Zaloguj się, aby obserwować  
Hi_my_name_is

Mass Effect PC - temat ogólny

6123 postów w tym temacie

Posiadam tylko jedną wersję EK. Jaką ? Mowa o The World of Splinter Cell. Trzy części znakomitej skradanki w jednym pudle, jednej cenie. Takie coś ma sens, 150zł za trzy gry więc to mi pasi. Reszta odpada. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się ta EK. Jedyna interesująca mnie rzecz to koszulka. Pendrivów mam kilka własnych, podkładek pod mysz też w nadmiarze. Instrukcja i poradnik oraz karta pomocy podręcznej to nie dla mnie. Kartki!? Co człowiek do licha ciężkiego ma zrobić z takimi kartkami, nie raz i nie dwa widziałem coś takiego w EK i nigdy chyba nie zrozumiem, na co to komu. W takim razie ja zostaję przy wersji podstawowej, bo cena to pewnie ze 200zł (za ten pendrive, który normalnie można dostać za śmieszne pieniądze...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 17:23, Ecko09 napisał:

Oo cena zwykłego wydania obniżona do 95zł! ale mnie kusi, aby to kupić :D Przecież to
ze 35zł sie zaoszczędzi^^


Kusi i to bardzo, jeżeli nie masz kasy na EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyna EK jaką do tej pory nabyłem była do Heroes V;) Więc i tym razem chyba nic się nie stanie, jeśli ta mnie ominie. Ważne, żeby gra bezproblemowo doszła i było w co pograć;) Smyczami i podkładkami bym nie pograł;) A kasa zostanie na inne pozycje obowiązkowe w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 18:05, Kraju92 napisał:

Kusi i to bardzo, jeżeli nie masz kasy na EK.

Polemizowałbym. Jeżeli EK będzie kosztować więcej niż 150zł, to jest IMO niewarta tych pieniędzy.
Widziałem wiele lepszych edycji kolekcjonerskich od tej. Widać że nawet nie mieli pomysłów co wrzucić, albo też Bioware nie chcialo się na coś zgodzić.

Filmik z robienia polskiej wersji ? A na co mi to !? Lepszy byłby już "making of", którego i tak nikt nie ogląda.
Smycz i podkładka ? Takie rzeczy to powinny być w podstawowej edycji... i w wielu sklepach internetowych tak jest, te gadżety dodaje się do zwykłej edycji.
Koszulka... jedyna rzecz która może się spodobać.
Ładne opakowanie... poczekamy do wizualizacji.
Poradnik, instrukcje na dobrym papierze... standard w wielu dzisiejszych grach.
Artbook. Druga, najciekawsza rzecz po koszulce.
I karta z grafikami.
Pendrive ? W niektórych sklepach dostaje się go za darmo. A jego cena to średnio 20 zł.
Mi się ten zestaw nie podoba. Nie ma nim w zasadzie nic oryginalnego. Kupie podstawową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 15:55, fish13 napisał:

Już wiemy jaka będzie cena EK Mass Effect sugerowana 199z, a obniżona 179zł ( coś sklep
Ultima przyśpieszył), ale wizualizacji nadal nie ma.
http://www.ultima.pl/Mass_Effect_PL_Edycja_Kolekcjonerska_/i6087/


Widać ultima nie umie dotrzymać tajności, ale nam graczom to nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 15:58, Kraju92 napisał:

> Już wiemy jaka będzie cena EK Mass Effect sugerowana 199z, a obniżona 179zł (
coś sklep
> Ultima przyśpieszył), ale wizualizacji nadal nie ma.
> http://www.ultima.pl/Mass_Effect_PL_Edycja_Kolekcjonerska_/i6087/

Widać ultima nie umie dotrzymać tajności, ale nam graczom to nie przeszkadza.


To teraz czekamy jedynie na wizualizację EK i cenę w sklepie gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 15:59, fish13 napisał:

To teraz czekamy jedynie na wizualizację EK i cenę w sklepie gram.pl.


Jeżeli na ultimie jest cena 199 zł, zatem w sklepie.gram.pl również tyle będzie kosztował, ale pewnie z użyciem wPLN zapłacimy 179 zł. Dobrze że można wykupić dostawę za ramo za wPLN jak kwota przekracza 150 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 16:03, Kraju92 napisał:

> To teraz czekamy jedynie na wizualizację EK i cenę w sklepie gram.pl.

Jeżeli na ultimie jest cena 199 zł, zatem w sklepie.gram.pl również tyle będzie kosztował,
ale pewnie z użyciem wPLN zapłacimy 179 zł. Dobrze że można wykupić dostawę za ramo za
wPLN jak kwota przekracza 150 zł.


Może być 174zł tak jak podstawka o 5 zł tańsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 16:03, Kraju92 napisał:

Dobrze że można wykupić dostawę za ramo za wPLN jak kwota przekracza 150 zł.


Dobrze? Niegdyś standardem była darmowa wysyłka przy pre-orderach EK, a teraz klienci co najwyżej za 10 wpln mogą darmową wysyłkę sobie zafundowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dobrze? Niegdyś standardem była darmowa wysyłka przy pre-orderach EK, a teraz klienci

Dnia 05.06.2008 o 16:06, Mistic napisał:

co najwyżej za 10 wpln mogą darmową wysyłkę sobie zafundowac.


Kiedyś to za darmo wysyłka była przy każdym zamowieniu pre-ordera (nawet przy grach kosztujacych bez uzycia wPLN-ów 99 zł). :)

A co do ultimy, na gram moze być nieco nizsza cena Ek, zwazywszy na fakt, ze sugerowana cena zwyklego wydania na Ultmie wynosi nie 129, a 139 zl (o dziwo).

W życiu tyle bym nie wydal na tak slabiutka EK, niektórzy to chyba nie maja co z kasa robić (po czesci sie nie dziwie, bo sporo tu jarajacych sie byle czym dzieciaków, którzy pieniadze dostaja od rodziców, no offence). ;)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 16:05, fish13 napisał:

Może być 174zł tak jak podstawka o 5 zł tańsza :)


Im mniej tym lepiej, ale cieszę się że nie kosztuje więcej niż 200 zł.

Mistic
Dobrze że w ogóle można płacić za przesyłkę wPLN, bo jeżeli by nie było takiej opcji to wogóle drogo by było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, cena niezbyt wysoka (spodziewałem się wiele wyższej), jednak po głębszym zastanowieniu zamówiłem edycję podstawą. Większość "bajerów" z EK byłaby dla mnie zupełnie bezużyteczna, więc nie byłoby sensu przepłacać. A tak zaoszczędzoną kasę będzie można zainwestować w coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować