Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Call of Duty 5: World at War

2496 postów w tym temacie

Dnia 01.11.2008 o 19:41, DJ Szlafrok napisał:

> Macie klucz na betę WaWa :)

Eee... a po cóż nam? ;- ) Jeśli kto zechce, może bez problemów taki klucz dostać (rejestracja
na oficjalnej stronie, banał), a sądzę, że czasu podczas ściągania tych ~850mb będzie
sporo. ;- )

Nie wiedziałem .Myślałem ,że jest tak smao jak w przypadku Xboxa 360 ,tylko dla wyróżnionych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, beta multi wyszła, a wiadomo może cokolwiek o demie Single Player? Nowego CoD''a zamierzam kupić głównie dla singla właśnie (tak jak czwórkę), a chciałbym go wcześniej wypróbować. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 21:35, Grinczar napisał:

CoD5 za 60 zł - wysyłka gratis?

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=472949027

Kto w to uwierzy i jak to możliwe?


O ile taki Sklep Nie Dla Idiotów może sprzedawać takie gry za 79 zł (bo i tak zarobią), o tyle wątpię żeby jakiemuś kolesiowi opłacało się sprzedawać nową grę na allegro za prawie połowę ceny... Chyba, że on ma zamiar sprzedawać "kopie zapasowe":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 21:35, Grinczar napisał:

CoD5 za 60 zł - wysyłka gratis?

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=472949027

Kto w to uwierzy i jak to możliwe?

Trudno coś powiedzieć o tym gościu bo np sprzedał już też niby oryginalną FIFĘ 09PL w takiej samej cenie i nikt się nie skarżył. Lepiej wydać te 120zł i mieć pewność : P.

Ta beta mimo tego, że jest naprawdę niedopracowana to strasznie mnie wciąga : P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 21:35, Grinczar napisał:

CoD5 za 60 zł - wysyłka gratis?

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=472949027

Kto w to uwierzy i jak to możliwe?

Pirat najpewniej.
A ja mam problem z betą nowego CoD''a poprałem zarejestrowałem się wszystko cacy. Gdy włączam gra klapa czarny ekran i gra nie reaguje:/ Wie ktoś w czym problem. CoD4 śmiga bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapytałem go czemu tak tanio, to odpowiedział, że sprowadzana zza granicy i są niskie koszty transportu. Teraz zapytałem czy będzie to pirat czy oryginał, ale czekam na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie którzy natrafili na problemy techniczne w becie powinni raczej się udać na oficjalne forum gry anie tutaj zadawać pytania. Z resztą to jest beta i wiele rzeczy jest niedopracowanych z silnikiem włącznie. Choć właściwie nie wiem jak tego dokonali skoro wzięli gotowy produkt od Infinity Ward.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 21:59, Arachnos napisał:

ludzie którzy natrafili na problemy techniczne w becie powinni raczej się udać na oficjalne
forum gry anie tutaj zadawać pytania. Z resztą to jest beta i wiele rzeczy jest niedopracowanych
z silnikiem włącznie. Choć właściwie nie wiem jak tego dokonali skoro wzięli gotowy produkt
od Infinity Ward.

Jak mi wszystko przetłumaczysz będziesz wielki :) Nie wymagaj odemnie bym umiał angielski perfekt skoro w moim technikum uczą go od podstaw <lol>
Beta nie beta, ale skoro innym działa to czemu nie u mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 22:07, Carl92 napisał:

Beta nie beta, ale skoro innym działa to czemu nie u mnie?

bo akurat silnik pod Twojego kompa nie jest zoptymalizowany jeszcze, w 1.0. powinno byc ok. Ja sprawdzalem na 2 kompach, na jednym mi smiga (geforce) na drugim mam black screena (radeon).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś z was może klucz beta do CoD5 na X360, do oddania ? Jeśli tak, to piszcie GG:3882121.
Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 22:21, Laska-z-Polski napisał:

Czy tylko ja nie mogę zmieniać rozdzielczości? Chciałem sobie ustawić na 1920x1200, to
mnie wywaliło do pulpitu. ;/


Też miałem podobny problem i rozwiązaniem okazało się wyłączenie Xfire. Jeśli nie masz tego programu, to nie wiem jak Ci pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem te kilka godzin więcej i muszę powiedzieć, że gra zrobiła na mnie pozytywne wrażenie głównie z powodu powrotu na linie frontów WWII. Oraz broni z których dane nam jest postrzelać.

Niesty na tym kończą się moim zdaniem pozytywne aspekty tej gry. WaW to nic innego jak klon poprzedniej odsłony, z nowymi mapami i brońmi dla tych znudzonych CoD 4. Klon o tyle mniej udany, że robiła go inna firma której przedstawiciele przyznają z uśmieszkiem, że to nie jest CoD 5 - a jak domyśli się zwykły gracz próba zarobienia na sprawdzonym produkcie w okresie do tego najlepszym. Przedświątecznym.

Dobrze, jednak, że dali możliwość sprawdzenia tytułu przed jego kupnem. Nawet jeśli jest to beta, finalny produkt nie będzie zbytnio odbiegał od tego co było nam dane zobaczyć.

Z czystym sercem moge anulować złożone miesiąc wcześniej zamównie i popykać od czasu do czasu w poprzedniego pełnowartościowego CoD''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy dobrze gdzieś przeczytałem i cod5 wymaga obsługi sse2 na procesorze? i np. na athlonie 2500+ nie bedzie szans żeby poszedł ? ( cod4 na nim działa )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować