Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dragon Ball Z w końcu na nowe konsole MS i Sony

30 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Wydawane przez Atari gry na licencji Dragon Balla zdobyły szturmem serca i portfele jego fanów, sprzedając się jak na razie w łącznej ilości ponad 11 milionów egzemplarzy. Ile do tej liczby dołoży Dragon Ball Z: Burst Limit – pierwsza odsłona serii na Xboksa 360 i PlayStation 3 – dowiemy się w tym roku.

Przeczytaj cały tekst "Dragon Ball Z w końcu na nowe konsole MS i Sony" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie aż takie efekty to przesadą mogą być, zamiast sprawiać wrażenie to by wręcz oślepiały..... :|
Niech się skoncentrują na tym co było w DB i jak to wyglądało, wtedy to będzie dobrze (chyba, że to zastąpią, ale nie tak :s).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że na PCty nie robią żadnych gier z serii Dragon Ball. Grałem u kolegi w Tenkaichi Budokai 3 na PS2 i jest to bardzo fajna gra, ale konsoli raczej nie zamierzam kupować, dlatego bardzo żałuję, że nie ma tych gier na PC :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 10:00, tomek ostry napisał:

Szkoda, że na PCty nie robią żadnych gier z serii Dragon Ball. Grałem u kolegi w Tenkaichi
Budokai 3 na PS2 i jest to bardzo fajna gra, ale konsoli raczej nie zamierzam kupować, dlatego
bardzo żałuję, że nie ma tych gier na PC :(

niema?a co z http://cvr.pl/gry/mugen2-dbz.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie X360? Dla żadnej gry nie warto kupować konsoli czy PC. Jedna czy dwie gry to zabawa na dwa, trzy miesiące, a później co? Płacz i zgrzytanie zębami, że gry nie pasują?

No to na przyszły rok szykują się już dwa mordobicia SC IV i to cudo :D, a ja jeszcze się do pada nie przyzwyczaiłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ee tam, Dragon Ball.. :P
Ja jakoś specjalnie nie lubię tych klimatów i całej serii kreskówek. Po prostu chociażby wygląd tych postaci i świata mi się nie podoba, dlatego też raczej ten tytuł sobie odpuszczę. Wolę poczekać na nowego Tekkena albo Soul Calibur :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Half-Devil, są tytuły na PS3, które mnie interesują, a nie ma ich na XPudło.
Chociażby Gran Turismo HD, Metal Gear Solid IV (obie te gry nie miały jeszcze oficjalnej premiery).
Ogólnie wolę konsolkę Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żal... Uwielbiam DB, ale gdy zobaczyłem ten screen (w newsie) to zwątpiłem... PO CO ładować aż tak oczoje... nie dokończę efekty... Wiem, że PS3 i XB360 mają ogromny potencjał (póki co), ale DB ma oferować niesamowitą grywalność, a nie oczopląsy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurdę mogli by wreszcie wydać, którąś z tych gier również na PC. Tak samo jak grę Naruto. Wśród pecetowców jest bardzo wielu fanów tych anime dlatego też uważam, że takie działanie przyniosło by firmie chylącej się ku upadkowi (Atari) zyski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dragon Ball Z: Burst Limit na Gametrailers już od dwóch tygodni można obejrzeć trailer z gry i zobaczy na jakim poziomie będzie stać grafika. Widać ma ktoś zapłon skoro dopiero walicie wątek o nowym DB na Ps3 i X360.

Jeszcze grafa nie odbiegła zbytnio od poprzednich części, ludki są bardziej okrągłe i kolorowe co cieszy ale te efekty to chyba przesada od razu widać że ściągnięte z tekkena 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że to już nie wyjdzie na PS2 :( Mam nadzieję jednak że Bandai będzie kontynuować serię Tenkaichi Budokai bo ta gra to cudo i największy skarb za którego oddałbym nawet moją PS2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować