Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Trwają prace nad grą na następcę Xboksa 360?

42 postów w tym temacie

Kolejna plotka, z której nic nie wyniknie tylko smród, bród i ubóstwo. Takie plotki tworzą w ludziach nadzieje, które potem są okrutnie niszczone. Ale co tu robić - żyć dalej i nie wierzyć we wszystko, co piszą.

P.S. Piszę, co myślę - nie czepiać się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renor Mirshann

Magazyn EGM donosi, że pewien niezapowiedziany jeszcze oficjalnie tytuł first-party Microsoftu zmienił platformę docelową z Xboksa 360 na... następcę tej konsoli, o której na razie wiadomo tylko tyle, że kiedyś powstanie.

Przeczytaj cały tekst "Trwają prace nad grą na następcę Xboksa 360?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, zgadza się, to jest to kolejna plotka. Jednak zgadzam się z tym, co autor powiedział w tekście, że jest to po prostu kolejna praca nad tytułem - swego rodzaju prototyp, pierwsze próby na konsolę następnej generacji. Poza tym niemożliwym jest, żeby MS wydał następną konsolę tak szybko od wejścia na rynek XO, dlatego nie ma się czym martwić i dalej grać =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 11:38, arekskate napisał:

Tak, zgadza się, to jest to kolejna plotka. Jednak zgadzam się z tym, co autor powiedział w
tekście, że jest to po prostu kolejna praca nad tytułem - swego rodzaju prototyp, pierwsze
próby na konsolę następnej generacji. Poza tym niemożliwym jest, żeby MS wydał następną konsolę
tak szybko od wejścia na rynek XO, dlatego nie ma się czym martwić i dalej grać =)


Jeżeli następny X wyszedłby w listopadzie 2009 roku, to okres pomiędzy X360, a następnym byłby taki sam jak pomiędzy X, a X360, więc nie pisz, że jest to niemożliwe, zwłaszcza dla MS, który ponownie będzie próbował zagarnąć jak najwięcej rynku przed konkurencją, nawet gdyby opóźniali pracę nad kolejną konsolą to i tak nie będzie to, ani 4 ani 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym sobie iksa 360 sprawił, gdyby nie to że gry kosztują ponad 200 zeta... Wiem, wiem, na allegro można znaleźć taniej, ale na piecka nowe kosztują stówkę, a na allegro jeszcze taniej. Nie mówiąc już o grach z tanich serii typu ekstra klasyka, czy kolekcja klasyki. Prosty przykład: za nówkę Kronik Riddika zapłacę 20 zeta, a ile za grę takiej klasy zapłacę na X''a? Wiem że za dobrego piecka muszę zapłacić znacznie więcej, ale bardzo szybko mi się to zwróci właśnie dzięki tańszym grom, bo sporo ich kupuję. Bo jeśli na jednej grze oszczędzam około stówy, to kupując gier dajmy na to 15-20 w roku to mam już zysk 1500-2000 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plotka ogłoszona tylko po to, aby zwrócić uwagę publiki na M$. Jeszcze sobie poczekamy na kolejnego Xboxa, więc nie ma co się "podniecać" pracami nad grą na następce 360-tki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xbox w porównaniu do Xboxa360 był wielkim niewypałem, nie miał szans by przebić PS2(w sumie nie ma co sie dziwić). Xbox360 bez problemu nawiązuje walkę z PS3, i jest bardzo wyrównana, choć jak na razie wygrywa jeszcze x360. Więc nie ma sie co martwić ze Microsoft wyda tak szybko następną konsolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ufff..niektóre komentarze mnie uspokoiły bo mam zamiar kupić x360 i nie chciałbym go kupić i dowiedziec sie że za kilka miesięcy ma wyjsc nastepca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja gdzies jakis czas temu czytałem ze MS rozważa wypuszczenie nowego Iksa za 3 lata (to by było jakies 2,5 roku od teraz). W świetle tego ta informacja wydawałaby sie bardzo realna... Ale chyba średnio optymistyczna dla graczy bo najlepszy gry na konsole zaczynaja wychodzić wlaśnie dopiero po ok. 3 latach gdy producenci już wszystko sobie obcykają. Poza tym konsole chyba kupuje sie na czas nieokreslony, a możliwe jest, że MS chce wypuszczać je okresowo jak Windowsy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 11:58, Steel Dogg napisał:

ufff..niektóre komentarze mnie uspokoiły bo mam zamiar kupić x360 i nie chciałbym go kupić
i dowiedziec sie że za kilka miesięcy ma wyjsc nastepca


Ale luz - nawet jakby wypuścili X720 za rok, to ceny obecnego grata spadną (tak to zazwyczaj jest), choć ceny gier już niekoniecznie. Poza tym przygotuj się na awarję zanim w ogóle włożysz wtyczkę do kontaktu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

microsoft jak teraz będzie szedł na szybkośc [już teraz wiemy że wyjdzie nowa konsole a do tego że wychodzi nowy windows... 7] to mu to na dobre nie wyjdzie wole aby powoli tworzyli konsole i aby były staranne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 12:11, Vojtas napisał:

> ufff..niektóre komentarze mnie uspokoiły bo mam zamiar kupić x360 i nie chciałbym go kupić

> i dowiedziec sie że za kilka miesięcy ma wyjsc nastepca

Ale luz - nawet jakby wypuścili X720 za rok, to ceny obecnego grata spadną (tak to zazwyczaj
jest), choć ceny gier już niekoniecznie. Poza tym przygotuj się na awarję zanim w ogóle włożysz
wtyczkę do kontaktu. ;)


oj sam już nie wiem czy inwestować w boxa troche im nie ufam ale chce pograć w GTA 4 FarCry''a 2, AC itd. ale może bardziej sie opłaca zainwestowac w PS3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 12:21, Steel Dogg napisał:

oj sam już nie wiem czy inwestować w boxa troche im nie ufam ale chce pograć w GTA 4 FarCry''a
2, AC itd. ale może bardziej sie opłaca zainwestowac w PS3


No ale wtedy zostaniesz soniaczowym fanboyem - a kto raz zatrudni się w firmie, ten pozostaje w niej już do końca (powiedzenie zdaje się CIA;)). Tak więc se uważaj. ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować