Zaloguj się, aby obserwować  
Hi_my_name_is

Mass Effect PC - temat ogólny

6123 postów w tym temacie

dobrze, że będzie swoboda wyboru wersji. ja wybiorę grę w wersji anglojęzycznej z polskimi napisami. bo to jak oglądanie gwiezdnych wojen z dubbingiem, zupełnie traci klimat. choć z ciekawości zobaczę jak wyszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 11:26, jaceloth napisał:

dobrze, że będzie swoboda wyboru wersji. ja wybiorę grę w wersji anglojęzycznej z polskimi
napisami. bo to jak oglądanie gwiezdnych wojen z dubbingiem, zupełnie traci klimat.
choć z ciekawości zobaczę jak wyszedł.


Ja też tak zrobię, bo nie nawidzę polskich dubbingów, jest chyba IMO tylko jedna gra w której nie zrąbali dubbingu - Assassin''s Creed.

A ja mam jeszcze pytanko: Czy paczka dojdzie przed premierą gry w sklepach (tak jak większość PO), czy będzie równo z premierą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 11:29, trutututu napisał:

A ja mam jeszcze pytanko: Czy paczka dojdzie przed premierą gry w sklepach (tak jak większość
PO), czy będzie równo z premierą?


Planowana wysyłka ustalona jest na 26 czerwca, czyli dokładnie w premierę, zatem gry możemy oczekiwać dzień po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 11:29, trutututu napisał:

Ja też tak zrobię, bo nie nawidzę polskich dubbingów

A w czym, przepraszam, polskie dubbingi są gorsze od amerykańskich?

@jaceloth: którą część Gwiezdnych Wojen masz na myśli? Bo wg. mnie wszystkie miały porządny dubbing i ani trochę nie traciły klimatu.

Rany, ludzie, przestańcie już tak jechać po tych polskich dubbingach... Może nie wszystkie są doskonałe, ale te, które ja słyszałem są na naprawdę przyzwoitym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 13:47, Kraju92 napisał:

Planowana wysyłka ustalona jest na 26 czerwca, czyli dokładnie w premierę, zatem gry
możemy oczekiwać dzień po premierze.


Z datą planowanej wysyłki różnie bywa. Wstępnie zawsze podana jest data premiery, ale jeśli premiera się nie przesunie to wysyłają wcześniej, więc można liczyć na "dzień przed" zamiast "dnia po";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 14:43, Rafal G napisał:

Z datą planowanej wysyłki różnie bywa. Wstępnie zawsze podana jest data premiery, ale
jeśli premiera się nie przesunie to wysyłają wcześniej, więc można liczyć na "dzień przed"
zamiast "dnia po";)


Mam taką nadzieję, bo zawsze jak zamawiałem coś w pre-orderze dostawałem przed oficjalną premierą, więc chciałbym tym razem aby było tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja grałem w Mass Effect, ale w wersje z USA i muszę przyznać, że się rozczarowałem lub moje wymagania była bardzo duże. Od razu mówię, że nie grałem w wersje na X360. Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to grafika, ładna, świetne animacje, mimika twarzy mniami, ale często były jakieś bugi graficzne, choć nie przeszkadzały one w grze. Świat jest przeogromny, ale zdenerwowało mnie to, że mało jest NPC z którymi można tak na prawdę dyskutować. :/ Jeśli chodzi o walke to tu wyszło tak sobie, strzelanie nie sprawiło mi przyjemności, za to umiejętności i telekineza prezentują się całkiem fajnie. Ogółem mówiąc nie jest źle, choć mogło być lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 14:21, Zelgadis napisał:

> Ja też tak zrobię, bo nie nawidzę polskich dubbingów
A w czym, przepraszam, polskie dubbingi są gorsze od amerykańskich?

@jaceloth: którą część Gwiezdnych Wojen masz na myśli? Bo wg. mnie wszystkie miały porządny
dubbing i ani trochę nie traciły klimatu.

Rany, ludzie, przestańcie już tak jechać po tych polskich dubbingach... Może nie wszystkie
są doskonałe, ale te, które ja słyszałem są na naprawdę przyzwoitym poziomie.


Mogę powiedzieć tylko jedno słowo (no właściwie dwa): we wszystkich. No, ale ja i tak nienawidzę jezyka polskiego, więc nei dziw sie ze mi sie dubbingi nei podobają, a z resztą i tak żadko są dobrze głosy dopasowane do postaci. I stawiam na to ze (chociaż nei wiem kto podstawia głosy) w ME też będzie dubbing do... tylnej części ciała. Nawet chyba jestem pewien jak tego ze Polska nie wygra dzisiaj z Niemcami. No, ale mówię ja neinawidzę Polskich dubbingów i mi sie prawie żaden nie podoba, chociaż może być uważany za jeden z najlepszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja juz sobie gram :) - tym, którym nie zależy na polskiej wersji, i nie chce im sie czekac (lub nie mogą sie doczekać :) ) polecam sklep EA - troszke drożej, ale szybko, łatwo i przyjemnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 18:30, trutututu napisał:

Mogę powiedzieć tylko jedno słowo (no właściwie dwa): we wszystkich. No, ale ja i tak
nienawidzę jezyka polskiego

...

Dnia 08.06.2008 o 18:30, trutututu napisał:

więc nei dziw sie ze mi sie dubbingi nei podobają, a z resztą
i tak żadko są dobrze głosy dopasowane do postaci. I stawiam na to ze (chociaż nei wiem
kto podstawia głosy) w ME też będzie dubbing do... tylnej części ciała.

O tak. Nie wiesz nawet kto podkłada głosy, ale z góry wiesz, że będzie to słaby dubbing.
-,-

Nie ma to jak posłuchać zrzędzenia malkontenta przed kolacją... :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 18:37, Skie napisał:

A ja juz sobie gram :) - tym, którym nie zależy na polskiej wersji, i nie chce im sie
czekac (lub nie mogą sie doczekać :) ) polecam sklep EA - troszke drożej, ale szybko,
łatwo i przyjemnie!


Nie zaszpanowałeś... :P Ja tam się cieszę że dostanę to w swe łapki z przełomem czerwca / lipca. Gdybym dostał wcześniej, podczas sesji i pracy, to nie mam pewności czy wystarczyłoby mi silnej woli by dobrać sobie priorytety. To znaczy mam pewność że wybrałbym dobry priorytet - z tym że chyba niezgodny z opinią moich prowadzących... ^^''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem przecież: neinawidzę Polskich dubbingów i mi sie prawie żaden nie podoba, chociaż może być uważany za jeden z najlepszych.

A dlaczego np. obstawiamy wyniki meczów? To jest prawie to samo. Nie wiemy kto wygra, ale i tak wyniki obstawiamy. A ja tu tylko mówię z góry ze mi się dubbing nie będzie podobał.

>Nie ma to jak posłuchać zrzędzenia malkontenta przed kolacją... :>

xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.06.2008 o 18:55, Dexter McAaron napisał:

Nie zaszpanowałeś... :P Ja tam się cieszę że dostanę to w swe łapki z przełomem czerwca
/ lipca. Gdybym dostał wcześniej, podczas sesji i pracy, to nie mam pewności czy wystarczyłoby
mi silnej woli by dobrać sobie priorytety. To znaczy mam pewność że wybrałbym dobry priorytet
- z tym że chyba niezgodny z opinią moich prowadzących... ^^''


Ech, nie szpanowałem tylko pomagałem bliźnim podpowiadając im jak narazić sie swoim życiowym partnerom :D Oj rozumiem cie doskonale, ale na szczęście czasy sesyjne mam za sobą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 18:30, trutututu napisał:

Mogę powiedzieć tylko jedno słowo (no właściwie dwa): we wszystkich. No, ale ja i tak
nienawidzę jezyka polskiego, więc nei dziw sie ze mi sie dubbingi nei podobają,

Ciśnie się na ustach w takim razie pytanie, a właściwie dwa: jakim językiem się posługujesz i na jakim forum piszesz.
Ja natomiast odwrotnie: nie lubię, choć mam z nim styczność niemal cały czas, języka angielskiego (a raczej amerykańskiego), zwłaszcza krzywo mówionego przez niektórych amerykanów.

Dnia 08.06.2008 o 18:30, trutututu napisał:

a z resztą i tak żadko są dobrze głosy dopasowane do postaci.

rzadko
I mylisz się. Zdarza się, że polski dubbing jest nieco lepszy od angielskiego. Wiem, bo nieraz widziałem obie wersje językowe cRPG chociażby.

Dnia 08.06.2008 o 18:30, trutututu napisał:

I stawiam na to ze (chociaż nei wiem
kto podstawia głosy) w ME też będzie dubbing do... tylnej części ciała.

O tym się akurat przekonamy po premierze polskiej wersji gry.
Ale jak dla mnie próbki głosu były całkiem niezłe.

Dnia 08.06.2008 o 18:30, trutututu napisał:

No, ale mówię ja neinawidzę Polskich
dubbingów i mi sie prawie żaden nie podoba, chociaż może być uważany za jeden z najlepszych

Whatever...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 19:19, trutututu napisał:

Napisałem przecież: neinawidzę Polskich dubbingów i mi sie prawie żaden nie podoba, chociaż
może być uważany za jeden z najlepszych.

"No, ale ja i tak nienawidzę jezyka polskiego"
-,-

Dnia 08.06.2008 o 19:19, trutututu napisał:

A dlaczego np. obstawiamy wyniki meczów? To jest prawie to samo. Nie wiemy kto wygra,
ale i tak wyniki obstawiamy. A ja tu tylko mówię z góry ze mi się dubbing nie będzie
podobał.

To jest zupełnie co innego :>
Obstawianie meczów to proceder, który ma nam przynieść pieniądze )ew. inne korzyści). Natomiast zrzędzenie na polonizację, którego się jeszcze nie widziało to czysta głupota.

EOT z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 14:21, Zelgadis napisał:

@jaceloth: którą część Gwiezdnych Wojen masz na myśli? Bo wg. mnie wszystkie miały porządny
dubbing i ani trochę nie traciły klimatu.

Rany, ludzie, przestańcie już tak jechać po tych polskich dubbingach... Może nie wszystkie
są doskonałe, ale te, które ja słyszałem są na naprawdę przyzwoitym poziomie.


Czesci 1-3 maja dubbing zalosny - jak puszczali to na C+ to myslalem , ze pekne ze smiechu. Na szczescie mozna bylo wlaczyc orginalna sciezke co pozwolilo obejrzec filmu do konca juz nie jako komedie :)

Wracajac do Mass Effect czy wiadomo juz jak bedzie z zabezpieczeniem i aktywacjami w Polskiej wersji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować