Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

Battlefield Heroes

3284 postów w tym temacie

Dnia 22.08.2009 o 16:31, Kapas napisał:

no to sporo .. ja wytrwałem 10 godzin. Ale grę jeszcze mam pewnie powrócę do niej kiedyś
- to jest w niej fajne że zawsze można powrócić i można grać z ludźmi na swoim poziomie
doświadczenia :]


Pff ja wytrwałem 150 godzin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 16:45, Markush napisał:

> no to sporo .. ja wytrwałem 10 godzin. Ale grę jeszcze mam pewnie powrócę do niej
kiedyś
> - to jest w niej fajne że zawsze można powrócić i można grać z ludźmi na swoim poziomie

> doświadczenia :]

Pff ja wytrwałem 150 godzin...



i który lvl masz? Bo ja gram juz ok 85h i mam 21lvl na za 20tys pktow będzie 22;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że jakieś promocje w sklepie, szkoda że na strój, który chciałem i tak mi 20 BFów zabraknie. :)

Ostatnio jak grałem, miałem znanego buga na CC związanego ze sparaliżowaniem postaci. Na BB miałem też buga, z tym że postać leżała na ziemi, ale ja mogłem strzelać. To też znany bug, bo o nim nie słyszałem?

No i na koniec: ostatnio wykonuję misję Infantry Focus, pod koniec rundy miałem już dużo fragów, brakowały tylko z 60 pkt. Oczywiście musiało mnie wywalić... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.08.2009 o 16:54, Citkowsky napisał:

i który lvl masz? Bo ja gram juz ok 85h i mam 21lvl na za 20tys pktow będzie 22;)


Tyle, że mi się nie chce grać dla lvlu bo to takie gejowskie jest (;P), ja gram w to żeby sobie postrzelać i grałem 8 postaciami, więc... moją ulubioną mam 16, inną prawie 15, a reszta to tak nie wiem, średnio 11 lvl, poza tym z tego 60h było z tej bety pierwszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj spróbowałem pograć Gunnerem. Na początku wyglądało to dosyć fajnie. Rozwalanie czołgów bazooką było dziecinnie proste i cała profesja taką się wydawała. Jednak starczyła jedna godzina żeby zrezygnować z Gunnera i wrócić do Commanda. To jednak nie jest mój styl. Snajperka i nóż - to moje atrybuty!

@Mars

Kupujesz BFy? Nie szkoda Ci kasy na taką grę?

Z tego co wiem, Citkowsky miał takiego buga, że postać niby nie żyje, leży na ziemi a dalej można nią grać i normalnie strzelać ;]

No, niefart niefartem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 20:28, Jackaloppe napisał:

@Mars

Kupujesz BFy? Nie szkoda Ci kasy na taką grę?

Nie, nie kupuję. Dostałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.08.2009 o 20:36, Mars napisał:

Nie, nie kupuję. Dostałem.


Aha. Sorry. Albo mi się pomyliły Battlefundsy z tymi srebrnymi "punkcikami" (wyleciała mi z głowy nazwa), albo o czymś w takim razie nie wiem.

W każdym razie sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 20:39, Jackaloppe napisał:


> Nie, nie kupuję. Dostałem.

Aha. Sorry. Albo mi się pomyliły Battlefundsy z tymi srebrnymi "punkcikami" (wyleciała
mi z głowy nazwa), albo o czymś w takim razie nie wiem.

W każdym razie sorry.



battlefundsy były swego czasu rozdawane w postaci kodu na 200BFów na maile.
Stąd też ja sobie kupilem maske przeciwgazową bo zebralem kody na BFy od kolegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.08.2009 o 20:48, Citkowsky napisał:

Stąd też ja sobie kupilem maske przeciwgazową bo zebralem kody na BFy od kolegów.


I patrzcie sam, żuli od ludzi BFy XP boosty, a dać to nikomu nie da, no cham no.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.08.2009 o 20:48, Citkowsky napisał:

/.../


Aha. Dzięki za oświecenie. Aż żałuję, że zacząłem tak późno grać.

@CBOOL22

Najlepszym sposobem na ten problem jest wyłączenie i ponowne włączenie przeglądarki i ponowne wejście do gry.
To zazwyczaj pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 20:52, Markush napisał:


> Stąd też ja sobie kupilem maske przeciwgazową bo zebralem kody na BFy od kolegów.


I patrzcie sam, żuli od ludzi BFy XP boosty, a dać to nikomu nie da, no cham no.



trzeba se radzic:)

Zreszta sam tym osobom założylem konta na bfheroes z nadzieją własnie na takie bonusy to tez BFy mi dali bez problemu bo po co im skoro nie grają w to a mi sie przyda?
I pomyśl trochę co do xp boostów.
Skoro sam dużo gram a są one bardzo przydatne a wcale dużo ich nei mam to chyba oczywiste, że nikomu tego nie dam. Jeden bratu dałem, drugi wykorzystałem już i jeszcze 3 mi zostaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 20:54, Jackaloppe napisał:

(..) Aż żałuję, że zacząłem tak późno grać.


ja również, ale co zrobić. może jeszcze kiedyś stanie się cud (świąteczny chociażby? :D) i znowu zaczną rozdawać niewielkie ilość BFów.. (ta.. sam w to nie wierzę) ;-)

---
no to teraz mamy zapowiadaną od kilku dni przerwę na uaktualnienia..
przedłużona została już o pół godziny (ciekawe ile jeszcze razy ją przedłużą ;-))

szczęście, że rano zdążyłem jeszcze raz sobie zagrać..
czy to, ze mam ochotę znowu grać, jest oznaką uzależnienia? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 10:52, lygy napisał:

(..)


przepraszam na podwójnego posta, ale.. błąd mam w poprzedniej wypowiedzi.

przygotowanie to do update''u, a nie update rzeczywisty był. i teraz już się wszystko zgadza ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

;)

Dostałem właśnie od mojego dawcy boostów, vp boosta;) W sumie nawet fajnie chociaż mam tego tyle, że nie ma na co wydawać.

Btw, raportował już ktoś kogoś?
Mam znajomego który wykorzystał błędy w skrypcie gry i ustawił sobie wszystkie ability na maxa majac 14lvl.

http://www.battlefieldheroes.com/heroes/193863829

jak wiecie gdzie, jak i co to zraportujcie prosze bo nie nawidze cziterów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 14:43, Citkowsky napisał:

Btw, raportował już ktoś kogoś?
Mam znajomego który wykorzystał błędy w skrypcie gry i ustawił sobie wszystkie ability
na maxa majac 14lvl.

http://www.battlefieldheroes.com/heroes/193863829

jak wiecie gdzie, jak i co to zraportujcie prosze bo nie nawidze cziterów;)


A możesz mi powiedzieć jak to sie robi (if you know), bardzo mnie to interesuje. Nie to, ze bym to jakoś wykorzystał, ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 17:05, Markush napisał:

> Btw, raportował już ktoś kogoś?
> Mam znajomego który wykorzystał błędy w skrypcie gry i ustawił sobie wszystkie ability

> na maxa majac 14lvl.
>
> http://www.battlefieldheroes.com/heroes/193863829
>
> jak wiecie gdzie, jak i co to zraportujcie prosze bo nie nawidze cziterów;)

A możesz mi powiedzieć jak to sie robi (if you know), bardzo mnie to interesuje. Nie
to, ze bym to jakoś wykorzystał, ale...



Nie wiem i nie chce wiedzieć. W każdej chwili kolega może mi powiedzieć jak to się robi (kwestia podmiany kilku linijek w jakimś pliku w folderze z grą). Ale ja nie lubię cziterów w grach w które sam dużo gram to też nie pytam o to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

For reporting possible hackers, cheaters, Groups or players who generally misbehave (for example using inappropriate language) in-game, please follow these simple steps to report them.

1. From anywhere on the website go to the “Community” tab.
2. Select “Player Search”
3. Type in the offending hero''s in-game name
4. Click "Search"
5. A blue box with the heroes name should now appear
6. Click on the hero’s name.
7. You can now view that hero''s profile.
8. In the "Soldier Info" box, click on the Player name highlighted in yellow.
9. You will now be viewing the user''s profile
10. Click on the "Report this player" button in the top right
11. Provide a clear title, description of the offending player''s actions and attach proof.
12. Submit


If you are reporting players please only do so if you have proof, If no proof is provided action possible may not be taken.

Instrukcja z forum, mam nadzieje że z angielskim sobie jako tako radzisz. ;)
Sam nienawidzę cheaterów, w każdej grze tempie ich jak szkodniki. Jednak miło patrzeć jak inni wyzywają cię od haxów, aibmotów itp. kiedy grasz czysto. :-)
A tak w ogóle gra ktoś w Royals z forum? Bo z tego co zauważyłem Polacy przeważnie biorą "Nationals Commando". Niby fajna klasa ale trochę... Za łatwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.08.2009 o 18:23, PrimitiveHuman napisał:

A tak w ogóle gra ktoś w Royals z forum? Bo z tego co zauważyłem Polacy przeważnie biorą
"Nationals Commando". Niby fajna klasa ale trochę... Za łatwa.


Ja gram/grałem soldem w royalsach, ale coś mi się nie chce już, strasznie nudna ta gra jest, zero adrenaliny i w ogóle. Czasem jeszcze sobie pogram, ale kniferem (chociaz raczej pistoleciarzem) w nationalsach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 18:28, Markush napisał:

Ja gram/grałem soldem w royalsach, ale coś mi się nie chce już, strasznie nudna ta gra
jest, zero adrenaliny i w ogóle. Czasem jeszcze sobie pogram, ale kniferem (chociaz raczej
pistoleciarzem) w nationalsach.


Nudna może dla tego, bo nie ma wyzwań itp. Atakujesz zza pleców - masz prawie pewne, że wygrasz. Ta gra to bardziej "odstresowywacz", tutaj nie chowasz się w jakimś kącie, z 6 nabojami zalany potem, by później wyjść za pleców, palnąć 3 headshoty i odetchnąć z ulgą. ;) Ogólnie gram dosyć długo z umiarem, i jak na razie mnie nie nudzi. Jednak nie dla wszystkich taka beztroska gra jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować