Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

Battlefield Heroes

3284 postów w tym temacie

Dnia 13.07.2009 o 09:58, milten6 napisał:

Mógłby mi ktoś doradzić w jakie umiejętności wydawać punkty?

Umiejętności zawsze można restartować, tzn. możesz wypróbować swoje nabytki, a później kliknąć w "ability refund" i rozdysponować punkty od nowa. Przynajmniej za to nie trzeba płacić... jeszcze.
Ja również gram soldierem i pierwsza umiejętność jaką rozwinąłem na max to apteczka - bardzo przydatna. Później wszystkie dotychczas zdobyte HP wrzuciłem w Granade Spam. Nie używam SMG, więc nie wiem jak tam jest z Burning Bullets, ale zdaje się, że niektórzy nieźle z tym szaleją. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 10:25, Erunn0 napisał:

> Mógłby mi ktoś doradzić w jakie umiejętności wydawać punkty?
Umiejętności zawsze można restartować, tzn. możesz wypróbować swoje nabytki, a później
kliknąć w "ability refund" i rozdysponować punkty od nowa. Przynajmniej za to nie trzeba
płacić... jeszcze.

O, to ciekawe, muszę przetestować.

Dnia 13.07.2009 o 10:25, Erunn0 napisał:

Ja również gram soldierem i pierwsza umiejętność jaką rozwinąłem na max to apteczka -
bardzo przydatna. Później wszystkie dotychczas zdobyte HP wrzuciłem w Granade Spam. Nie

Ja gram głównie Royalist commando i przyznam się, że jeszcze nigdy nie zginąłem od Spam grenade, jakoś tak się złożyło:)
Nie od parady jest Stomp, w sam raz na czołgi, nożowników i w ogóle wszelkie starcia z bliska.

Dnia 13.07.2009 o 10:25, Erunn0 napisał:

używam SMG, więc nie wiem jak tam jest z Burning Bullets, ale zdaje się, że niektórzy
nieźle z tym szaleją. ;)

Affirmative:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie! Po dlugich staraniach udalo mi sie ukonczyc Focus Infantry IV. Gre zakonczylem z 22 killami, 3 dedami i jakimis 4.5k punktow. W czasie grania zostalem nazwany hakerem jakies 3 razy.

BTW, na ktorym lvl odblokuje sobie wreszcie jakies lepsze spodnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2009 o 14:45, Abomek42 napisał:

Wreszcie! Po dlugich staraniach udalo mi sie ukonczyc Focus Infantry IV. Gre zakonczylem
z 22 killami, 3 dedami i jakimis 4.5k punktow. W czasie grania zostalem nazwany hakerem
jakies 3 razy.

Przy tylu killach nic dziwnego, musiały ci się trafić straszne nooby (ew dream team:).

Ech, ja mam dopiero IF III, za to nabiłem go będąc w drużynie 2 osobowej przeciw 5 osobowej- jakże pomocny jest w takich sytuacjach brak jakiegokolwiek heavy w drużynie:)

BTW A jak tam na 22 lvl, jakieś ciekawe hełmy za VPki są dotępne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że tak się spytam: czy istnieją jakiekolwiek itemki za VP które są "permanent" ? Jakieś ciuszki, czy coś? Bo na razie widzę, że 95% itemków jest za BF i tylko one są permanent.
Mam tylko medale na klacie za udział w becie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takiego problema małego z tą grą. Otóż gdy klikam "Join a friend" na liście przyjaciół, wyświetla mi komunikat, że nie można znaleźć gracza. I tak cały czas. Wie ktoś może co zrobić?
(A wiem, że gracz jest online, bo nawet z nim gadam w tym samym czasie ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2009 o 23:24, Dwimerytguy napisał:

Ja mam takiego problema małego z tą grą. Otóż gdy klikam "Join a friend" na liście przyjaciół,
wyświetla mi komunikat, że nie można znaleźć gracza. I tak cały czas. Wie ktoś może co
zrobić?
(A wiem, że gracz jest online, bo nawet z nim gadam w tym samym czasie ;P)


Rozumiem że chcesz go dodać w trakcie grania w grę, a nie na stronce?
Jeśli tak to dokładnie popatrz na małe i duże litery i cyfry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, ale akcję dziś zaliczyłem ;D
Seaside Skirmish, ja po stronie Nationals. Zaczynamy grę, od razu biorę czołg i przejeżdżając bokiem mapy dojeżdżam do bazy Royalsów. Oczywiście wszyscy już się zmyli na środek mapy by zajmować flagi xD Ale był jeden typ. To go rozwalam czołgiem, on się respi obok mnie, wsiada do czołgu co już tam stał i się naparzamy. Niszczę mu czołg, ale mój ma 10 hp. I respi się inny czołg xD Wsiadam, respi się trzech kolesi, nawalają do mnie, ja do nich, zmieniam czogł, rozwalam jednego w czołgu, zmieniam sam pojazd, rozwalam drugiego i tak w kółko, nagle nadjechał jakiś inny National Tank co trochę odwróciło uwagę Royalsów ode mnie. Wykorzystuję to i robię ze dwa Tank Smashe. Po bardzo zaciekłym boju padam z ośmioma fragami na końcie xD
Dobrze, że ciągle respawnowały się czołgi bo bym długo nie pożył :)
I Infantry Hunter IV zaliczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj robię atak na 16lvl:) ostatnio mi sie poszczęściło i robiłem na mapce średnio po 3tyś pktow i szybko poszlo. 80tysia w ciagu 4 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurka, działa wam teraz BF? ja sie normalnie moge zalogowac na stronce ale jak wciskam przycisk ,,play now" to od jakichs 2 godzin nic się nei dzieje. Kurcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Emm... Czy ktoś jeszcze ma problemy z uruchomieniem BF?
O ile poprzednim razem kiedy prosiłem o pomoc była to wybitnie moja wina, to teraz... cóż, ani reset - jeden i drugi - ani reinstalacja gry nie pomogły. Po prostu klikam "Play Now", nowe okienko się odpala, mam inicjalizację, ale podczas łączenia (connecting) uporczywie wyskakuje mi error 1002...
Czekać aż coś się stanie czy samemu zmusić jakoś tą grę do uruchomienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2009 o 15:15, Citkowsky napisał:

Kurka, działa wam teraz BF? ja sie normalnie moge zalogowac na stronce ale jak wciskam
przycisk ,,play now" to od jakichs 2 godzin nic się nei dzieje. Kurcze.

Miałem tak rano :/ Teraz wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem starczy ALT+CTRL+DEL i zabić BFHupdater.exe czy coś takiego ;)
Czasem się wiesza z tego co zauważyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze przez cale wakacje grania w bfh uda mi sie dobic do 22-24 lvl. Wiecie ile trzeba zdobyc xp dla 30 lvl? 3 000 000. :D

BTW Z jakich buildow pod commando korzystacie? Ja osobiscie w tej chwili mam 5 rank Mark Target (baaardzo dobre jak sie kampi w taki sposob, ze liscie drzew przyslaniaja widok lub na commando pod stealth) i 3 rank stealth (poznieje bedzie wyzej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 00:42, Abomek42 napisał:

BTW Z jakich buildow pod commando korzystacie?


5 lvl Stealth - jak dla mnie pozycja obowiązkowa dla każdego szanującego się commando ;-)
3 lvl Mark Target - na początku gry uważałem to za bezsensowną umiejętność, teraz nie mam pojęcia jak mogłem grać bez oznaczania. Znacznie ułatwia życie [czyt. kampienie ;)]
2 lvl Troop Trap - przydaje się do ochrony zagrożonych miejsc, jak górka przy Nationalsach na VV.
Następny HP mam zamiar przeznaczyć na pierwszy poziom Piercing Shot''a. Myślę, że również się może przydać.

BTW dobiłem do 18 poziomu i już mam prawie połowę expa do następnego... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 stealth, 1 elixir, 1 mark target , 2 troop trap :)
Gra mi się fajnie, głównie bawię się z przeciwnikami w kotka i myszkę oraz likwiduje kamperów bo osobiście uważam to za lamerstwo :)

BTW: nie wiem po co dawać więcej lv w mark target Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 01:21, Selv napisał:

BTW: nie wiem po co dawać więcej lv w mark target Oo

Szybsze oznaczenie oppów. Daje to stosunkowo więcej punktów, szczególnie przydaje się na Coastal Clashu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować