Zaloguj się, aby obserwować  
CH1CKEN

Jakie kawały robilisćie w szkole???

272 postów w tym temacie

Rozlalismy kawe na dziennik, podrzucilismy do gory mocno nagazowany napoj (alez sikalo), rzucalismy pilka lekarska w plastikowy kaloryfer itp. itd. Duzo by sie znalazlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podchodze do dyżurnych szkolnych i sie pytam:
-Jest już dyrektor w szkole?
-Jest
-To idź do niego i mu powiedz, zeby sie do mnie zgłosił!
I nie było by w tym nic śmiesznego, gdyby dyrektor nie stał za mną. Peszek xC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W trzeciej klasie podstawówki wylaliśmy zmywacz do paznokci na nasz dziennik... to był czerwiec.
Włożyliśmy podpalone pełne pudełko petard do męskiego kibla...była duża dziura w podłodze.
Trafiliśmy kamieniem w naszego dyra... pojechał do szpitala.
To tylko niektóre z "kawałów" w mojej podstawówce.
ps. Byłem tylko świadkiem, nie sprawcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 20:49, zajacisko napisał:

W trzeciej klasie podstawówki wylaliśmy zmywacz do paznokci na nasz dziennik... to był czerwiec.
Włożyliśmy podpalone pełne pudełko petard do męskiego kibla...była duża dziura w podłodze.
Trafiliśmy kamieniem w naszego dyra... pojechał do szpitala.
To tylko niektóre z "kawałów" w mojej podstawówce.
ps. Byłem tylko świadkiem, nie sprawcą.



Hehe,fajne jaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie na niemieckim na biurku nauczycielki jest odtwarzacz. Podczas kartkówki biorę z kumplem z ławki wtyczkę , potajemnie wkładam do gniazdka , volume na maksa i włączamy radio xD Wszyscy wydygani a babka nie wie o co chodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas są bardzo wyjątkowe lekcje matematyki. Nasza nauczycielka pochodzi chyba z epoki kamienia łupanego (dosłownie) i codziennie dziwi się, że nikt nie ma zadania. Co najmniej raz na tydzień mówi, że "nigdy się tak na nas nie zawiodła"! Poza tym nasza klasa jest podobno najkultularniejsza w szkole na lekcjach matematyki ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie kiedyś pewien bardzo "zaradny" uczeń, który pragnął aby nie odbyła sie lekcja fizyki włożył w dziurkę od klucza szpilkę. Nauczycielka chcąc otworzyć drzwi wepchnęła kluczem szpilkę jeszcze dalej praktycznie niszcząc zamek. Oczywiście wina spadła na klase, która ostatnio miała lekcje w sali;D. Lekcja nie odbyła się, a nasz uczeń stwierdził, że to był świetny patent. Po kilku kolejnych "szpilkach" nauczyciele szybko skojarzyli ze soba psujące się zamki i naszą klasę i szybko dotarli do winnego calej afery... Standardowa pogadanka u dyrektora i obniżone sprawowanie nie zniechęciły jednak delikwenta do innych "ciekawych" pomysłów. Ale o nich napiszę innym razem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja miałem taką akcję....Chodze sobie po szkole i w jednej kalsie miała być religia (a byłem tam raz na religi i naprawde jest zajacisko xD)....I co siędzieje??? raz dają wikol na krzesło (mają katechetę taką gruubą), potem rzucili jej pod nogi proszek do pieczena i BUMM....o.O jeszcze w mojej klasie kolega dał BIG gwóźdź na krzeło nauczyciela...gdyby nauczyciel nie zauważył to by go to drogo kosztowało :D...Albo raz mój kumpel babke z matmy w dupe klepnął xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas w gim mam w klasie goscia z ADHD [ jak dla mnie to debil po prostu ale papiery ma ]

Na poczatku roku na polskim , piszemy sobie cichutko a on bierze piurnik kolegi i ryp o szybe

Pani sie go pyta : Cos ty zrobil ?!

a on : PRZEZ PRZYPADEK

Mialem beke z tego taka ze lo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze mnie i kolegów była super grupa (wręcz łobuzów ), pani co tydziń wzywała mojom mame , raz wlaliśmy jej do kawy troche takiego środka ,,kret" pojechała do szpitala i nikt się nie przyznał , albo rozwaliliśmy kosz od koszykówki , bo się bawiliśmy w nnbjeja - wzieliśmy kule matalową do rzucania i rzuciłem w tablice i się rozbiła , przerąbane było .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raz z klasą na polskim zaczęliśmy śpiewać kolędy. Nauczycielka zaczęła się irytować. Później zaczęło się strzelanie z rurak, aż w końcu krzyknęła "Jak się nie uspokoicie to przez całą lekcję będziecie STALI NA STOJĄCO"
A my do niej czy da się na leżąco, a ona wpadła w furię... Nera była aż do końca lekcji a tematu lekcji nie przerobiliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co zrobił mój kumpel dzisiaj w szkole było bardzo nie miłe, wręcz durnowate!
W Środę z niewiadomego dla nas powodu nie mieliśmy lekcji, ale mieliśmy dzisiaj.
Wczoraj mój kumpel i jego kolega założyli się o 50 złotych że dzisiaj przyniesie do naszej szkoły "bombę".
Cała nasza klasa wiedziała o co chodzi, i wymyślała przeróbki reklam np. Mastercarda. Pewnego razu - wczoraj kolega wymyślił coś takiego:
składniki na "bombę" - 80 złotych,
net i znalezienie wiedzy o zrobieniu "bomby" - 1,22 zł,
widok przestraszonych nauczycieli i saperów - bezcenne.
I oczywiście mój kumpel zrealizował bardzo durny pomysł - "bombę" wybuchającą... wodą! Nie wiem jakim cudem, ale byłem świadkiem tego wybuchu, a to było tak:
godz. 8.45
Dzwonek na przerwę, kolega wyciąga "bombę" i kładzie w składziku woźnej który był otwarty.Potem zawiadamia nauczycielkę że coś pipczy w składziku. Nauczycielka sprawdza i zawiadamia dyrka, ten zawiadamia gliny, oni zawiadamiają saperów - musieli przejechać 120 km!
godz. 10.00
Saperzy na miejscu, każą ewakułować teren.
godz. 10.42
Wniosek - nie do rozbrojenia!
godz. 10.50
"Bomba" wybucha wodą. 379 osób dziwi się durnowatemu żartowi nieznanego pochodzenia.
Prowadzą śledzstwo.
ps. Ehh... szkoda że nie pokazali tego w telewizji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 13:43, WIkitory napisał:

A ta bomba jak mniejwięcej wyglądała

Szkoda że nie zrobiłem foty...
Taki placek czarny, na nim licznik odliczający czas do eksplozji i zielona i czerwona lampka - czerwona jak jest odliczany czas, zielona jak jest zabezpieczona.Wyglądało mizernie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W piątek mieliśmy mieć kartkówkę z fizyki. Nikt nic nie umiał, więc chcieliśmy coś zrobić. Mój kolega wymyślił, że włoży do zamka od drzwi sznurówkę :) Dzwonek na lekcje... pani próbuje otworzyć salę a tu nic :D Zaczęła grzebać w tym zamku, próbując wyciągnąć sznurówkę - jednak nie dała rady :) Poprosiła 2 chłopaków, aby poszli po pana konserwatora. Konserwator dopiero po 20min. otworzył salę :) Na lekcji pani próbowała dowiedzeć się kto to zrobił, ale nikt nikogo nie wydał :) Cel osiągnięty - kartkówki nie było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mieliśmy zastępstwo z fizy z kolesiem z w-f miał 2 klasy 1 na polu jedną w klasie naszej ide sobie do kibla i obracam sie pacze koleś od w-f i szybko pobiegłem do kibla on z w-f sie nawet nie kapnoł]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszliśmy do kiba i biliśmy rekorde w wybuchu napoju gazowanego to wygląda m.i.n tak.
1.Idziemy do kiba i patrzymy czy nie idze nikt z nausczycieli lub woźnych
2.Jest na z 5 kazydy z nas z całej siły wstrząsa butelką
3.Jeden z nas odkeca do butelke i zwalamy z kibla
4.Po kilku sekundach wracamy i sprawdzamy czy był rekord.
ps.Nasz rekord to 1/2 napoju 1,5 litrowego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 10:59, ziomek11 napisał:

mieliśmy zastępstwo z fizy z kolesiem z w-f miał 2 klasy 1 na polu jedną w klasie naszej ide
sobie do kibla i obracam sie pacze koleś od w-f i szybko pobiegłem do kibla on z w-f sie nawet
nie kapnoł]



Siema paju!!u mnie w budzie kolega,powiedzial na w-f o boże,babka kazala mu prowadzić lekcje i dostal pale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować