Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GeForce 8800 GTX najlepszą możliwą inwestycją

54 postów w tym temacie

Dnia 26.12.2007 o 14:22, hans olo napisał:

Co za bezsensowny artykuł. Z jakiej on niby okazji? Może "hej zróbmy reklamę nVidii w zamian
za ten fajny przelew na nasze konto"? Pewnie, ę sprzeawy ccą się pozbyć zalegających GTXów,
ale to już jest chore.

Chory jest twój komentarz. Boli Cię to że sobie zarobią ?

Dnia 26.12.2007 o 14:22, hans olo napisał:

Jak nie czytali newsów i zamawiali GTXa na zapas, to ich problem.

No to jest neews. Rok temu nie był GTX najbardziej opłacalny a teraz jest.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 20:37, TetraGramaton napisał:

Chory jest twój komentarz. Boli Cię to że sobie zarobią ?

http://www.paiz.gov.pl/index/?id=a869ccbcbd9568808b8497e28275c7c8#12d

Dnia 26.12.2007 o 20:37, TetraGramaton napisał:

No to jest neews. Rok temu nie był GTX najbardziej opłacalny a teraz jest.

To nie jest news tylko ukryta reklama. I nie jest najbardziej opłacalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężko się do tego jednoznacznie ustosunkować. Z jednej strony radosne rozgłaszanie, że wszyscy, którzy wydali 1800 zł na kartę graficzną rok temu, wciąż mogą się cieszyć pełnymi detalami w najnowszych produkcjach. Z drugiej jednak strony, nie sposób niezauważyć tego, o co otarł się autor newsa we wstępie - rok temu 8800GTX był najbardziej wydajną kartą graficzną na rynku. Dziś, poza irracjonalnie drogą odmianą Ultra i nowym GTS''em, których przewaga jest mikroskopijna, wciąż jest to najbardziej wydajna karta graficzna dostępna na rynku. I to jest coś, wartego odnotowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 18:06, michalborek napisał:

Nie mogę słuchać takich bzdur. Wydać na kartę z 1400zł (w tym momencie), żeby sobie pograć
na maks detalach pół roku? Gdzie tu dobry interes?

Prosiłbym o odpowiedź autora tego tekstu


Teraz to nie jest dobry interes. Zauważ, że jest mówione o tych, którzy kupili kartę 14 miesięcy temu. Teraz jasne, że bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Troszke juz mnie drazni to wychwalanie nv - przeciez te karty to nie jest jakis cud swiata - wszedzie czytam 8800gt/gts/gtx.

dziwne, ze nikt nie napisze ze warto zakupic za 550zl ati 3850 ktore dorownuje staremu 8800gts albo za 750zl 3870

nv namieszala w sterownikach i to kazdy kto sie interesuje wie - lekkie oszukiwanie klientow - troszke wiecej fps ale za to troszke gorsza grafika - kto sie polapie?? przeciez licza sie cyferki :>

a sli?? to przeciez parodia - wiecej problemow z tym jest niz pozytku - wiekszy pobor pradu (zasilka 500W to malo) grzeje sie to strasznie (dodatkowie chlodzenie potrzebne) i do tego slabe wsparcie w sterach i zdarzaja sie gry ktore tego nie obsluza...

A tak przy okazji - ostatnio widzialem ze rekord swiata w 3dmarku06 padl na crossfire 2 x hd2900xt - i to by bylo na tyle jesli chodzi o wielkosc nv

PS. jestem posiadaczem karty nv oraz cale zycie mialem je zainstalowane w komputerze - nie jestem fanboyem tylko denerwuje mnie oszukiwanie ludzi i te wielkie kampanie reklamowe nv - potem taki laik pojdzie do sklepu i wyda 1500zl na karte nv bo nawet nie wie ze za 750 moze kupic ati i tez moze grac na full detalach

PS2. czesc info ktore tu zawarlem jest z wlasnego doswiadczenia - skladam kompy zawodowo w firmie i widze co i jak

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

14 miesiecy temu GTX to niebo poswiecone i doprawione. Dzisiaj to przezytek. Wesmy takiego GF8800 GT - w 3D Marku dostaje 1 (slownie: jeden) punkt mniej od GTX-a, a do tego jest tanszy nawet od GTS-a. GT to urzeczowienie swietnosci za sensowna cene i najlepszy mozliwy wydatek na komputer. Kto mysli inaczej ten, bym nie byl wulgarny, grubo sie myli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam 8800 GT i jak mi nie wejdzie far cry 2 to sie wsciekne i przejade sie tam do nich i zrobie tak jak ci assassini co wbili do ubisoftu i zrobia tak ta gre ze wejdzie na Fx 5200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 00:01, Mechu95 napisał:

14 miesiecy temu GTX to niebo poswiecone i doprawione. Dzisiaj to przezytek. Wesmy takiego
GF8800 GT - w 3D Marku dostaje 1 (slownie: jeden) punkt mniej od GTX-a, a do tego jest tanszy
nawet od GTS-a. GT to urzeczowienie swietnosci za sensowna cene i najlepszy mozliwy wydatek
na komputer. Kto mysli inaczej ten, bym nie byl wulgarny, grubo sie myli.


zapomniałeś jeszcze dodać że 8800GT ma mniejszy pobór mocy i dzięki temu atomowa elektrownia została odłożona na półkę
dziękuje ... pozdro ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 00:04, MisioKGB napisał:

mam 8800 GT i jak mi nie wejdzie far cry 2 to sie wsciekne i przejade sie tam do nich i zrobie
tak jak ci assassini co wbili do ubisoftu i zrobia tak ta gre ze wejdzie na Fx 5200

Trzeba bylo wcześniej mówić, to bym nie kupował nowego kompa, bo akurat miałem 5200 :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że 8800GTX jest najlepszym wyborem. Tylko chyba w nie w Polsce - mało kogo stać na to, aby wydać 1700 zł na samą grafikę, przy czym za około 2500 zł możemy złożyć cały komp na Core 2 Duo razem z 8800GT, który też jest wydajny. Ba, Zotac ma osiągi z 8800GTX, a kosztuje około 900 zł :) Tak więc 8800GTX nadal pozostaje kartą dla bogaczy i niestety prędko się to nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GF 9800?! Od wigilii jestem szczęśliwym posiadaczem 8800GTX, a tu wlatują z nową kartą! To jest nie fair! :D Czemu nikt mi nie powiedział... xD Pozdro dla wszystkich posiadaczy tych cudownych kart! ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować