Zaloguj się, aby obserwować  
Hi_my_name_is

Mass Effect PC - temat ogólny

6123 postów w tym temacie

Wiyam mam pytanie czy jest może jakies demo Mass Effect? No i na stronie http://www.yougamers.com/gameometer/10259/?start=true tak jak napisal Karharot by sprawdzić czy ME uruchomi sie na moim sprzecie gdy klikam na strone wyskakuje mi komuniakat o nast. trreści:
Start the Game-O-Meter
In order to run Game-O-Meter, please enable Java in your browser.
Co powinienem zrobic ? za odp . z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 13:16, Tieru napisał:

Wiyam mam pytanie czy jest może jakies demo Mass Effect? No i na stronie http://www.yougamers.com/gameometer/10259/?start=true
tak jak napisal Karharot by sprawdzić czy ME uruchomi sie na moim sprzecie gdy klikam
na strone wyskakuje mi komuniakat o nast. trreści:
Start the Game-O-Meter
In order to run Game-O-Meter, please enable Java in your browser.
Co powinienem zrobic ? za odp . z gory dzieki


Dema nie ma i nie będzie a co do komunikatu to musisz miec aktywowną Jave na swojej przeglądarce żeby uruchomic ten test ewentualnie ściągnąć i zainstalować najnowszą wersję Javy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 14:20, Get Down napisał:

Jak zrobić rdzeń pamięci chodzi o samonaprawe?Jestem na noveri na szczycie 15


Podłaczyć kable zasilające i uruchomic reaktor czy jakoś tak wszystko zresztą powinneś mieć w dzienniku misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeżeli nie ma możliwości dodania do nowej postaci więcej niż jednej odblokowanej umiejętności to co będzie lepsze dla adepta: dodanie karabinów szturmowych czy przeciążenia tarczy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 14:26, Meketh napisał:

> Jak zrobić rdzeń pamięci chodzi o samonaprawe?Jestem na noveri na szczycie 15

Podłaczyć kable zasilające i uruchomic reaktor czy jakoś tak wszystko zresztą powinneś
mieć w dzienniku misji.

Chodzi mi o mire nov7-b,wchodze do windy zjeżdżam do rdzenia
To zdjęcie z wersji x360 ale chodzi o to i nie wiem jak to zrobic

20080808143750

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 14:38, Get Down napisał:

> > Jak zrobić rdzeń pamięci chodzi o samonaprawe?Jestem na noveri na szczycie
15
>
> Podłaczyć kable zasilające i uruchomic reaktor czy jakoś tak wszystko zresztą powinneś

> mieć w dzienniku misji.
>
Chodzi mi o mire nov7-b,wchodze do windy zjeżdżam do rdzenia
To zdjęcie z wersji x360 ale chodzi o to i nie wiem jak to zrobic


Poprzekładaj te klocki z lewej na prawą zaczynając od dolnego a jak masz wystarczającą ilość omni żelu to nie będziesz się musiał męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 14:43, Meketh napisał:

> > > Jak zrobić rdzeń pamięci chodzi o samonaprawe?Jestem na noveri na szczycie

> 15
> >
> > Podłaczyć kable zasilające i uruchomic reaktor czy jakoś tak wszystko zresztą
powinneś
>
> > mieć w dzienniku misji.
> >
> Chodzi mi o mire nov7-b,wchodze do windy zjeżdżam do rdzenia
> To zdjęcie z wersji x360 ale chodzi o to i nie wiem jak to zrobic

Poprzekładaj te klocki z lewej na prawą zaczynając od dolnego a jak masz wystarczającą
ilość omni żelu to nie będziesz się musiał męczyć.

Ja już to pod x przełożyłem,chodzi o to że te z pod x mają być na pomarańczowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.08.2008 o 14:45, Get Down napisał:

Ja już to pod x przełożyłem,chodzi o to że te z pod x mają być na pomarańczowo?


Co ty gadasz zaczynając na początku masz te klocki po lewej stronie i musisz przełożyć je na prawą ot cała filozofia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Oto cytat z serwisu GOL:
Tymczasem CD Projekt ustosunkował się do coraz częstszych doniesień o problemach z polską edycją pecetowego Mass Effecta, a konkretnie niemożnością instalacji add-onu Bring Down the Sky na angielskiej wersji językowej gry oraz kłopotami z aktualizacją tytułu przy pomocy patcha. Dystrybutor poinformował, że przygotowuje już spolszczony wariant zarówno dodatku, jak i aktualizacji „podstawki”, a bliższe szczegóły na ten temat opublikuje wkrótce.
Więc wnioskuję z powyższego, że patch i add-on są w rękach CDP i nie ma co zadręczać w tej kwestii BioWare''u.
I jeszcze jedno mnie niepokoi - to wkrótce....



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../


Z własnego doświadczenia wiem, że w przypadku CDP "wkrótce" wcale nie oznacza, że będzie niedługo. Moim zdaniem dobrze będzie, jeśli wyrobią się do końca sierpnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 14:28, Szymon666 napisał:

co będzie lepsze dla adepta: dodanie karabinów szturmowych czy przeciążenia tarczy?

Moim zdaniem karabin. Trudno powiedzieć. Masz wybór między zdolnością techniczną, a bojową.
Jedna i druga wzajemnie się uzupełnia. Gdybyś miał mieszańca, to mógłbyś wybrać zdolność, której Twoja postać nie ma szans posiadać. A tak musisz wybrać. Ani jeden, ani drugi nie jest ewidentnie lepszy do pokonania przeciwników. Prawdopodobnie do obrony własnej nieco lepiej jest wybrać karabin bo robiąc rzut lub podniesienie wrogów możesz dobić karabinem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Totalnie olej przeciążanie tarczy i weź sobie karabiny. Kiedyś się naczytałem bzdur jak to elektronika jest fajna dla adepta ale jak wspomniałem wcześniej - to bzdury. Samo zdjęcie tarczy jest po prostu pomyłką, zwłaszcza na klasie która nie jest inżynierem, za wolno się odnawia. u Tali overload odnawia się około 10s.
Po 1sze oszczędność punktów (nie musisz dawać w zbroje) aby dojść do broni, po drugie na wyższych poziomach trudności przeciążanie tarczy jest totalnie niczym a bonus do shielda się nie przydaje (jak tylko nauczysz się grać).
Po trzecie na 20lv dostaniesz adeptem regeneracje tarczy która można praktycznie w kółko rzucać (podklasa bastion, nawet nie zastanawiaj się nad nemesisem)
Jeśli wolisz karabin nad pistolet to bierz spokojnie karabin, ja przeszedłem adeptem z karabinem przez wszystkie poziomy trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 15:24, Mudvayne335 napisał:

/.../
Więc wnioskuję z powyższego, że patch i add-on są w rękach CDP i nie ma co zadręczać
w tej kwestii BioWare''u.


Dlaczego? CDP otrzymuje od BioWare materiały do przygotowania. Po ich przystosowaniu wysyła to do BioWare aby oni złożyli to w patcha lub dodatek i taki pakiet wysyła do CDP do testów. Jesli testy przebiegają pomyślnie to taka łatka może się ukazać. Jeśli nie to dają znać BioWare co jest nie tak i rozpoczyna się poprawianie błędów. Każdy z tych etapów może być przeciągany. Więc to jak szybko dostaniemy polską wersję BDtS zależy i od CDP, które może być zawalone robotą nad innymi lokalizacjami, jak i od BioWare, które z kolei może być zawalone robotą nad kolejnymi patchami, dodatkami i drugą częścią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak też uczyniłem nie doczekawszy się wcześniej odp, więc sie opłaciło.
Właśnie porównywałem sobie Tali z Garrusem.. niby Tali ma szybsze odnawianie zdolności ale Garus ma adrenalinę i też może szybko użyć ponownie swoich mocy. Tylko to hakowanie SI... jak do tej pory nie sprawdza mi sie to chociaz u Tali rozwinąłem na maksa.
Później jeszcze wybór Wrexsa albo Ash i można wracać do gry.
Planuję przejść 2 razy (jak na razie) i może dał byś mi jakieś rady co do składu drużyny?
może raz zagrać z "chłopakami" a później z "dziewczynami" ? albo skład mieszany ?
z góry dzięki za ew porady. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować