Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

Battlefield Heroes

3284 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2009 o 15:01, Citkowsky napisał:

czasem mi się tak zdarza ale są to pojedyncze dźwięki i samo wszystko wraca do normy;)

No a mi właśnie jakoś to nie mija. Pojawia się po paru minutach i tyle sobie pograłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja od wczoraj znowu z xp boostem latam;)

Zacząłem też grać tą klasą co ma granade spam i to strzelanie płonącym czyms;) nawet fajnie się gra tylko denerwuje wolne chodzenie;) 9 lvl na pokladzie w tej postaci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 16:03, Citkowsky napisał:

Zacząłem też grać tą klasą co ma granade spam i to strzelanie płonącym czyms;) nawet
fajnie się gra tylko denerwuje wolne chodzenie;) 9 lvl na pokladzie w tej postaci:)

To jest soldier, czyli żołnierz :] Co do wolnego chodzenia to pewnie grales duzo wiesniackim commando a to sa jednak dwie rozne klasy :] a te plonace cos to BB czyli burning bullets - plonace naboje :). Swietna opcja na commando bo wystarczy go raz trafic i po lecacym expie widac gdzie sie ukrywa taki commando czy ktokolwiek inny. Osobiscie polecam zainwestowanie w dobrego soldka czyli maksymalne rozwijanie CM czyli apteczki ktora na pewno Ci sie mnostwo razy przyda, tak samo w 6th sense (1 poziom wystarczy w zupelnosci) i tez 1 poziom BS na napalonych commando z nożykiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.09.2009 o 17:40, dzeksondzekson napisał:

BS na napalonych commando z nożykiem :)


Co do tego to się nie zgodzę, najlepiej jest mieć na 5 lvlu. Bo to się nie przydaje tak bardzo na commando co na czołgi i jeepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 17:46, Markush napisał:


> BS na napalonych commando z nożykiem :)

Co do tego to się nie zgodzę, najlepiej jest mieć na 5 lvlu. Bo to się nie przydaje tak
bardzo na commando co na czołgi i jeepy.

W sumie na wyzszym poziomie to juz robia dachowanie co jest dosc dobra przewaga tak wiec prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 17:40, dzeksondzekson napisał:

> Zacząłem też grać tą klasą co ma granade spam i to strzelanie płonącym czyms;)
nawet
> fajnie się gra tylko denerwuje wolne chodzenie;) 9 lvl na pokladzie w tej postaci:)

To jest soldier, czyli żołnierz :] Co do wolnego chodzenia to pewnie grales duzo wiesniackim
commando a to sa jednak dwie rozne klasy :] a te plonace cos to BB czyli burning bullets
- plonace naboje :). Swietna opcja na commando bo wystarczy go raz trafic i po lecacym
expie widac gdzie sie ukrywa taki commando czy ktokolwiek inny. Osobiscie polecam zainwestowanie
w dobrego soldka czyli maksymalne rozwijanie CM czyli apteczki ktora na pewno Ci sie
mnostwo razy przyda, tak samo w 6th sense (1 poziom wystarczy w zupelnosci) i tez 1 poziom
BS na napalonych commando z nożykiem :)


jakby co to na commando mam 23lvl i nadal nim gram;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój Dream Build na soldiera wygląda tak (xD) 12lvl

CM - 2lvl Na długi czas to wystarcza. Poza tym warto kupić najlepsze bandaże. Wtedy skill jest do leczenia się w walce, bandaże pomiędzy walkami.
BB - 1lvl - najzwyczajniej opłaca się przypakować jeden punkt, bo to przecież 20 bonusowych obrażen. Więcej nie opłaca się pakować, bo zbyt mały bonus za lvl.
GS - 4 lvl - główna broń soldiera jak dla mnie. Robi spore zamieszanie i duży dmg.

Dzięki temu rzucamy 6 granatów na przeciwnika, odpalamy BB i jazda, jesteśmy nie do powstrzymania. Sixth Sense jest trochę słaby, przecież w innych grach bez wallhacka sobie ludzie radzą, więc po co. Zresztą nie ma tu jakichś korytarzy czy coś, większość to otwarty teren. Blasting Strike uważam, za mało przydatny - aktywuje się z opóźnieniem, by zrobił jakąś szkodę musi być na 5 lvl, bo inaczej to takie pierdu pierdu. W dodatku czołgi należy niszczyć a nie odpychać. Dlatego trzeba się zbliżyć z dynamitem, albo zostawić robotę Gunnerom.
I tyle moi drodzy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... chciałem rozpocząć swoją przygodę z BH, jednak nie mogę w ogóle "odpalić" gry. Po kliknięciu "PLAY NOW" pojawia mi się owy obraz i nic nie mogę na to poradzić. Jakieś rady?

20090904205640

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 20:56, Morris12 napisał:

Hm... chciałem rozpocząć swoją przygodę z BH, jednak nie mogę w ogóle "odpalić" gry.
Po kliknięciu "PLAY NOW" pojawia mi się owy obraz i nic nie mogę na to poradzić. Jakieś
rady?



Morrisku. I tak sobie nie pograsz, bo masz za słabego kompa :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować