Wczoraj i przedwczoraj zaliczyłem wszystkie egzaminy na uczelnie i teraz mam duuużo czasu na granie. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 15:10, Sebat1 napisał:

Ostatnio nieźle zagrywam się w F.E.A.R.-a jak opętany. ;) Trenuje przez F.E.A.R. 2: Project
Origin, żeby nie wypaść z formy, której zresztą nigdy nie miałem. ;] Wczoraj i przedwczoraj
zaliczyłem wszystkie egzaminy na uczelnie i teraz mam duuużo czasu na granie. ;P


Tak to prawda na XFIRE widzę ciągle grasz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 15:10, Sebat1 napisał:

Ostatnio nieźle zagrywam się w F.E.A.R.-a jak opętany. ;) Trenuje przez F.E.A.R. 2: Project
Origin, żeby nie wypaść z formy, której zresztą nigdy nie miałem. ;] Wczoraj i przedwczoraj
zaliczyłem wszystkie egzaminy na uczelnie i teraz mam duuużo czasu na granie. ;P



Nic ci nie da to trenowanie. W FEAR2 multi będzie w zupełnie innym stylu, więc i tak będziesz się musiał przyzwyczajać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 15:15, Ecko09 napisał:

Nic ci nie da to trenowanie. W FEAR2 multi będzie w zupełnie innym stylu, więc i tak
będziesz się musiał przyzwyczajać.

Też tak sądzę. Z zapowiedzi twórców wygląda na to, ze praktycznie wszystko się zmieni ;)
BTW. Może naprawdę umówimy się jakoś na mecz? Np. w ten weekend? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>gląda na to, ze praktycznie wszystko się zmieni

Dnia 19.01.2009 o 15:16, Robak 007 napisał:

;)
BTW. Może naprawdę umówimy się jakoś na mecz? Np. w ten weekend? ;]


Byłoby fajnie :] Myślę, że na 90% zagram ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 14:58, K0stUcHa napisał:

Stary po co ci ten Save jak masz save to gra nie jest taka wciagajaca najlepsze jest
to w tej grze ze przechodzi sie ja od podstawy to jest wtedy klimat :P

Ja wiem, ale po prostu przez reinstala systemu straciłem save''a...doszedłem do tego momentu i chcę kontynuować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.01.2009 o 15:11, Patryk Mogilno napisał:

Tak to prawda na XFIRE widzę ciągle grasz ;-)

Skoro ciągle gram, to dlaczego mam tak mało godzin ? ;]

Ecko09
E tam, inny styl. ;) Niektóre bronie pozostaną te same, a poza tym to wątpię żeby rozgrywka zmieniła się o 360 stopni, więc dobry skill i tak się przyda. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 15:15, Ecko09 napisał:

> Ostatnio nieźle zagrywam się w F.E.A.R.-a jak opętany. ;) Trenuje przez F.E.A.R.
2: Project
> Origin, żeby nie wypaść z formy, której zresztą nigdy nie miałem. ;] Wczoraj i przedwczoraj

> zaliczyłem wszystkie egzaminy na uczelnie i teraz mam duuużo czasu na granie. ;P

>
>

Nic ci nie da to trenowanie. W FEAR2 multi będzie w zupełnie innym stylu, więc i tak
będziesz się musiał przyzwyczajać.

A będzie darmowe multi do FEARa2 ? Gra mi na szczęście pójdzie na minimalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 17:15, Sebat1 napisał:


Ecko09
E tam, inny styl. ;) Niektóre bronie pozostaną te same, a poza tym to wątpię żeby rozgrywka
zmieniła się o 360 stopni, więc dobry skill i tak się przyda. ;P


Bronie również zostaną zmienione, jedyne nazwy ich zostaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.01.2009 o 18:24, xD ominik napisał:

A będzie darmowe multi do FEARa2 ? Gra mi na szczęście pójdzie na minimalnych.


Ja uważam że nie będzie. Ta gra musiała pochłonąć zbyt dużo kosztów by ludzie mogli się nią bawić za darmo w internecie. A przynajmniej nie odrazu po premierze. Tak chyba było z podstawką F.E.A.R. Napoczątku był tylko single, a multi chyba później dodano, i każdy mógł w nie zagrać. Ale multi project origin było free to jestem pewien że byłby to jeden z najbardziej popularnych FPSów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 19:10, Grizzly. napisał:


> A będzie darmowe multi do FEARa2 ? Gra mi na szczęście pójdzie na minimalnych.


Ja uważam że nie będzie. Ta gra musiała pochłonąć zbyt dużo kosztów by ludzie mogli się
nią bawić za darmo w internecie. A przynajmniej nie odrazu po premierze. Tak chyba było
z podstawką F.E.A.R. Napoczątku był tylko single, a multi chyba później dodano, i każdy
mógł w nie zagrać. Ale multi project origin było free to jestem pewien że byłby to jeden
z najbardziej popularnych FPSów.


Tak? Właśnie widać jakie popularny jest FEAR Combat:P A za darmo...Prawie nikt w niego nie gra:/ Raptem średnio 500. A czemu ma być taki popularny? Przecież teraz zabrali z neigo coś co wyróżniało go od innych FPS. Walka w ręcz. Teraz FEAR stanie sie zwykłą strzelanką, z przeciętnym trybem multi, jakich jest pełno w każdej grze FPS....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.01.2009 o 19:30, marcinshinoda napisał:

Tak? Właśnie widać jakie popularny jest FEAR Combat:P A za darmo...Prawie nikt w niego
nie gra:/ Raptem średnio 500.


Co ? Skąd masz niby takie informacje że w FEAR combat gra tylko 500 osób ?
LOL, średnio 2,276 użytkowników xfire gra na dzień. Dodajmy do tego jeszcze osoby nie posiadające xfire, może być ich ponad 2x więcej. I to tylko średnio na jeden dzień. Są jeszcze weekend warriorzy.. no i nie zapominajmy jak dużo ludzi musialo grać 2 lub 3 lata temu.

Dnia 19.01.2009 o 19:30, marcinshinoda napisał:

A czemu ma być taki popularny? Przecież teraz zabrali z
neigo coś co wyróżniało go od innych FPS. Walka w ręcz. Teraz FEAR stanie sie zwykłą
strzelanką, z przeciętnym trybem multi, jakich jest pełno w każdej grze FPS....


pożyjemy zobaczymy. Podaj mi jakieś tytuły z takim klimatem w multi, tyle krwi na ścianach, taka dynamika, mrok itp. Mi do głowy przychodzi tylko jeden tytuł, Left 4 Dead. I dlatego sądzę że project origin napewno będzie miał się czym wyróżnić od innych FPSów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 19:55, Grizzly. napisał:


> Tak? Właśnie widać jakie popularny jest FEAR Combat:P A za darmo...Prawie nikt w
niego
> nie gra:/ Raptem średnio 500.

Co ? Skąd masz niby takie informacje że w FEAR combat gra tylko 500 osób ?
LOL, średnio 2,276 użytkowników xfire gra na dzień. Dodajmy do tego jeszcze osoby nie
posiadające xfire, może być ich ponad 2x więcej. I to tylko średnio na jeden dzień. Są
jeszcze weekend warriorzy.. no i nie zapominajmy jak dużo ludzi musialo grać 2 lub 3
lata temu.


W wyszukiwarce serwerów pokazuje ile osób aktualnie gra na wyszukanych serwerach. Przed chwilą patrzyłem, teraz gra 853 osoby.


>> pożyjemy zobaczymy. Podaj mi jakieś tytuły z takim klimatem w multi, tyle krwi na ścianach,

Dnia 19.01.2009 o 19:55, Grizzly. napisał:

taka dynamika, mrok itp. Mi do głowy przychodzi tylko jeden tytuł, Left 4 Dead. I dlatego
sądzę że project origin napewno będzie miał się czym wyróżnić od innych FPSów.

>
Wiesz, w multi raczej nikt nie patrzy na klimat, tylko na rozgrywke:P A większosc tych pierdołek graficznych w multi lepiej wyłączać, bo tylko przeszkadzają. Np. ciemność w rogach pokoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 18:24, xD ominik napisał:

> > Ostatnio nieźle zagrywam się w F.E.A.R.-a jak opętany. ;) Trenuje przez F.E.A.R.

> 2: Project
> > Origin, żeby nie wypaść z formy, której zresztą nigdy nie miałem. ;] Wczoraj
i przedwczoraj
>
> > zaliczyłem wszystkie egzaminy na uczelnie i teraz mam duuużo czasu na granie.
;P
>
> >
> >
>
> Nic ci nie da to trenowanie. W FEAR2 multi będzie w zupełnie innym stylu, więc i
tak
> będziesz się musiał przyzwyczajać.
A będzie darmowe multi do FEARa2 ? Gra mi na szczęście pójdzie na minimalnych.

Osobne multi? Fajnie by było :/
PS: Mi też na minimal ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 16:16, Gothic 12 napisał:

> Stary po co ci ten Save jak masz save to gra nie jest taka wciagajaca najlepsze
jest
> to w tej grze ze przechodzi sie ja od podstawy to jest wtedy klimat :P
Ja wiem, ale po prostu przez reinstala systemu straciłem save''a...doszedłem do tego
momentu i chcę kontynuować ;)



a DALEKO doszedłeś ?? bo jak nie to wiele nie straciłeś :P bo mozesz zawsze kontynuować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 20:41, K0stUcHa napisał:

> > Stary po co ci ten Save jak masz save to gra nie jest taka wciagajaca najlepsze

> jest
> > to w tej grze ze przechodzi sie ja od podstawy to jest wtedy klimat :P
> Ja wiem, ale po prostu przez reinstala systemu straciłem save''a...doszedłem do
tego
> momentu i chcę kontynuować ;)


a DALEKO doszedłeś ?? bo jak nie to wiele nie straciłeś :P bo mozesz zawsze kontynuować


Po misji"Awantur na lądowisku"...nie chciałoby mi się od nowa grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 08:02, Gothic 12 napisał:

> > > Stary po co ci ten Save jak masz save to gra nie jest taka wciagajaca
najlepsze
>
> > jest
> > > to w tej grze ze przechodzi sie ja od podstawy to jest wtedy klimat :P

> > Ja wiem, ale po prostu przez reinstala systemu straciłem save''a...doszedłem
do
> tego
> > momentu i chcę kontynuować ;)



whe to stary dużo straciłeś bo zakończenie jest najlepsze :P

Dnia 20.01.2009 o 08:02, Gothic 12 napisał:

>
>
> a DALEKO doszedłeś ?? bo jak nie to wiele nie straciłeś :P bo mozesz zawsze kontynuować


Po misji"Awantur na lądowisku"...nie chciałoby mi się od nowa grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować