Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Harry Potter i Insygnia Śmierci - recenzja

94 postów w tym temacie

Dnia 29.01.2008 o 22:53, morze napisał:

> No cóż troszeczkę spojlerowania w tym tekście jest, ale chyba nie dało się tego uniknąć.

>
> Ale nie wiem za to co to za cena podana na końcu... zdaje się że jeszcze dziś widziałem
bibord
> z reklamą popularnego hipermarketu i z tego co widziałem reklamowali książkę w cenie zdaje

> się 36 zł. Więc lekki shock przeżyłem jak zauważyłem te 59 zł. Co prawda tamta cena odnosiła

> się pewnie do książki w miękkiej oprawie ale czy 23 zł za twardą okładkę to nie za dużo?
Ja
> książki w takiej cenie kupuję a nie okładki. Cóż. Do tego na stronie do której link jest
podany
> pisze że książka kosztuje 53 zł. Oj cosik tu nie gra.
Zauważ, że na gram.pl działa wirtualna waluta mająca na celu obniżeniu ceny. Dlatego na sklepie
podnieśli cenę - w celu zarobku.


Hieh, a dziś mój qmpel kupił książkę za 15 zeta ! Serio. Tylko jeszcze w innym hipermarkecie. (to zastanawiam się po ile oni kupili te książki od wydawnictwa...) Nie wiem po ile jest w empiku, ale jutro zlookam. To troszkę rozczarowujące że gram.pl stosuje tak "tanie" chwyty marketingowe ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem za 39zł. I przeczytałem ją w 10 godzin i muszę powiedzieć, że tak dziwne trochę to zakończenie (walka z Voldemortem) ale się ogólnie mi podobała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla mnie przeczytanie tej ksiazki zajeło troche wiećej niż dla KERBEROS''A ponieważ starałęm sie jak najdłuzej czytać.Insygnie śmierci to dobra cześc całego cyklu o Potterze ale były już lepsze cześci.według mnie 8/10 ale i tak gorąco polecam tą książke.[Fajne zakończenie:D]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 15:52, CR7 napisał:


Hieh, a dziś mój qmpel kupił książkę za 15 zeta ! Serio. Tylko jeszcze w innym hipermarkecie.
(to zastanawiam się po ile oni kupili te książki od wydawnictwa...) Nie wiem po ile jest w
empiku, ale jutro zlookam. To troszkę rozczarowujące że gram.pl stosuje tak "tanie" chwyty
marketingowe ;P


Słuchajcie, nie rozumiem naprawdę tych wszystkich dywagacji związanych z ceną i postów o "tanich chwytach marketingowych" - przy recenzji podaje się cenę nadrukowaną na okładce, czyli cenę sugerowaną przez wydawcę. Dla wydania w oprawie twardej jest to w tym przypadku 59 PLN, dla miękkiej o 10 PLN mniej. Tyle faktów od wydawcy. To że wydawca książki na swojej stronie ma sklep i już w nim podaje niższą o sześć złotych cenę (promocja!) również nie jest sprawą recenzenta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Książkę zakupię na pewno. Ciekawi mnie jak się ona zakończy, ogólnie seria o Harrym mi się bardzo podoba. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krążył lub krążą legendy że podobno ma powstać ósma część HArrego Pottera, która będzie opowiadać o dorosłym Harrym Potterze, ale wątpie by ta częć wogóle powstała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tekst tragiczny, nawet nie skończyłem czytać, wystarczy że przeczytałem początek, już się zdenerwowałem bo chciałem przeczytać spokojnie książkę nic nie widząc o fabule a tu widzę spoilery :/ No trudno, w końcu to recenzja, przeczytam później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tekst tragiczny, nawet nie skończyłem czytać, wystarczy że przeczytałem początek, już się zdenerwowałem bo chciałem przeczytać spokojnie książkę nic nie widząc o fabule a tu widzę spoilery :/ No trudno, w końcu to recenzja, przeczytam później.
Przepraszam za podwójny post, coś mi się przycięło w kompie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marna ta recenzja, oj marna. :)
No ale sam Potter jest świetny, chociaż trochę zbyt przewidywalny.
Btw. na wiki jest do znalezienia całe drzewko genealogiczne, na którym SPOILER! widać również dzieci Pottera i wielu innych jego przyjaciół ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie 9h czytania, ale książka zmiażdżyła ;) Takie dziwne uczucie po przeczytaniu, nie wszystkie rozwiązania przypadły mi do gustu ;)

Kilka lat temu zastanawiałem się jaki będę stary gdy w końcu wyjdzie ostatnia z części, a tu...hm... nie jest tak źle ;)
Czytając 1 część byłem nieco młodszy od głównego bohatera, czytając część ostatnią jestem od niego nieco starszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całą serię przeczytałem ale tą część jeszcze nie pożyczyłem od kolegi...ale już wkrótce dowiem się jak to będzie na koniec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować