Zaloguj się, aby obserwować  
WoWmen

Muzyka, radia internetowe, zagadnienia związane z muzyką

696 postów w tym temacie

Czy ma ktoś może namiary na jakieś dobre, sprawdzone radio z dużą ilością gotyku? Szukam właśnie po stacjach i nie mogę niczego ciekawego znaleźć; jeśli już jest jakiś gotyk to puszczają same niemieckie kawałki, a to mnie nie urządza ;). Byłabym bardzo wdzięczna za jakieś wskazówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 17:44, oski007 napisał:

Słucha ktoś radia Bis?

Osobiście nie słucham, ale może ty byś podał na jakiej fali nadają?? Ja raczej radia nie słucham, chyba że w nocy... Eske mam ustawioną, a tak to słucham muzy z płyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 17:53, przemaspol napisał:

Osobiście nie słucham, ale może ty byś podał na jakiej fali nadają??

Na fali 88.35 polecam osobiście...
PS.Masz radio analogowe czy cyfrowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej...
mam duży problem.. szukam jakiś klimatycznych kawałków dla zakochanych...
coś jak gosia andrzeewicz verba .. tj polscy artysci.. aby posłuchac z ukochaą dziewczyną...
prosze czy mozecie mi pdac chociarz artystów (polskich) ?i jak tego to tytuły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 12:08, Chester001 napisał:

hej...
mam duży problem.. szukam jakiś klimatycznych kawałków dla zakochanych...
coś jak gosia andrzeewicz verba .. tj polscy artysci.. aby posłuchac z ukochaą dziewczyną...
prosze czy mozecie mi pdac chociarz artystów (polskich) ?i jak tego to tytuły...

Hmmm z polskich niezbyt się orientuje, lecz z zagranicznych polecam Nickelback, utwory takie jak :
Far away ( http://youtube.com/watch?v=j4y-RzVGrHg)
Savin'' me ( http://youtube.com/watch?v=fRslZQh82Ns )
pod linkami możesz sprawdzić czy ci taka odpowiada. Wg. mnie jest dobra ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.04.2007 o 14:12, WoWmen napisał:

pod linkami możesz sprawdzić czy ci taka odpowiada. Wg. mnie jest dobra ;D

ale gosia andrzejewicz nijak sie ma do nickelback
po za tym rzuciała mnie... :/ wiec juz nieaktualne ale tak czy siak thx;];]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wstawiłem na moim GS pewną piosenkę... Jest ona przerobiona na dzwonek, a tytułu nie mam... :( Czy ktoś chętny mógły pofatygować się na mój GS i spróbować podać mi jej tytuł? Z góry dzięki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja słucham sobie piosenki "Moonlight Shadow" Mike''a Oldfield''a. Jest piękna !! Rewelacyjny
wokal i świetne gitary. W tym utworze można się zakochać. Jeśli ktoś ma możliwość posłuchać
to polecam !! Zresztą na You Tube można przesłuchać.
Jest też świetna piosenka z reklamy Fiata śpiewana po włosku. Nazywa się "Meravigliosa Creatura".
Rewelacja !! Jak ja -metal- tego słucham to wam się na pewno spodoba !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś mi pomoże z moim problemem - otóż czy zna ktoś jakąś stronę, na której znajdują się zapisy dźwięków muzycznych (najlepiej CDEFGAH) różnych melodii (np. Deszcze Niespokojne, piosenek Daukszewicza)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z imeem.com. Otóż, niedawno założyłem sobie tam konto. Mam już klika playlist itd., ale mam problem z odsłuchiwaniem muzyki ( moja przeglądarka Opera - najnowsza wersja, bodajże 9.21 ). Gdy wybieram utwór z playlisty i naciskam "play" nic się nie dzieję, i tak nawet z 20 min... Co innego na IE - tam niby wszystko działa dobrze, ale są problemy z interfejsem strony.

Co to może byc? Czy mam ściągnąć jakieś plugin''y do Opery by móc słuchać myzyki?

Pozdrawiam,

DeuS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inne pytanie. Czy komuś z was działa internetowe szukacz-radio pandora.com ??? Bo w moim przypadku po włączeniu strony oraz chęci zarejestrowania się tam pokazuje się komunikat, że jestem z Polski, a w tym kraju usługa nie jest dostępna i nie mogę się zarejestrować. Jest to bardzo pożyteczna strona ponieważ po zalogowaniu i wpisaniu swoich muzycznych preferencji strona wyświetla wyniki z tytyłami bądź wykonawcami, których powinniśmy słuchać. W dodatku są informacje o artystach, ich wszystkie albumy, utwory, własne playlisty, można słuchać playlist innych użytkowników...co o tym sądzicie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inne pytanie. Czy komuś z was działa internetowe szukacz-radio pandora.com ??? Bo w moim przypadku po włączeniu strony oraz chęci zarejestrowania się tam pokazuje się komunikat, że jestem z Polski, a w tym kraju usługa nie jest dostępna i nie mogę się zarejestrować. Jest to bardzo pożyteczna strona ponieważ po zalogowaniu i wpisaniu swoich muzycznych preferencji strona wyświetla wyniki z tytyłami bądź wykonawcami, których powinniśmy słuchać. W dodatku są informacje o artystach, ich wszystkie albumy, utwory, własne playlisty, można słuchać playlist innych użytkowników...co o tym sądzicie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest podobnie, z tym, że kiedy wybieram utwór ze swojej playlisty, ten zaczyna się ładować (gdzieś 2-3 sekundy), następnie przestaje, a ładować zaczyna się jakiś inny utwór z listy. I tak bez końca (cały czas podświetlenie przeskakuje z jednego utworu na drugi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować