Zaloguj się, aby obserwować  
Stalker69

Dead Space - temat ogólny

1098 postów w tym temacie

Dnia 28.12.2008 o 15:43, Crew 900 napisał:

Dlaczego niedobitki ludzi , mają albo zawiązane oczy , albo całe głowy jakimiś bandażami
?


Panie Crew, takie rzeczy się pod spojlerami chowa... :>

Spoiler

To na pewno sprawka Mercera, z tym że nie mam pojęcia czy w jakiś dziwny sposób ich wykiwał i zabił, czy też w ramach swojej miłości do Morphów udało mu się namówić grupki ocalałych do popełnienia samobójstwa, tudzież raczej...nazwijmy to eutanazji z pomocą szpikulca do lodu, co by przyśpieszyć i tak nieuniknione...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Dead Space jest wyposażony w "upierdliwy" DRM, typu limity instalacji, aktywacja przez internet itp.? Proszę o szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 16:24, Lex napisał:

Czy Dead Space jest wyposażony w "upierdliwy" DRM, typu limity instalacji, aktywacja
przez internet itp.? Proszę o szybką odpowiedź.


Tak ma DRM ale nie jest on tak upierdliwy jak w Spore :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 16:49, rafekx 12 napisał:

Tak ma DRM ale nie jest on tak upierdliwy jak w Spore :D


Mogę prosić o trochę więcej konkretów? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm w 3 akcie zbierając dzienniki głosowe nie mam 5''tego raportu Templ''a. Wg wszystkich opisów powinien być w małym pomieszczeniu w 3 poziomowej konstrukcji pokrytej żywym organizmem. W tym pomieszczeniu naprzeciwko identycznego z węzłem mocy. Czy to wina wersji PC, bo opisy znalazłem tylko z PS3 i XBOX''a? Czy może taki losowy błąd a wy nie mieliście tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 23:07, SławekT napisał:

Hmm w 3 akcie zbierając dzienniki głosowe nie mam 5''tego raportu Templ''a. Wg wszystkich
opisów powinien być w małym pomieszczeniu w 3 poziomowej konstrukcji pokrytej żywym organizmem.
W tym pomieszczeniu naprzeciwko identycznego z węzłem mocy. Czy to wina wersji PC, bo
opisy znalazłem tylko z PS3 i XBOX''a? Czy może taki losowy błąd a wy nie mieliście tego?


Po przytrzymaniu B powinna wyskoczyć droga do celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 23:07, SławekT napisał:

Hmm w 3 akcie zbierając dzienniki głosowe nie mam 5''tego raportu Templ''a. Wg wszystkich
opisów powinien być w małym pomieszczeniu w 3 poziomowej konstrukcji pokrytej żywym organizmem.
W tym pomieszczeniu naprzeciwko identycznego z węzłem mocy. Czy to wina wersji PC, bo
opisy znalazłem tylko z PS3 i XBOX''a? Czy może taki losowy błąd a wy nie mieliście tego?


Gra jest liniowa do bólu ale jeśli sie zatniesz to naciśnij B albo wywołaj mape:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 00:21, rafekx 12 napisał:

> Hmm w 3 akcie zbierając dzienniki głosowe nie mam 5''tego raportu Templ''a. Wg wszystkich

> opisów powinien być w małym pomieszczeniu w 3 poziomowej konstrukcji pokrytej żywym
organizmem.
> W tym pomieszczeniu naprzeciwko identycznego z węzłem mocy. Czy to wina wersji PC,
bo
> opisy znalazłem tylko z PS3 i XBOX''a? Czy może taki losowy błąd a wy nie mieliście
tego?
>

Gra jest liniowa do bólu ale jeśli sie zatniesz to naciśnij B albo wywołaj mape:)


Ta mapa jest mało czytelna :/ Lepiej na "B" polegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 16:50, Lex napisał:

> Tak ma DRM ale nie jest on tak upierdliwy jak w Spore :D

Mogę prosić o trochę więcej konkretów? :)


niema o czym mówić

masz internet - gra normalnie rusza
nie masz neta - wyskakuje okienko ze se nie pograsz
przy instalacji wpisujesz cd-key
żadnych updateow czy ściągania czegokolwiek
gra chodzi bez płyty
nic specjalnego


polonizacja jest na dobrym poziomie
sterowanie dla mnie było bardzo wygodne
co do bossow to tam duzo kombinowac nie trzeba
bronie to czysta zabawa (ta piła na dyski hihihi :D)
mapa troszke nie czytelna
czekam na DS2


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie jest cel misji i nigdy nie był. Dzienniki głosowe/raporty to obiekty dodatkowe opisujące historię statku. Tak więc B na to nie zadziała.

raflekx-> Nie zaciąłem się. Mogę pominąć ten dziennik i poza tym, że stracę kawałeczek fabuły nic więcej się nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam kolejny problem mam za zadanie zniszczyc wszystkie asteroidy gdy wychodze ze statku w czesc w ktorej jest brak asteroidy to nie wiem co mam robic strzelam a tu za chwile mnie cos rozwala i tyle pomocyyyyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 20:59, misiakpitra napisał:

mam kolejny problem mam za zadanie zniszczyc wszystkie asteroidy gdy wychodze ze statku
w czesc w ktorej jest brak asteroidy to nie wiem co mam robic strzelam a tu za chwile
mnie cos rozwala i tyle pomocyyyyyyyyyyy


Spokojnie,musisz być szybki i niszczyć wszystkie asteroidy:) I misja zostanie zaliczona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 21:03, rafekx 12 napisał:

> mam kolejny problem mam za zadanie zniszczyc wszystkie asteroidy gdy wychodze ze
statku
> w czesc w ktorej jest brak asteroidy to nie wiem co mam robic strzelam a tu za chwile

> mnie cos rozwala i tyle pomocyyyyyyyyyyy

Spokojnie,musisz być szybki i niszczyć wszystkie asteroidy:) I misja zostanie zaliczona:)


strzelam i strzelam i one cos sie nie rozwalaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 20:59, misiakpitra napisał:

mam kolejny problem mam za zadanie zniszczyc wszystkie asteroidy gdy wychodze ze statku
w czesc w ktorej jest brak asteroidy to nie wiem co mam robic strzelam a tu za chwile
mnie cos rozwala i tyle pomocyyyyyyyyyyy

w którym rozdziale? tam gdzie masz przejśc w próżni i zerowej grawitacji? skaczesz i chowasz się za przeszkodami i tak od przeszkody do przeszkody, az dojdziesz tam gdzie masz strzelać do asteroidów zamontowanym działem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 21:07, rafekx 12 napisał:


>
> strzelam i strzelam i one cos sie nie rozwalaja

Spokojnie:) Musisz trochę psotrzelać zanim ci misję gra zaliczy:D

to troche dziwne bo za kazdym razem gine i to po okreslonym czasie zawsze jest podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 21:07, seles napisał:

> mam kolejny problem mam za zadanie zniszczyc wszystkie asteroidy gdy wychodze ze
statku
> w czesc w ktorej jest brak asteroidy to nie wiem co mam robic strzelam a tu za chwile

> mnie cos rozwala i tyle pomocyyyyyyyyyyy
w którym rozdziale? tam gdzie masz przejśc w próżni i zerowej grawitacji? skaczesz i
chowasz się za przeszkodami i tak od przeszkody do przeszkody, az dojdziesz tam gdzie
masz strzelać do asteroidów

no i to jest odpowiedz wiedzialem ze jest jakis chaczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować