Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

Battlefield Heroes

3284 postów w tym temacie

Najwyzej ranking zobaczyc, bo niestety do takiej grupy dostaje sie zaproszenie od zalozyciela.
Kolejny problem to to, ze najprawdopodobniej nie ma juz miejsc.
W kazdym razie zalozycielem jest AdZero (jesli sie nie myle) i to jego nalezy o to zameczac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2009 o 21:35, Abomek42 napisał:

Najwyzej ranking zobaczyc, bo niestety do takiej grupy dostaje sie zaproszenie od zalozyciela.

Nie do końca, bo zapisać można się samemu, a założyciel musi Cię tylko zaakceptować.

Dnia 23.07.2009 o 21:35, Abomek42 napisał:

Kolejny problem to to, ze najprawdopodobniej nie ma juz miejsc.

Faktycznie nie ma miejsc, ale można by zrobić kolejne grupy Gram.pl Heroes cz. 2, 3, 4, itd. gdzie zapisywaliby się kolejni gramowicze. Jednak to trzeba by skonsultować z AdZero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2009 o 22:42, Abomek42 napisał:

Pozwolilem sobie utworzyc grupe dodatkowa

A ja pozwoliłem sobie poprawić banner i fajnie by było jakbyś wrzucił go do drugiej grupy. W planach mam już coś lepszego, ale puki co można to tam umieścić.

20090723230358

20090723230410

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2009 o 23:06, Erunn0 napisał:

A ja pozwoliłem sobie poprawić banner i fajnie by było jakbyś wrzucił go do drugiej grupy.
W planach mam już coś lepszego, ale póki co można to tam umieścić.

O dzieki, moglbys jednak jeszcze dac mala ikonke? Tez by sie przydala. :)
Moje gg: 13470119 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie się pyka, bardzo przyjemna gra, małe wymagania. Jeden mankament to problemy z połączeniem, potrafi wkurzyć. Mimo to naprawdę udana gra. Mój nick-Asafaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Argh, jak gram od czasów bety to nigdy nie miałem jakichś większych problemów, ale dziś to naprawdę szczyt.
Od 20 minut próbuję się połączyć z jakimkolwiek serwerem, a ciągle mi tylko jakieś zjechane błędy wyskakują x_X
Takich rzeczy w finalnej wersji być nie powinno :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Zrestartuj przeglądarkę ;P Ja za pierwszym razem nie moglem nigdzie wejść, restart przeglądarki i od 2 dni zero problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 11:14, Ecko09 napisał:

>

Zrestartuj przeglądarkę ;P Ja za pierwszym razem nie moglem nigdzie wejść, restart przeglądarki
i od 2 dni zero problemów.

Pomogło, dzięki. Wziąłem się trochę za mojego Commando i stwierdzam, że ta snajpa z największym zasięgiem jest zdecydowanie najlepsza. Myślałem, że ta szybkostrzelna będzie dobra, ale okazała się chałowa, strasznie mały dmg zadawała ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 12:54, Outlander-pro napisał:

/.../


Też tak sądzę. Jeszcze 2 dni temu narzekałem na jej odrzut, ale po wczorajszej grze nie mam wątpliwości - jest najlepsza. Jeszcze jak dokładnie w głowę pocelujesz to nie ma co gadać ;p

Zastanawiam się jeszcze czy nosić pistolet, czy nóż. Osobiście wolę nóż i teraz go noszę, ale sam nie wiem czy dobrze robię.

Może mi ktoś wytłumaczyć jak działa "Mark target"? Bo zastosowałem się do wskazań kolegi i wykorzystałem na to mój Hero Point, a sam nie wiem jak działa ;P Po prostu jeszcze nie grałem z tą umiejętnością i nie wiem.

No i zapraszam do znajomych. Mój nick - Jackaloppe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 13:14, Jackaloppe napisał:

Zastanawiam się jeszcze czy nosić pistolet, czy nóż. Osobiście wolę nóż i teraz go noszę, ale sam nie wiem czy
dobrze robię.


Ja kupiłem sobie pistolet tylko po to, by zrobić misję, ale trzymam go ze sobą już z przyzwyczajenia. Nie jestem pewien czy teraz mógłbym się przestawić na nóż, więc go nie zmieniam. :)

Dnia 24.07.2009 o 13:14, Jackaloppe napisał:

Może mi ktoś wytłumaczyć jak działa "Mark target"? Bo zastosowałem się do wskazań kolegi
i wykorzystałem na to mój Hero Point, a sam nie wiem jak działa ;P Po prostu jeszcze
nie grałem z tą umiejętnością i nie wiem.


Po prostu - ciskasz przycisk i jeśli w twoim polu widzenia znajduje się przeciwnik (widzialny lub niewidzialny), oznaczasz go na kilka sekund, co ułatwia celowanie. :) Bardzo przydatna abilitka do snajperki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja - dzisiejszy przyrost punktow: 59 901
Cubbek - dzisiejszy przyrost punktow: 48 608
Cubbek prowadzi, ma o 135 262 punktow wiecej.
Cholercia, troche to zajmie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować