Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

Battlefield Heroes

3284 postów w tym temacie

Dnia 19.08.2009 o 21:33, Citkowsky napisał:

Tak, dla mnie ważniejszy był piercing shot i zrobienie go na maxa. A to już 5 abilitisów,
plus 1 na zatruty nóź, 1 na szybkie bieganie i zostaje 4 na stealth. Dla mnie to optymalny
wybór.


W każdej chwili możesz przeciez zrobić reset...
BTW zagraj sobie trooptraperem, czyli maks stealth i maks tt, to jest jazda do zajmowania punktów.
BTW2 po co ci zatruty nóż? Na pierwszym lvlu to to ssie i nic nie daje, przynajmniej ja różnicy nie czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 22:17, Markush napisał:


> Tak, dla mnie ważniejszy był piercing shot i zrobienie go na maxa. A to już 5 abilitisów,

> plus 1 na zatruty nóź, 1 na szybkie bieganie i zostaje 4 na stealth. Dla mnie to
optymalny
> wybór.

W każdej chwili możesz przeciez zrobić reset...
BTW zagraj sobie trooptraperem, czyli maks stealth i maks tt, to jest jazda do zajmowania
punktów.
BTW2 po co ci zatruty nóż? Na pierwszym lvlu to to ssie i nic nie daje, przynajmniej
ja różnicy nie czuję.


wiem, że moge reset ale na kij mi go robić jak mi się perfekt gra.
Nie gram na żadne miny bo to tylko denerwuje.
Zatruty nóz bardzo przydatny, często korzystam z niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.08.2009 o 23:24, Citkowsky napisał:

wiem, że moge reset ale na kij mi go robić jak mi się perfekt gra.
Nie gram na żadne miny bo to tylko denerwuje.
Zatruty nóz bardzo przydatny, często korzystam z niego.


perfect nie perfect, ale mnie np. raziło to, że snajperem się za prosto gra i jest -20% do skilla :)
A co do min, to wiesz, miny nie denerwują tak bardzo jak snajperzy, miny łatwiej zauważyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 08:13, Markush napisał:


> wiem, że moge reset ale na kij mi go robić jak mi się perfekt gra.
> Nie gram na żadne miny bo to tylko denerwuje.
> Zatruty nóz bardzo przydatny, często korzystam z niego.
>

perfect nie perfect, ale mnie np. raziło to, że snajperem się za prosto gra i jest -20%
do skilla :)
A co do min, to wiesz, miny nie denerwują tak bardzo jak snajperzy, miny łatwiej zauważyć.



Taki już urok snajperów.
Na początku grałem gunnerem bodajrze czy tam kimś i znudziło mi się granie przy 14lvl. Tutaj już mam 21lvl i nudy nie odczuwam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 12:00, Citkowsky napisał:

Nowe osobiste rekordy;)
Poniżej rekordowe wyniki;)

Ajks, ja z jedną rundę zgarniam makymalnie 1500, tylko raz, wyśrubowałem na 3100.
Albo masz niebywały skill i zgraną drużynę (bo samym skillem wiele się nie zrobi) albo trafiasz samych niskolevelowców, bo taki wynik żadko widzę.

BTW Co to za "Bonus"? Ja nigdy czegoś takiego nie dostałem.

20090821133115

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 13:31, zadymek napisał:

> Nowe osobiste rekordy;)
> Poniżej rekordowe wyniki;)
Ajks, ja z jedną rundę zgarniam makymalnie 1500, tylko raz, wyśrubowałem na 3100.
Albo masz niebywały skill i zgraną drużynę (bo samym skillem wiele się nie zrobi) albo
trafiasz samych niskolevelowców, bo taki wynik żadko widzę.

BTW Co to za "Bonus"? Ja nigdy czegoś takiego nie dostałem.



Mam xp boosta który przez 7 dni powiększa moje zdobyte punkty XP o 50%. Taki bajer trochę kosztuje;) Na szczęście ja pozyskałem redeem kod na to za darmo;) A na mailu czekają kolejne 3 kody na to;)

Snajperka z piercing shotem na maxa to i takie wyniki uzyskuję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 13:34, Citkowsky napisał:

Snajperka z piercing shotem na maxa to i takie wyniki uzyskuję;)

O, to ciekawe,bo jak mnie pamięć nie myli to nie tak dawno gardłowałeś się jakie to kampienie lamerskie i jak bardzo lubisz wkraczać z nożem w wir walki:)

BTW Wie ktoś dlaczego od pewnego czasu nie udaje mi się ugasić płomieni plasterkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 13:39, zadymek napisał:

> Snajperka z piercing shotem na maxa to i takie wyniki uzyskuję;)
O, to ciekawe,bo jak mnie pamięć nie myli to nie tak dawno gardłowałeś się jakie to kampienie
lamerskie i jak bardzo lubisz wkraczać z nożem w wir walki:)

BTW Wie ktoś dlaczego od pewnego czasu nie udaje mi się ugasić płomieni plasterkiem?



Sory ale chyba nie rozumiesz. Ja nigdy nie kampiłem i kampić nie będę. Moje wyniki kręcę tylko dzięki normalnej walce na mapie plus jazda czołgiem i umiejętne korzystanie z niego.
Nigdy nie stoję w miejscu i nie strzelam z ukrycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 13:42, Citkowsky napisał:

Sory ale chyba nie rozumiesz. Ja nigdy nie kampiłem i kampić nie będę. Moje wyniki kręcę
tylko dzięki normalnej walce na mapie plus jazda czołgiem i umiejętne korzystanie z niego.
Nigdy nie stoję w miejscu i nie strzelam z ukrycia.

I tak żadko giniesz? To ze strasznymi lamusami musisz się potykać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 13:48, zadymek napisał:

> Sory ale chyba nie rozumiesz. Ja nigdy nie kampiłem i kampić nie będę. Moje wyniki
kręcę
> tylko dzięki normalnej walce na mapie plus jazda czołgiem i umiejętne korzystanie
z niego.
> Nigdy nie stoję w miejscu i nie strzelam z ukrycia.
I tak żadko giniesz? To ze strasznymi lamusami musisz się potykać:)



pisze się ,,rzadko".
Ludzie różni się trafiają ale lamusami totalnymi nazywać ich nie ma co.
Zresztą nie ja przeciwników wybieram to też nie moja wina, że gorsi są ode mnie;)

21lvl robi swoje;)
A jazde czołgiem opanowałem chyba do perfekcji.
Nieraz jest tak, że na początku mapki biorę czołg i nie schodzę z niego aż do końca mapy kręcąc przy tym wyniki po 3-4tyś pktów xp;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee no wiecie. Campienie to też styl grania. Czasem - a nawet częściej dla ofiar jest to bardzo denerwujące kiedy nie możesz takowego "noobka" zabić, ale trzeba to akceptować. Po prostu trzymać nerwy na wodzy i szukać sposobu dobrania się do takowego kolesia.

W BFH nie grałem już od dłuższego czasu, ale zamieszczę moje dwa najlepsze wyniki po skończonej partyjce. Wydaje mi się, że jak na ósmy level to wyniki całkiem całkiem :)

PS. Jak tam napisałem tego posta to powróciła ochota do gry ;D

20090821135359

20090821135406

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/...ciach.../

Ale to wszystko nie zmienia faktu, że gra snajperką jest dla lam nie potrafiących grać z nożem lub z normalnym karabinem. ;) Do gunnera trzeba mieć najwięcej skilla i tak, ale jak go się opanuje do perfekcji to jest "ansapybyl" (pisz. unstopable xD) ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 14:14, Markush napisał:

/...ciach.../

Ale to wszystko nie zmienia faktu, że gra snajperką jest dla lam nie potrafiących grać
z nożem lub z normalnym karabinem. ;) Do gunnera trzeba mieć najwięcej skilla i tak,
ale jak go się opanuje do perfekcji to jest "ansapybyl" (pisz. unstopable xD) ;P



Nie potrafiących grać nożem? Toć ja ciągle z tym ustrojstwem latam tyle, że z abilitisem tzw,, zatruty nóż".

Unstopable powiadasz? Moja snajperka mówi co innego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.08.2009 o 14:15, Citkowsky napisał:

Unstopable powiadasz? Moja snajperka mówi co innego:)


Napisał, że dopiero kiedy gunnera opanuje się do perfekcji to jest nie do zatrzymania.
A chyba nie masz pewności, że Twoja ofiara gra perfekcyjnie, nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 14:21, Jackaloppe napisał:


> Unstopable powiadasz? Moja snajperka mówi co innego:)

Napisał, że dopiero kiedy gunnera opanuje się do perfekcji to jest nie do zatrzymania.
A chyba nie masz pewności, że Twoja ofiara gra perfekcyjnie, nie? ;)


O co chodzi ci z tą ofiarą moją? Bo jakoś nie po ,,polskiemu" to ująłeś. Wyjaśnij o co ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 13:53, Citkowsky napisał:

21lvl robi swoje;)
A jazde czołgiem opanowałem chyba do perfekcji.
Nieraz jest tak, że na początku mapki biorę czołg i nie schodzę z niego aż do końca mapy
kręcąc przy tym wyniki po 3-4tyś pktów xp;)

O, to musisz jakiś klip instruktażowy nakręcić. Przydałby mi się, bo ja nigdy w czołgu nie wytrwałem powyżej minuty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 14:25, zadymek napisał:

> 21lvl robi swoje;)
> A jazde czołgiem opanowałem chyba do perfekcji.
> Nieraz jest tak, że na początku mapki biorę czołg i nie schodzę z niego aż do końca
mapy
> kręcąc przy tym wyniki po 3-4tyś pktów xp;)
O, to musisz jakiś klip instruktażowy nakręcić. Przydałby mi się, bo ja nigdy w czołgu
nie wytrwałem powyżej minuty:)



to bym musiał całą mapą nagrywać;) Zobacze czy fraps mi nie obniża płynności gry;) Ale ok, spróbuję pokręcić i wyciąć najlepsze momenty i skleić w jeden film;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 14:26, Citkowsky napisał:

to bym musiał całą mapą nagrywać;) Zobacze czy fraps mi nie obniża płynności gry;) Ale
ok, spróbuję pokręcić i wyciąć najlepsze momenty i skleić w jeden film;)

A xfire przypadkiem nie nagrywa? Z B:H chyba nie będzie problemu z płynnością, niewiele toto "ciągnie" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 14:26, zadymek napisał:

> to bym musiał całą mapą nagrywać;) Zobacze czy fraps mi nie obniża płynności gry;)
Ale
> ok, spróbuję pokręcić i wyciąć najlepsze momenty i skleić w jeden film;)
A xfire przypadkiem nie nagrywa? Z B:H chyba nie będzie problemu z płynnością, niewiele
toto "ciągnie" .



a xfire do jakiego formatu nagrywa? normalny film avi czy jakiś inny format który później dopiero sie konwertuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować