Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Najlepsze gry roku z naszej oferty według czytelników gram.pl

54 postów w tym temacie

Hehe,ja "zagłosowałem" na Gothic2:Noc Kruka.Swoją drogą fajnie tak znienacka podać takie winiki na podstawie recenzji.Można się dowiedzieć że F.E.A.R to strasznie słaba gra(nawet nie ma jej na liście!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chamberlyn

Wybór najciekawszej gry minionego roku jest tematem wzbudzającym wiele emocji. By się o tym przekonać, wystarczy spojrzeć na ilość komentarzy pod typami, które sami wczoraj przedstawiliśmy. Dziś zaś przyszła kolej oddania głosu naszym czytelnikom – nawet, jeżeli oni sami jeszcze nie zdają sobie sprawy, że wzięli udział w takim głosowaniu. ;)

Przeczytaj cały tekst "Najlepsze gry roku z naszej oferty według czytelników gram.pl" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Recenzje są zwykle pisane przez fanów gry, więc ocena danej gry jest mocno zawyżona. Ale z wynikami tego rankingu mogę się nawet zgodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lampak <---- nie mówiąc o anty-fanach gier co piszą byle jedno zdanie - nie mające zbytniego sensu z oceną oczywistą:P A potem weź wystaw ocenę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2006 o 21:29, jac22 napisał:

Falout...? i co jeszcze ... jakas nudna przygodowka turowa...bo rpgiem to ja tego nie nazywam


Ech jeden z najlepszych RPG w historii gier:) Wg. Mnie oczywiście.. Skoro nie nazywasz tego Rpgiem to chyba nie znasz na czym ten gatunek polega:P I jakie są jego cechy.. Możesz podać czemu tak uważasz? Jakieś konkretne argumenty?:P

Ps. Ale oczywiście każdy ma swój gust:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak ma być ! Fallout 2 rządził, rządzi i będzie rządzić, bo f3 się chyba nie doczekamy

jack22-> Prawisz herezje chłopie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lipne podsumowanie, GothicII: Noc Kruka powinien być na I miejscu, a nie II. ocena 4,85 to średnia z 14 zaledwie recenzji a ocena GII:Nk czyli 4,84 to średnia z aż 44 recenzji. Troche dziwne i niesprawiedliwe niedopatrzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ave!
Szkoda, że moje ukochane GW tak nisko... Wg. mnie powinno się ona znaleźć w miejscu Worms''ów. Rzeczywiście, w ogólnej opinii ustępuje WoW''owi, z tym się nie kłócę, ale żeby W4? Co do reszty nie mam już zastrzeżeń (powiedzmy:/). Ale bardzo podoba mi się pomysł z tym rankingiem-Waszym i Graczy:)!

Pozdrawiam!

PS Muszę to powiedzieć, choć tutaj to off-topic-kieedyy koleejnaa aktuaaliizaacjaa Fooruuum:P? Podobno miało być "comiesięcznie";)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować