Zaloguj się, aby obserwować  
Hi_my_name_is

Mass Effect PC - temat ogólny

6123 postów w tym temacie

A to Ci psikus o.O

Wersja z polskimi napisami + angielskie głosy. Pojęcia nie mam, czy to coś pomoże, ale mam kolekcjonerkę.

20081209213531

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam kolekcjonerkę ale to na pewno nie ma znaczenia, u mnie od samego początku gra była zainstalowana w wersji full english...
Hmmm. Może brakujące linie są dodane kiedy zmienia się ustawienia w opcjach? Doprawdy jest to dla mnie niezła zagadka.
Całe szczęście że dźwięk działa teraz u Ciebie tak jak powinien bo dzięki temu to jest jedynie ciekawostka a nie problem. Gdyby coś się posypało to mogę tu wkleić tą sekcję z mojego pliku, nie zrobię tego teraz bo w tej sekcji twojego pliku brakuje (w porównaniu z moim plikiem) zawartości liczącej sobie łącznie 8502 znaki (!) więc nie chcę robić bałaganu w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Argh gdyby nie to, że patch do polskiej wersji można znaleźć na innych stronach nie wrócił bym do ME. Naprawdę szlag może człowieka trafić z transferami gramu. Czy to tak trudno zainwestować w nowe serwery zamiast dosłownie się marać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 22:18, Karharot napisał:

RobeN tłumaczy to w ten sposób:


Uff dla mnie jest to zwaleniem całej winy na "Tepse" bądź wujka Neo, a jak mam być szczery wątpię żeby wina leżała po ich stronie. Niby na wszystkich stronach mam max transfer tylko biedne gram.pl nie może dogadać się z Tepsą ? Tia, yaha już wierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram oOreVenOo''a. Coś tu nie halo- a nawet gdyby, to, przepraszam ja bardzo, na końcu świata mieszkam- moja wina, że jeno tepsa dociąga tak daleko? Oj, paskudnie, paskudnie. Paskudnie tym bardziej, że czasem ciężko znaleźć jakowyś rzadki patch na stronie innej niźli gram.pl

edit:
Karharot: sprawa leci do "Pogromców Mitów" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 11:26, raskoks napisał:

> Jest jeszcze jedna rzecz którą warto zrobić jeśli ma się problemy z dźwiękiem -
chodzi
> mianowicie o zainstalowanie najnowszych sterowników. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś

> to ściągnij je ze strony:
> www.realtek.com.tw

Niestety ale to także już zrobiłem ... i nie pomogło - ewebtualnie przeinstaluje grę
- aczkolwiek wątpię żeby to pomogło. Może jakieś jeszcze pomysły ? ;-)

Mam ten sam problem i przeistalowanie gry nic nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna mnie grzać cały ten patch do ME i BdtS. Cholera jak nigdy nie miałem bugów w tej grze czy to grając na XP czy Viście teraz albo czarne tekstury, albo drastyczne spadki framrate''ya. Cholera jasna czy te Błazny nie potrafią nawet patcha nie spartolić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O widzisz GanD good idea ale a) spłukałem się bo zamówiłem Fable 2, oczywiście mógł bym ściągnać Drakensang''a z neta ale nie lubię piracić więc będę musiał poczekać na gotówkę. Na razie ciupie w ME, a jak dojdzie to Fable 2. Tylko nie mów, że ten Drakensang jest dobry bo będę kolejny dylemat. Fallout 3 czy Draken...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 22:10, oOreVenOo napisał:

Tylko nie mów, że ten Drakensang jest
dobry bo będę kolejny dylemat. Fallout 3 czy Draken...:)


Jeśli szukasz tradycyjnego "tabelkowo-kostkowego" cRPG w stylu Baldur''s Gate, to jest cholernie dobry :) Fallout 3 to jednak zupełnie inna bajka, zdecydowanie bliżej mu właśnie do ME niż BG czy NWN. Dla każdego coś miłego, a ja cieszę się ze wszystkiego, bo święta idą i 2 tygodnie wolnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem ,że po zainstalowaniu dodatku strasznie grafika sie pogorszyla gdzie niegdzie jest czarne np trawy skaly ,o co chodzi czy dodatek jest spiepszony bo bez dodatku gra dziala dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo, wina patcha.

Heh ogólnie rzecz biorąc cały ten Bring down the Sky to jedna wielka kupa, nic nie wnosząca. Współczuję wszystkim tym, którzy wybulili 800MS na XBLive za ten crap. Egh teraz wiem, żeby żadnych dodatków na Xie nie ściągać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My tu gadu gadu a tu już prawie 4 tys. postów nabiliśmy.
A propo są jakieś nowe informacje dotyczące Mass effect 2? Albo kolejnego dodatku na X-box 360?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zacząłem 2 raz przechodzić ME :] Tym razem jako kobieta renegat biotyk (wcześniej był to mężczyzna wojownik idealista). Gra jako Renegat sprawia więcej frajdy. Również walka z wykorzystaniem mocy biotycznych jest fajniejsza. Szkoda tylko, że nie odblokowałem karabinu szturmowego dla biotyka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego najpierw przechodzi się żołnierzem, a potem biotykiem + karabin i jesteś IMBA Rozpierda****.

Ktoś powinien porządnie dostać po pysku za ten patch. Gra wysypuje się do Windowsa (XP), ciągły spadek framrate szczególnie na Virmir (10-15 FPS na sprzęcie 3GB Ram i 9600GT), czarne tekstury ale na szczęście udało mi się ukończyć grę. Tak czy siak pozdro dla ludzi od patcha i dodatku dla mnie miszcze przez duże SZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o framerate to sprawdź czy wyłączenie wszystkich niepotrzebnych programów (takich jak X-Fire) przed odpaleniem gry nie rozwiąże problemu.
Co do pozdrowień to na osoby pracujące nad dodatkiem nie masz co narzekać - wszystkie te błędy są spowodowane przez patch który został całkowicie skopany (naprawia błędy które u większości ludzi nie występowały i dodaje zupełnie nowe uprzykrzające zabawę tym którzy wcześniej z ME nie mieli żadnych problemów). Mogłoby się wydawać że zespół taki jak BioWare powinien wiedzieć jak się robi patche a tu takie coś:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 17:01, oOreVenOo napisał:

Właśnie dlatego najpierw przechodzi się żołnierzem, a potem biotykiem + karabin i jesteś
IMBA Rozpierda****.


No przechodziłem najpierw żołnierzem, ale nie odblokowałem karabinu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie zaszedłeś teraz za daleko to możesz zrobić następującą rzecz - załaduj sejwa z żołnierzem w jakimś miejscu gdzie jest sporo przeciwników (najlepiej słabych) i wystrzelaj wszystkich, następnie załaduj tego samego sejwa i ponownie zabij wszystko co się rusza. Powtarzaj czynność do momentu w którym odblokujesz achievement po czym rozpocznij nową grę biotykiem i dodaj mu tą umiejętność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować