Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

Battlefield Heroes

3284 postów w tym temacie

Dnia 11.08.2009 o 20:19, zadymek napisał:

I tak bardziej wnerwiajacy jest bug nazwijmy go FallBug. Upadam z wysokości, postać wyświetla
animację upadku i ...tak już zostaje. Nie można ani celować, ani strzelać, ani używać
pojazdów, Ot, łazi sobie taki pokręcony koleś czekając aż go ktoś litościwie zfraguje:/

Najprosciej jest po prostu wejsc do glebszej wody - az nie zaczniesz plywac.
Biorac pod uwage, ze ten bug sie zdarza wylacznie po skoczeniu z mostu na cc (przynamniej nie widzialem tego poza ta mapa) to nie ma problemu z fixem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2009 o 20:19, zadymek napisał:

Tyle się tu naczytałem narzekań na to,ze sterowanie samolotem myszkajest do bani i jak
to zmienić...natomiast ja bardzo bym chciał sterować samolotem z pomocą myszki i nie
wiem jak to ustwić:/
Wie ktoś jak to zrobić?


options > controls > aircraft controls (to ze skrzydełkami ;-))

klikasz potem lewym ppm na przycisku obok accelerate i przeciągasz myszką w kierunku, który ma służyć za przyspieszanie. to samo robisz ze steer/pitch left/right i pozostałymi :-)

mnie tam łatwiej lata się za pomocą klawiatury jednak ;-)
do tego zwiększenie czułości pomaga ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2009 o 20:19, zadymek napisał:

I tak bardziej wnerwiajacy jest bug nazwijmy go FallBug. Upadam z wysokości, postać wyświetla
animację upadku i ...tak już zostaje. Nie można ani celować, ani strzelać, ani używać
pojazdów, Ot, łazi sobie taki pokręcony koleś czekając aż go ktoś litościwie zfraguje:/
Mi zdarzło się to już 3 razy ale widziałem też innych "pod wpływem"

Mi się ten bug spodobał, a miałem go tylko raz :D za to wpadłem od razu na pomysł jak temu zaradzić - skocz jeszcze raz i wciskaj spacje, aż spadochron się otworzy albo przynajmniej spróbuje, wtedy wróci już broń do ciebie ;) nie trzeba czekać na to aż ktoś cię kropnie. Albo jak ktoś radził wejdź do wody.

Dnia 11.08.2009 o 20:19, zadymek napisał:

Miałem też kiedyś inny numer. Moja drużyna Royals przegrała z kretesem, ale jakież było
moje zdziwienie gdy po przegranej rundzie zobaczyłem nasz marny wynik zilustrowany uśmiechniętym
Royalsem:)

Hehe, dobre.

Dnia 11.08.2009 o 20:19, zadymek napisał:

Oczywiście dwa powyższe to nic w porównaniu z hańbą bycia ubitym "gołymi rękami":)

Nic strasznego, zdarza się nader często.

Dnia 11.08.2009 o 20:19, zadymek napisał:

Tyle się tu naczytałem narzekań na to,ze sterowanie samolotem myszkajest do bani i jak
to zmienić...natomiast ja bardzo bym chciał sterować samolotem z pomocą myszki i nie
wiem jak to ustwić:/
Wie ktoś jak to zrobić?

Ja jak pierwszy raz wlazłem do samolotu to miałem "tą przyjemność" (cudzysłów ;)), że zabrałem 2 pasażerów ze sobą i latałem jak pijany odbiłem się od latarni i wpadłem do wody i zostałem powyzywany od idiotów (aż dziw, że tylko :D zakładam, że to były jakieś polskie dzieci i nie znały po angielsku mocniejszych wyrazów). Ja za to śmiałem się z tego aż postanowiłem zrobić kurs pilotażu.

BTW O co chodzi z tymi punktami, bo czasem to moja drużyna ma 3 flagi, a przegrywa na punkty i całą rozgrywkę? Od czego to zależy?
Druga sprawa, wiem że nie da się usunąć postaci, ale czy da się np. zmienić nick któreś postaci z kolei?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 11:29, deecom napisał:

BTW O co chodzi z tymi punktami, bo czasem to moja drużyna ma 3 flagi, a przegrywa na
punkty i całą rozgrywkę? Od czego to zależy?
Druga sprawa, wiem że nie da się usunąć postaci, ale czy da się np. zmienić nick któreś
postaci z kolei?


Chodzi o to że samo zajmowanie flag nic nie daje. Jeśli twoja drużyna posiada więcej flag niż przeciwnik to za każdego zabitego z drużyny przeciwnej jest odejmowane z puli więcej punktów. Przegrywa drużyna której konto dojdzie do 0. Ogólnie jak nie polujesz to nie przybliżasz drużyny do zwycięstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.08.2009 o 11:35, Nufiko napisał:

Chodzi o to że samo zajmowanie flag nic nie daje. Jeśli twoja drużyna posiada więcej
flag niż przeciwnik to za każdego zabitego z drużyny przeciwnej jest odejmowane z puli
więcej punktów. Przegrywa drużyna której konto dojdzie do 0. Ogólnie jak nie polujesz
to nie przybliżasz drużyny do zwycięstwa.


A ogólnie to ten cały system odejmowania punktów jest zabugowany, bo czasem jak mam 4 flagi to i tak odbiera po jednym punkcie, najbardziej denerwuje to jak się gwałci nazistów. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem sobie wczoraj w nocy klienta, ale dzisiaj od godziny próbuję i nie mogę znaleźć żadnego serwera... ;/ Coś jeszcze trzeba zrobić, żeby móc grać, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 13:57, Falcon napisał:

Zainstalowałem sobie wczoraj w nocy klienta, ale dzisiaj od godziny próbuję i nie mogę
znaleźć żadnego serwera... ;/ Coś jeszcze trzeba zrobić, żeby móc grać, czy co?


Jak nie możesz znaleźć serwera? coś się pokazuje czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 13:57, Falcon napisał:

Zainstalowałem sobie wczoraj w nocy klienta, ale dzisiaj od godziny próbuję i nie mogę
znaleźć żadnego serwera... ;/ Coś jeszcze trzeba zrobić, żeby móc grać, czy co?



bo serwera sie samemu ngidzie nie szuka. wciskasz play now i gra sama cię lączy z losowym serwerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 11:29, deecom napisał:

BTW O co chodzi z tymi punktami, bo czasem to moja drużyna ma 3 flagi, a przegrywa na
punkty i całą rozgrywkę? Od czego to zależy?

Zasadniczo idzie to tak jak koledzy piszą, aczkolwiek zdarzylo mi sięraz czy dwa, że mecz siekończył zanim któraś ze stron miała wyzerowany licznik-tego już nie umiem wyjaśnić.

Dnia 12.08.2009 o 11:29, deecom napisał:

Druga sprawa, wiem że nie da się usunąć postaci, ale czy da się np. zmienić nick któreś
postaci z kolei?

O, to by mi się przydało, bo przydzieliłem rezerwowy nick mojej głównej postai i teraz dziwnie to wygląda, bo zadymek leży w odstawce...

BTW Ja robię sobie kurs pilotażu ilekroć odpalam grę, ale jak dotąd nie nauczyłem się latać -pewnie przez granie na klawiaturze
Za to artyleria plot ze mnie pierwszorzędna:)

20090812141817

20090812141839

20090812141846

20090812141855

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 14:17, Citkowsky napisał:

bo serwera sie samemu ngidzie nie szuka. wciskasz play now i gra sama cię lączy z losowym
serwerem.

Wiem, tylko że przez tą godzinę nie mogłem na żaden się załapać. Ale przed chwilą mi się udało, więc chyba wszystko jest ok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 14:19, zadymek napisał:

> BTW O co chodzi z tymi punktami, bo czasem to moja drużyna ma 3 flagi, a przegrywa
na
> punkty i całą rozgrywkę? Od czego to zależy?
Zasadniczo idzie to tak jak koledzy piszą, aczkolwiek zdarzylo mi sięraz czy dwa, że
mecz siekończył zanim któraś ze stron miała wyzerowany licznik-tego już nie umiem wyjaśnić.


Jesli liczba graczy po jednej ze stron spadnie ponizej 2 to mecz sie automatycznie konczy.
Dodam, ze gra moze sie zaczac naprawde dopiero, gdy bedzie minimum 2v2. Inaczej nie bedzie naliczany xp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 14:30, Abomek42 napisał:

Jesli liczba graczy po jednej ze stron spadnie ponizej 2 to mecz sie automatycznie konczy.
Dodam, ze gra moze sie zaczac naprawde dopiero, gdy bedzie minimum 2v2. Inaczej nie bedzie
naliczany xp.

A, to takie gatki:)
Hmm, miałem kiedyś sytuację, że gra toczyła się 1vs3 a xpki były naliczane, chyba nusza poprawić ten system balansu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grac w ten sposob mozna normalnie, punkty tez beda naliczane, ale z tych punktow nic nie trafi do xp.
Nigdy mi sie nie zdarzylo, by w takiej grze (2v1 lub 3v1) naliczyl mi sie xp, a pare razy tak mi sie trafilo. (skorzystalem z okazji by przede wszystkim dopracowac tt jumpy)


A wlasnie odnosnie tutoriala mojego autorstwa - wypracowalem juz przewazajaca wiekszosc spotow na VV - zostaja w zasadzie tylko te strome dachy, na ktore naprawde ciezko jest sie dostac.
Dorzuce jeszcze kilka fajnych TNT jumpow. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 14:53, Abomek42 napisał:

Grac w ten sposob mozna normalnie, punkty tez beda naliczane, ale z tych punktow nic
nie trafi do xp.
Nigdy mi sie nie zdarzylo, by w takiej grze (2v1 lub 3v1) naliczyl mi sie xp, a pare
razy tak mi sie trafilo. (skorzystalem z okazji by przede wszystkim dopracowac tt jumpy)


A wlasnie odnosnie tutoriala mojego autorstwa - wypracowalem juz przewazajaca wiekszosc
spotow na VV - zostaja w zasadzie tylko te strome dachy, na ktore naprawde ciezko jest
sie dostac.
Dorzuce jeszcze kilka fajnych TNT jumpow. :)


Kij z tymi punktami XP. Mam tego badziewia już 4 tysiące i na nic mi się to nie przydaje. Owszem, coś tam wykorzystuje głownie na zakup 100 napraw pojazdów ale i tak na brak tego narzekać nie można.
Powinni dać możliwosć wymiany na BFy. Powiedzmy 1000XP=100BF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 15:24, Citkowsky napisał:

Kij z tymi punktami XP. Mam tego badziewia już 4 tysiące i na nic mi się to nie przydaje.
Owszem, coś tam wykorzystuje głownie na zakup 100 napraw pojazdów ale i tak na brak tego
narzekać nie można.
Powinni dać możliwosć wymiany na BFy. Powiedzmy 1000XP=100BF

Mowisz o Valor Points (VP), a ja wspominalem o Experience Points (XP). Oczywiscie VP tez nie sa naliczane w rozgrywkach wczesniej wspominanych.

Mi osobiscie VP zaczely znikac dopiero, gdy kupowalem i naduzywalem najlepsze bandaze. (560vp za 100)
Zas co do BF za VP - mysle, ze to sie nie wydarzy i wydarzyc nie powinno - tworcy musza w jakis sposob zarobic na tej grze.
W kazdym razie mozna zakupic tylko nowe ciuszki, wiec nieplacenie za gre nie jest jakos specjalnie bolesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.08.2009 o 15:24, Citkowsky napisał:

Kij z tymi punktami XP. Mam tego badziewia już 4 tysiące i na nic mi się to nie przydaje.
Owszem, coś tam wykorzystuje głownie na zakup 100 napraw pojazdów ale i tak na brak tego
narzekać nie można.
Powinni dać możliwosć wymiany na BFy. Powiedzmy 1000XP=100BF


Hahaha, ale lama. xD Nie, a tak na seri to coś ci się pomyliło.

A co do zmiany VP na BFy to byłoby fajne ale lekko nie fair dla twórców, praktycznie każdy by latał z boostami i jakimiś ubrankami.
A jak jużo tych BFach się zaczęło, to czy można gdzieś to kupić za złotówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 15:36, Abomek42 napisał:

> Kij z tymi punktami XP. Mam tego badziewia już 4 tysiące i na nic mi się to nie
przydaje.
> Owszem, coś tam wykorzystuje głownie na zakup 100 napraw pojazdów ale i tak na brak
tego
> narzekać nie można.
> Powinni dać możliwosć wymiany na BFy. Powiedzmy 1000XP=100BF
Mowisz o Valor Points (VP), a ja wspominalem o Experience Points (XP). Oczywiscie VP
tez nie sa naliczane w rozgrywkach wczesniej wspominanych.

Mi osobiscie VP zaczely znikac dopiero, gdy kupowalem i naduzywalem najlepsze bandaze.
(560vp za 100)
Zas co do BF za VP - mysle, ze to sie nie wydarzy i wydarzyc nie powinno - tworcy musza
w jakis sposob zarobic na tej grze.
W kazdym razie mozna zakupic tylko nowe ciuszki, wiec nieplacenie za gre nie jest jakos
specjalnie bolesne.



G***o prawda, że tylko ciuszki. A przelicznik punktów 150% to co?Xpboost się nazywa i to już jest bardzo przydatne. I jeszcze jedna rzecz, VP Boost już mniej ważna.
No i do tego jeszcze są fajne emoty. Narazie za BFy kupiłem tylko maskę przeciwgazową i liczę, że znowu będą na maila rozsyłać reedem kody to sobie płaszcz zakupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 16:05, Markush napisał:


> Kij z tymi punktami XP. Mam tego badziewia już 4 tysiące i na nic mi się to nie
przydaje.
> Owszem, coś tam wykorzystuje głownie na zakup 100 napraw pojazdów ale i tak na brak
tego
> narzekać nie można.
> Powinni dać możliwosć wymiany na BFy. Powiedzmy 1000XP=100BF
>

Hahaha, ale lama. xD Nie, a tak na seri to coś ci się pomyliło.

A co do zmiany VP na BFy to byłoby fajne ale lekko nie fair dla twórców, praktycznie
każdy by latał z boostami i jakimiś ubrankami.
A jak jużo tych BFach się zaczęło, to czy można gdzieś to kupić za złotówki?



Paypalem można. Przelewasz złotówki, zamieniasz na dolce czy euro i kupujesz.

A co do tych ubranek to teraz też baaaardzo dużo osób lata w takich które można nabyć tylko za BFy.
A co do boostów to nawet nie wiesz kto go używa i nie ma to żadnego wpływu na walkę z przeciwnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.08.2009 o 16:07, Citkowsky napisał:

A co do tych ubranek to teraz też baaaardzo dużo osób lata w takich które można nabyć
tylko za BFy.


Ale nie tak dużo ludzi.

Dnia 12.08.2009 o 16:07, Citkowsky napisał:

A co do boostów to nawet nie wiesz kto go używa i nie ma to żadnego wpływu na walkę z
przeciwnikiem.


No tak, ale tak to mogliby od razu przyspieszyć levelowanie, jakby każdy miał przyspieszone zdoywanie Xpa to by nie było takiej wyższości jednych nad drugimi, każdy by miał 30 level w 50%szybciej. A co do tego, ze nie ma wpływu na walkę... ekhm ekhm, szybsze zdobywanie lvlu = szybsze odblokowywanie abilitisów = większa skuteczność w walce

BTW co to PayPal? Tzn. o co w tym chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować