Zaloguj się, aby obserwować  
Gartak

F.E.A.R. - Temat ogólny

3701 postów w tym temacie

Dnia 20.10.2008 o 14:05, Sebat1 napisał:

Ile tych Over-ów ? ;D


Naliczyłem 3 :p

Dnia 20.10.2008 o 14:05, Sebat1 napisał:

No w sumie racja , chyba trochę zabrakło tego czegoś i groza w tej grze nie jest tak
groźna... ;]


Trudno mi się z tym pogodzić, ale w końcu muszę się z tobą zgodzić xD Nawet się zrymowało hehe ;]

Dnia 20.10.2008 o 14:05, Sebat1 napisał:

możliwości, np. UA itp. [tak nawiasem to fajnie się używa uga na UA w singlu :D],

Dnia 20.10.2008 o 14:05, Sebat1 napisał:

IMO używanie UA w singlu jest trochę bez sensu , bo wtedy momentami jest dziecinnie łatwo.


Wybacz ale głupoty piszesz :p Ja jak grałem na najtrudniejszym poziomie, to na pewno łatwiej się walczyło, wychylając się zza ściany i strzelając, niż wbiegając w tłum z UA ;]

Dnia 20.10.2008 o 14:05, Sebat1 napisał:

Lokacje są bardzo monotonne , to nie jest mocna strona F.E.A.R. :)


Jak w większościach tego typu produkcjach, jeśli gra ma być straszna chociaż trochę to lokacje niestety muszą takie być, wiec ciężko FEARa porównywać z np. Crysisem pod względem lokacji.

Dnia 20.10.2008 o 14:05, Sebat1 napisał:

ale żeby się bać w to grac to jest dla mnie co najmniej dziwne ;]

Dnia 20.10.2008 o 14:05, Sebat1 napisał:

Może i tak , ale na pewni nie jest to bardziej dziwne od przestraszenia się czegokolwiek
w Doomie 3. ;P


Powiedzmy tak, każdy się bardziej boi czegoś innego, mnie strasza potwory wyskakujace z sufitu, ciebie co innego i tyle.
Over xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.10.2008 o 14:21, Mixon1988 napisał:

Jak w większościach tego typu produkcjach, jeśli gra ma być straszna chociaż trochę to
lokacje niestety muszą takie być, wiec ciężko FEARa porównywać z np. Crysisem pod względem
lokacji.


A wcale nie muszą choć i tak te w FEAR bardzo mi się podobaja, mają swój klimat. To chyba dzięki tej takiej troche ciasnocie.. ja czuje się osaczony :D Ale plansze wcale nie muszą być monotonne żeby było trochę grozy: Resident Evil, Bloodrayne, Bioshock ( może tutaj akurat nie ma takiej grozy ale za to klimat jest świetny xD)

Dnia 20.10.2008 o 14:21, Mixon1988 napisał:

Over xD


Żeby się nie powtarzać jest jeszcze: EOT - end of topic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.10.2008 o 16:49, Grizzly. napisał:

A wcale nie muszą choć i tak te w FEAR bardzo mi się podobaja, mają swój klimat. To chyba
dzięki tej takiej troche ciasnocie.. ja czuje się osaczony :D Ale plansze wcale nie muszą
być monotonne żeby było trochę grozy: Resident Evil, Bloodrayne, Bioshock ( może tutaj
akurat nie ma takiej grozy ale za to klimat jest świetny xD)

No ale bez przesady gra ma 11 interwałów z czego raptem dziejących sie w 4 lokacja. (wodociągi, Armach,campus, krypta). Większość czasu spędzaliśmy przemierzając identyczne korytarze,biura. Ktoś tu nawiązał do Doom 3, gdzie klimat był świetny. Szczególnie efekt latarki. Wszędzie ciemno, jakieś odgłosy, tylko latarka oświetlająca 25% ekranu. A podczas strzelania nie mogliśmy jej używać, a ciemność rozjaśniały nam strzały z pistoletu. Klimat grozy, z jakiego ciemnego kąta wyskoczy nam potwór był niesamowity. Co do FEAR to kluska troche mięknie, bo każde pojawienie sie Almy zwiastował komunikat "pochodzenie nieznane". Niby już wtedy stawały włosy na plecach, ale jakoś przygotowywało to psychiczne do szoku. W EXP całkowicie przesadzili z tym komunikatem i gra straciła cały klimat.

Dnia 20.10.2008 o 16:49, Grizzly. napisał:

> Over xD

Żeby się nie powtarzać jest jeszcze: EOT - end of topic.


Over to znaczy odbiór w żargonie wojskowym;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 16:56, marcinshinoda napisał:

Ktoś tu nawiązał do Doom 3,


Ciekawe kto :p

>gdzie klimat był świetny. Szczególnie efekt latarki. Wszędzie

Dnia 20.10.2008 o 16:56, marcinshinoda napisał:

ciemno, jakieś odgłosy, tylko latarka oświetlająca 25% ekranu. A podczas strzelania nie
mogliśmy jej używać, a ciemność rozjaśniały nam strzały z pistoletu. Klimat grozy, z
jakiego ciemnego kąta wyskoczy nam potwór był niesamowity.


No i w końcu ktoś z kim mogę się w pełni zgodzić xD Chociaż jakbyś grał do koca to byś wiedział ze gra pod koniec zupełnie traci straszność, a przeradza się w taka "wyrzynanke", prawie same te największe monstra się "wysypują" w sporych ilościach xD

>Co do FEAR to kluska trochę

Dnia 20.10.2008 o 16:56, marcinshinoda napisał:

mięknie, bo każde pojawienie się Almy zwiastował komunikat "pochodzenie nieznane". Niby
już wtedy stawały włosy na plecach, ale jakoś przygotowywało to psychiczne do szoku.
W EXP całkowicie przesadzili z tym komunikatem i gra straciła cały klimat.


Ogólnie klimat w FEAR jest dobry, pewnie autorom nie chodziło o stworzenie jakiegoś ultra horroru tylko dobrego FPS z lekka domieszka horroru ;]
zobaczymy co am zaserwują w FEAR 2 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 20:45, rafekx 12 napisał:

Ufff-przed sekundą grałem w misje "zła woda" i ten motyw z drabiną-myślałem że padne:D
Jesli gra ma byc jeszcze straszniejesza to nie wiem co będzie dalej:D:D


nie masz się czego bać, dla mnie ten moment z drabina był najstraszniejszy, inne akcje z Alma są już mniej straszne ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 20:51, Mixon1988 napisał:

> Ufff-przed sekundą grałem w misje "zła woda" i ten motyw z drabiną-myślałem że padne:D

> Jesli gra ma byc jeszcze straszniejesza to nie wiem co będzie dalej:D:D

nie masz się czego bać, dla mnie ten moment z drabina był najstraszniejszy, inne akcje
z Alma są już mniej straszne ;]

Ja pamiętam, pierwszy raz to się Almy nie bałem i podszedłem do niej aby ją zabić ale jakoś tak się ułożyło, że niestety zginąłem. 2 część najbardziej mi się podobała z wszystkich. W ogóle w tej grze mało się prestraszyłem, w 23 wcale. Perseus madante najgorszy ale multi ma najlepsze. Szkoda, że w multi zawsze są jacyś. cheaterzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o kurde , pierwszy raz widzę żę gra potrzebuje jakiegoś skrótu do strony internetowej :|

Nie uruchamiaj gry z tego Launchera że ci najpierw wywala jakieś okienko z reklamami
Wejdź do folderu gdzie zainstalowało ci dodatek i uruchom poprzez plik FEARXP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 09:12, Crew 900 napisał:

Wejdź do folderu gdzie zainstalowało ci dodatek i uruchom poprzez plik FEARXP


Wielkie dzięki.Wszystko działa.
A mój problem z FEAR polega chyba na tym , że podana w komunikacie strona , najwyraźniej już nie istnieje.Po wpisaniu tego adresu , automatycznie kierowni jesteśmy na " projectorigin.warnerbros.com." I chyba stąd wynikają kłopoty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 21:08, Robak 007 napisał:

Ej, weźmy sie umówmy jakoś na grę, np. w ten weekend albo w piątek ;) Ja mogę postawić
serwer, tylko trzeba zebrać ludzi.


Możnaby spróbować w sobotę. Jak będzie mało graczy to możemy zawsze wbić na jakiś serw. Nawet jak w tym temacie nikt się nie odezwie to może z xfire uda mi się kogoś namówić na gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.10.2008 o 22:10, Grizzly. napisał:

Możnaby spróbować w sobotę. Jak będzie mało graczy to możemy zawsze wbić na jakiś serw.
Nawet jak w tym temacie nikt się nie odezwie to może z xfire uda mi się kogoś namówić na gre.


Jakby co to ja mogę zagrać , co prawda już w tą grę nie gram , ale postanowiłem nie usuwać , a nuż się do czegoś jeszcze przyda. ;)

PS. Coś się chyba schrzaniło na gram.pl , bo nie mogę dodawać screenów zrobionych przez Xfire - trochę szkoda... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 21:22, Mixon1988 napisał:

Dobra kochani, zakupiłem nowa myszkę, jutro ja przetestuje i mogę grac jeśli wszystko
będzie chodzić jak trzeba ;]


Lol, tobie ta myszka sie z pół roku temu rozwaliłaxD gdzieś w wakacje, a ten dopiero nową kupił=D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jak Mixon ma nową myszkę , to w takim razie ja nie gram ;) , bo na mojej delikatnie mówiąc niezbyt nowej myszy to daleko nie zajadę... xD
A tak poważnie , to bardzo wątpię żebym dzisiaj i jutro znalazł czas na granie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 22:19, marcinshinoda napisał:

Lol, tobie ta myszka sie z pół roku temu rozwaliłaxD gdzieś w wakacje, a ten dopiero
nową kupił=D


Znaczy przed wakacjami miałem taka laserówkę 5 przycisków + rolka, ale jak grałem nią w FEAR to mi przycisk uleciał, i gdzieś od czerwca grałem taka 5 lat stara 2 przyciskowa, co razem z kompem ja miałem kupiona, ale jakiś miesiąc temu się rozleciała [ wyżywałem a niej wszystkie moje niepowodzenia :p] i miałem ta z ulecianym przyciskiem na której się nie dało grac, wiec bylem zmuszony dokonać zakupu tej oto myszy:

http://www.allegro.pl/item463739731_dla_graczy_a4_tech_x_game_laser_x750_r ed_fire.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 10:50, Mixon1988 napisał:

> Lol, tobie ta myszka sie z pół roku temu rozwaliłaxD gdzieś w wakacje, a ten dopiero

> nową kupił=D

Znaczy przed wakacjami miałem taka laserówkę 5 przycisków + rolka, ale jak grałem nią
w FEAR to mi przycisk uleciał, i gdzieś od czerwca grałem taka 5 lat stara 2 przyciskowa,
co razem z kompem ja miałem kupiona, ale jakiś miesiąc temu się rozleciała [ wyżywałem
a niej wszystkie moje niepowodzenia :p] i miałem ta z ulecianym przyciskiem na której
się nie dało grac, wiec bylem zmuszony dokonać zakupu tej oto myszy:

http://www.allegro.pl/item463739731_dla_graczy_a4_tech_x_game_laser_x750_r ed_fire.html


A ja mam zwykłą Logitech optyczna i nie narzekam^^ Ale powiem że widać róznice w grze jak grasz na profesjonalnej myszce;D Jak brałem udział w tym turnieju w FEAR(yeahhh wygrałem jestem mistrzem, pokłony przede mną) to była świetne profesjonalne myszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 22:10, Grizzly. napisał:

> Ej, weźmy sie umówmy jakoś na grę, np. w ten weekend albo w piątek ;) Ja mogę postawić

> serwer, tylko trzeba zebrać ludzi.

Możnaby spróbować w sobotę. Jak będzie mało graczy to możemy zawsze wbić na jakiś serw.
Nawet jak w tym temacie nikt się nie odezwie to może z xfire uda mi się kogoś namówić
na gre.



Ja jestem chętny... Jak coś to pisać to wbije do was do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować