Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft - patch 1.9 już dzisiaj!

91 postów w tym temacie

Domek

Około godziny 11, kiedy tylko zakończy się przerwa konserwacyjna na europejskich serwerach World of Warcraft, gracze będą mogli w końcu rozpocząć zapoznawanie się z nowościami, wprowadzonymi w patchu 1.9. Tak - jedno z najbardziej oczekiwanych uaktualnień do MMORPG-a Blizzarda trafia wreszcie do gry!

Przeczytaj cały tekst "World of Warcraft - patch 1.9 już dzisiaj!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam od 2 dni strasznego laga już nawet na starych serwerach więc mnie to nawet nie cieszy. Wczoraj już Star Wars Galaxies zainstalowałem, zobaczymy jak w porównaniu z WoW''em wypadnie.

Jak Blizz do jutra nie naprawi serwerów to przykro mi, ale od 06.01 wycofuję się z Azeroth :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe ciekawe tylko jaka będzie "waga" tego patcha. Dobrze, że gram w GW i wszystkie poprawki ściągają mi się podczas gry i instalują się również podczas niej. :) Przy okazji każdy zgłoszony bug jest usuwany bez mała od ręki, a wszelkie usprawnienia w rozgrywce również są ściągane przez grę na bieżąco. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje że to się szybko wszystkim znudzi. Maksymalnie tydzień, a wszędzie już worta będą otwarte(chodż raczej będą już wszędzie otwarte dzisiaj), jeden rajd, przejżenie zmian w zdolnościach i innych zmian(pewnie każdy zagra sobie w battlegrounds z raz albo dwa)... i każdy będzie wyglądał dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

J.a.k oj mylisz się i to bardzo.. Przecież by coś zdobyć konkretnego to tam trzeba chodzić czesto i w dodatku wcale nie jest łatwo.. Jakiś tam sobie random raid tego nie zrobi na pewno! Tu trzeba współpracy dobrych graczy co się znają na wzajem:) Przykładem może być choćby MC:) Niewiem czy ty w to grasz.. Ale jeśli nie to nie dziwie się że tak piszesz:P Zresztą jeśli będzie tak jak pisał blizz to wrót w jeden dzień nie otworzą:)

Mnie osobiście cieszy czekanie na więcej niż jedno z pól bitewnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak nowy patch i nowe kłopoty 4 godziny sciagałem spaczowało sie ok. Ale jak uruchamiam mam problem wyskakuje ramka gdzie sa kody i pasek po prawej stronie do przesuniecia i akceptacji umowy licencyjnej i dupa.
Nic nie mozna zrobic a nigdy nie miałem żadnych problemów z patchami.:((((((((
Chyba instalacja od nowa i sciaganie od nowa patcha mnie czeka moze ktos cos takiego miał ? HELP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to teraz zacznie sie farmowanie surowców do otwarcia wrót.
Ciekawe na którym servie otworza je jako pierwsze. Jeśli współpraca miedzy Horda a Aliancem bedzie dobra to na niektórych servach może uda sie je otworzyć w 2-3 tyg. Oby w Europie była lepsza współpraca niż w US gdzie fora zasypane są wrzutami jednej strony na drugą ze nic nie robią.
No i przy okazji troche repa sie naframuje - az mi szkoda tych co tonami runecloty nosili :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy cos zrobia z tym lagiem, retrieving character list, losowymi disconnectami itd
co do surowcow to niektore gildie maja ich duzo w banku wiec nie powinno byc to problemem
chociaz niektore np. ryby to pewnie trzeba bedzie lowic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest godzina 12.15 a serwery nadal zdołowane.
Ogólnie europejskie serwery (oraz strona www) są gorsze niż amerykańskie. By może ma to znaczenie z popularnością gry w Europie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Barnaba: "
No tak nowy patch i nowe kłopoty 4 godziny sciagałem spaczowało sie ok. Ale jak uruchamiam mam problem wyskakuje ramka gdzie sa kody i pasek po prawej stronie do przesuniecia i akceptacji umowy licencyjnej i dupa.
Nic nie mozna zrobic a nigdy nie miałem żadnych problemów z patchami.:((((((((
Chyba instalacja od nowa i sciaganie od nowa patcha mnie czeka moze ktos cos takiego miał ? HELP"


http://forums-en.wow-europe.com/thread.aspx?fn=wow-tech-support-en&t=230929&p=1&tmp=1#post230929

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 12:23, Lynio napisał:

Barnaba: "
No tak nowy patch i nowe kłopoty 4 godziny sciagałem spaczowało sie ok. Ale jak uruchamiam
mam problem wyskakuje ramka gdzie sa kody i pasek po prawej stronie do przesuniecia i akceptacji
umowy licencyjnej i dupa.
Nic nie mozna zrobic a nigdy nie miałem żadnych problemów z patchami.:((((((((
Chyba instalacja od nowa i sciaganie od nowa patcha mnie czeka moze ktos cos takiego miał ?
HELP"


http://forums-en.wow-europe.com/thread.aspx?fn=wow-tech-support-en&t=230929&p=1&tmp=1#post230929

DZIEKI Narazie jestem w pracy wiec jak wroce poprubuje cos z tym zrobic moze stery grafy najnowsze pomoga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować