Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Call of Duty 5: World at War

2496 postów w tym temacie

Dnia 17.11.2008 o 08:26, Dincooo napisał:

Jejku..! Sugerowana cena Call of Duty World at War wynosi 149,90? O_o Tak przynajmniej
pisze na wirtus.pl.. Na ultimie 139,90...
Pamiętam jak kiedyś w tym temacie narzekałem, że cena ma wynosić 119 złotych, a teraz
to już naprawdę cyrk się zrobił. Sklepy same chyba nie wiedzą ile gra powinna kosztować..

Co racja, to racja. Ostatnio większość nowych tytułów na PC to koszt w granicach ponad 100zł : |. Nawet dodatki do gier niekiedy kosztują tyle co zwykła gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

149.99 PLN na 10 godzin grania w singlu? Wyglada na to, ze LEM licytuje sie z EA o to kto zaproponuje wyzsza cene dla nowych gier na PC. Cena moim zdaniem jest grubo przesadzona, wiec dziekuje postoje i gry nie kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za 149 zl tez bym nie qpil, ale gra w roznych sklepach kosztuje 119. Cena do przyjecia. Ja na razie glownie skoncentrowalem sie na single player i jestem pod wrazeniem. Jest kilka misji zapadajacych w pamieci. MP dopiero troche pogrywam, ale gra rzadzi! Bardzo podoba mi sie tryb gry: Wojna czy jakos tak sie to nazwyalo :)Nie gralem jeszcze Co-op, ale tam tez bedzie niezla zabawa. Moja ocena gry to 9/10 - single troche za krotki, no i jest jeszcze kilka bledow nawet po zainstalowaniu patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 10:52, BasteKSG napisał:

za 149 zl tez bym nie qpil, ale gra w roznych sklepach kosztuje 119. Cena do przyjecia.
Ja na razie glownie skoncentrowalem sie na single player i jestem pod wrazeniem. Jest
kilka misji zapadajacych w pamieci. MP dopiero troche pogrywam, ale gra rzadzi! Bardzo
podoba mi sie tryb gry: Wojna czy jakos tak sie to nazwyalo :)Nie gralem jeszcze Co-op,
ale tam tez bedzie niezla zabawa. Moja ocena gry to 9/10 - single troche za krotki, no
i jest jeszcze kilka bledow nawet po zainstalowaniu patcha.

Pod wrażeniem czego? Głupiego AI? Braku fabuły? Mi w tej grze zapadły w pamięć tylko zombiaki, bo z klanem sobie pykamy razem. Reszta jest średnia. No i skutecznie odstraszająca klienta cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dałem te 120 zł i teraz strasznie żałuje. Gra ładowała sie 9 minut i nie przesadzam. Co mam>?core duo 3.0 2048 ram geforce 8800 GT. NA tym sprzęcie na najniższych detalach??? w kampani?? jasie z activison troche przegieli. Nie wiem kto tam dał ciała, ale gra została wydana pare miesiecy za wczesnie. Nie kupowac szkoda pieniedzy. Nie warto.aaaa jak macie neostrade to multi tez nie odpali. innymi słowy 120 zł wsadzone psu w nos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 13:36, AlmostAngel napisał:

dałem te 120 zł i teraz strasznie żałuje. Gra ładowała sie 9 minut i nie przesadzam.
Co mam>?core duo 3.0 2048 ram geforce 8800 GT. NA tym sprzęcie na najniższych detalach???
w kampani?? jasie z activison troche przegieli. Nie wiem kto tam dał ciała, ale gra została
wydana pare miesiecy za wczesnie. Nie kupowac szkoda pieniedzy. Nie warto.aaaa jak macie
neostrade to multi tez nie odpali. innymi słowy 120 zł wsadzone psu w nos

Athlon x2 4200+, 4gb ramu, gf 9600GT i śmiga w max detalach na 1280x1024 przy najniższym fps 60. Na multi mam mniejszą rozdzielczość. Coś z twoim sprzętem może być nie tak, poza tym jest już patch 1.1. Misje się ładują w max 30 sekund

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 14:03, Arachnos napisał:

> dałem te 120 zł i teraz strasznie żałuje. Gra ładowała sie 9 minut i nie przesadzam.

> Co mam>?core duo 3.0 2048 ram geforce 8800 GT. NA tym sprzęcie na najniższych
detalach???
> w kampani?? jasie z activison troche przegieli. Nie wiem kto tam dał ciała, ale
gra została
> wydana pare miesiecy za wczesnie. Nie kupowac szkoda pieniedzy. Nie warto.aaaa jak
macie
> neostrade to multi tez nie odpali. innymi słowy 120 zł wsadzone psu w nos
Athlon x2 4200+, 4gb ramu, gf 9600GT i śmiga w max detalach na 1280x1024 przy najniższym
fps 60. Na multi mam mniejszą rozdzielczość. Coś z twoim sprzętem może być nie tak, poza
tym jest już patch 1.1. Misje się ładują w max 30 sekund

Są ludzie, którym działa lepiej niż 4, a są, którym działa gorzej. Z tym że lepiej działa z tym którzy mają C2D GF8800 2 GB RAM, czy coś w ten deseń, w CoDa 4 grałem bez najmniejszego problemu na praktycznie najwyższych detalach ( sprzęt w podpisie. ) Tu musze się zadowolić nisko-średnimi przy 20 FPS. GG ACTIVISION. Nietylko ja mam takie jaja.
Btw: Single jest totalnie do bani :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 14:15, Pernia napisał:

Są ludzie, którym działa lepiej niż 4, a są, którym działa gorzej. Z tym że lepiej działa
z tym którzy mają C2D GF8800 2 GB RAM, czy coś w ten deseń, w CoDa 4 grałem bez najmniejszego
problemu na praktycznie najwyższych detalach ( sprzęt w podpisie. ) Tu musze się zadowolić
nisko-średnimi przy 20 FPS. GG ACTIVISION. Nietylko ja mam takie jaja.
Btw: Single jest totalnie do bani :x

Intel Dual Core E2140, 4GB RAM (w tym wypadku XP - 3GB) i GF8800GT. Wszystko się ładuje w ok. 30 sekund, max minutę. Poza tym najwyższe detale i zero problemów z płynnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 13:36, AlmostAngel napisał:

dałem te 120 zł i teraz strasznie żałuje. Gra ładowała sie 9 minut i nie przesadzam.
Co mam>?core duo 3.0 2048 ram geforce 8800 GT. NA tym sprzęcie na najniższych detalach???
w kampani?? jasie z activison troche przegieli. Nie wiem kto tam dał ciała, ale gra została
wydana pare miesiecy za wczesnie. Nie kupowac szkoda pieniedzy. Nie warto.aaaa jak macie
neostrade to multi tez nie odpali. innymi słowy 120 zł wsadzone psu w nos


Intel Pentium Dual core, 2 gb ram 8800 GT i gra mi śmiga na max w 1440 x 900 bez żadnych problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 09:14, Wojman napisał:

149.99 PLN na 10 godzin grania w singlu? Wyglada na to, ze LEM licytuje sie z EA o to
kto zaproponuje wyzsza cene dla nowych gier na PC. Cena moim zdaniem jest grubo przesadzona,
wiec dziekuje postoje i gry nie kupie.


Nie zapominaj, że jest jeszcze multi, w które na pewno będzie grać mnóstwo ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 15:22, Ecko09 napisał:

Nie zapominaj, że jest jeszcze multi, w które na pewno będzie grać mnóstwo ludzi.


Multi owszem jest, ale to nie zmienia faktu, ze cena sugerowana tej gry jest mocno przesadzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 15:27, Wojman napisał:

> Nie zapominaj, że jest jeszcze multi, w które na pewno będzie grać mnóstwo ludzi.


Multi owszem jest, ale to nie zmienia faktu, ze cena sugerowana tej gry jest mocno przesadzona.


No z tym sie zgodze, CoD4 kosztował100zł, ale GTA IV tez ma kosztować 150zł. Może to przez ten kryzys takie kosmiczne ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 15:22, Ecko09 napisał:

> 149.99 PLN na 10 godzin grania w singlu? Wyglada na to, ze LEM licytuje sie z EA
o to
> kto zaproponuje wyzsza cene dla nowych gier na PC. Cena moim zdaniem jest grubo
przesadzona,
> wiec dziekuje postoje i gry nie kupie.

Nie zapominaj, że jest jeszcze multi, w które na pewno będzie grać mnóstwo ludzi.

w CoD4 też jest multiplayer i to nawet lepszy moim zdaniem. Mimo to w dniu premiery kupiłem go za 89zł. Po prostu Activision teraz próbuje się stać drugim EA Games, a nasz polski LEM jeszcze pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 14:43, elu15 napisał:

> Są ludzie, którym działa lepiej niż 4, a są, którym działa gorzej. Z tym że lepiej
działa
> z tym którzy mają C2D GF8800 2 GB RAM, czy coś w ten deseń, w CoDa 4 grałem bez
najmniejszego
> problemu na praktycznie najwyższych detalach ( sprzęt w podpisie. ) Tu musze się
zadowolić
> nisko-średnimi przy 20 FPS. GG ACTIVISION. Nietylko ja mam takie jaja.
> Btw: Single jest totalnie do bani :x
>
Intel Dual Core E2140, 4GB RAM (w tym wypadku XP - 3GB) i GF8800GT. Wszystko się ładuje
w ok. 30 sekund, max minutę. Poza tym najwyższe detale i zero problemów z płynnością.

Toż to własnie powiedziałem... na takich sprzętach jak wasze nie ma problemu... ja mam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 15:52, Pernia napisał:

> Intel Dual Core E2140, 4GB RAM (w tym wypadku XP - 3GB) i GF8800GT. Wszystko się
ładuje
> w ok. 30 sekund, max minutę. Poza tym najwyższe detale i zero problemów z płynnością.

Toż to własnie powiedziałem... na takich sprzętach jak wasze nie ma problemu... ja mam
:/

Patrząc na twój gramsajt widzę, że twój komputer spełnia MINIMALNE wymagania sprzętowe, więc cudów się nie spodziewaj. CoD4 miał niższe wymagania więc nie ma co porównywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 15:52, Pernia napisał:

Toż to własnie powiedziałem... na takich sprzętach jak wasze nie ma problemu... ja mam :/


Co chcesz przez to powiedzieć (napisać?)? Różnice między konfiguracją podaną na Twoim gramsajcie a sprzętem, który zacytowałeś są wielkie, więc wydajność również. Taka kolej rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już się zmartwiłem że to jakaś chała. :) Ale ty rozwiałeś me wątpliwości, za co ci dziękuje. A czy można w multi przez Neostardę grać? Jeśli wiesz to mógłbyś mi odpisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem z multi. Niestety ale nie mogę polaczec sie z Serwerem Glownym i strasznie mnie to wkurza bo w cod 4 chodzi bez najmniejszych problemów. Ale widzę ze nie jestem sam, a panowie producenci coś zwalili z tym serwem głównym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować