Zaloguj się, aby obserwować  
LESZ3u

Wyzwania graficzne

52 postów w tym temacie

Kto przerobił te zdjęcia? Tą kobietę na zombii? Świetna robota!!! Możecie pokazać jeszcze jakieś przeróbki? Czy może na GSie macie takie?

EDIT: Hmmm myślenie nie boli xD Przecież jest napisane --> Na dole daję przykład mojego autorstwa (2 pierwsze obrazki). Nie mam pytań.. xD Chyba się położę spać.. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozpoczynamy głosowanie!

Lista uczestników:
Bartek 93 - http://forum.gram.pl/upl/forum/2008_03/20080117220134.jpg

Głosy wysyłajcie na LESZ3u@gmail.com


A tak na serio - widzę, że zainteresowanie tematem jest mizerne i naprawdę nie wiem, czy jest sens, aby go prowadzić. Może jakaś lista chętnych? Widzę, że kilku takich by się znalazło, ale widać wszystkim brakuje czasu/chęci... A szkoda, bo według mnie mogło być naprawdę ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pospamujmy tu trochę, tak żeby temat był na wierzchu. ;) Możesz też porozsyłać linki do konkursu w tematach związanych z grafiką - Delegat to niewielka strata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 20:59, rob006 napisał:

Pospamujmy tu trochę, tak żeby temat był na wierzchu. ;)


Tu się zgadzam ;)

>Możesz też porozsyłać linki do konkursu

Dnia 25.01.2008 o 20:59, rob006 napisał:

w tematach związanych z grafiką


Zobaczymy co da się zrobić. Trzeba zagadać do kogoś, kto się tym interesuje - może Lak5, Baal Namib, Bombel (choć go już dawno nie widziałem...).

>- Delegat to niewielka strata :P

I tu bym się kłócił - szczególnie, że siedzę na nim od września i jakoś nie mogę awansować (choć to narzekanie bardziej nadawałoby się do tematu "Obywatel (...)").

A może poprosić moderatora, aby przypiął temat na wierzch forum? Tuż pod "Jesteś tu pierwszy raz? (...)"? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 21:07, Lesz3yk napisał:

Zobaczymy co da się zrobić. Trzeba zagadać do kogoś, kto się tym interesuje - może Lak5, Baal Namib, Bombel (choć go już dawno nie widziałem...).

Pamiętasz jaki podpis miał kiedyś Budo? ;D Jakby tak się rozejrzeć, to jest masa tematów, gdzie ludzie grafiki robią na zamówienie lub od tak sobie. Tam można ludzi poszukać. Albo po tagach na GSach. :) Ja za jakieś 3 tygodnie byłbym chętny.

Dnia 25.01.2008 o 21:07, Lesz3yk napisał:

I tu bym się kłócił - szczególnie, że siedzę na nim od września i jakoś nie mogę awansować
(choć to narzekanie bardziej nadawałoby się do tematu "Obywatel (...)").

Ja na przewodniczącym już pół roku, więc na mnie też nie licz ;)

Dnia 25.01.2008 o 21:07, Lesz3yk napisał:

A może poprosić moderatora, aby przypiął temat na wierzch forum? Tuż pod "Jesteś tu pierwszy
raz? (...)"? ;)

Jak masz grupy portfel, to czemu nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak inni ale ja cały czas czekam na drugą edycję :) tak dla przypomnienia do twórcy tematu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konkurs może wystartować właściwie w każdej chwili, ale nie wiem, czy wszyscy są już gotowi? Rob006 - o Ciebie chodzi ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy większość obrazków do przerabiania będzie związane z ludźmi - twarzą? Pytam się, ponieważ na trzy obrazki jakie wystąpiły w tym temacie to właśnie twarze... [Szczerze mówiąc wolałbym jakieś zdjęcie przedstawiające krajobraz, albo coś w tym stylu :P]
A tak poza tym, to i ja bym się zgłosił xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 16:00, Lesz3yk napisał:

Konkurs może wystartować właściwie w każdej chwili, ale nie wiem, czy wszyscy są już
gotowi? Rob006 - o Ciebie chodzi ;P


Szczerze mówiąc na mnie nie czekajcie - sprawy się komplikują, sesja przedłuża, więc za tydzień może miałbym czas. Może... Najwyżej poczekam na następną edycję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh na prośbę Lesz3yka rozpoczynam 2 edycję wyzwań graficznych!
Tematyka: a niech wam będzie że dowolna:P
Regulamin: popatrzcie wyżej na posty Lesz3yka
Kalendarium:
6 - 11 lutego: zgłaszanie się do konkursu
12 - 14 lutego : głosowanie
15\16: Lesz3yk jest miły i ogłasza wyniki :P
No i na koniec obraz do przerobienia czy jak kto woli stock (dzięki Ci wielki leszczu za linka)
PS: Prowadzący może brać udział?

20080206202342

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O.o zdjęcie takie, że łatwo nie będzie ale nic, spróbuję ;) A prowadzący powinien móc wziąć udział w konkursie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 20:26, Clicker napisał:

O.o zdjęcie takie, że łatwo nie będzie ale nic, spróbuję ;)

He he :) specjalnie wybrałem "trudne" zdjęcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie tu nieco większe zdjęcie ;)

Bartek
Po naciśnięciu na obrazek powiększa się ;P
I wydaje mi się, że możesz brać udział. Przy tej frekwencji każda praca się przyda.


Szczegóły co do głosowania podam jeszcze pod koniec terminu zgłaszania się (zobaczę ilu ludzi weźmie udział).

20080206203847

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować