Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mysz, która przyjmie każdy kształt, jaki sobie zażyczycie

76 postów w tym temacie

zorza

Firma Lite-On Technology wraz z P&C Design Center stworzyła dość niezwykłą mysz komputerową. Urządzenie o nazwie Moldable Mouse wytworzone zostało z materiału, który można, niczym plastelinę, dowolnie modelować w celu uzyskania pożądanego kształtu.

Przeczytaj cały tekst "Mysz, która przyjmie każdy kształt, jaki sobie zażyczycie" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po co to komu ? Nie wystarczy zwykła mysz, którą i tak zrobimy wszystko ? Wiele było już takich bajeranckich przyrządów i wszystkie trafiały do piachu.Nie wróżę tej myszy milionów zarobionych dolarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem jak plastelina z elektroniką w środku. Kolejny gadżet dla fanatyków. Ciekawe czy to będzie działać bezproblemowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak wygląda przejście z trybu modelowania na tryb stały. Bo nie chciałbym, aby mycha nagle zaczęła się deformować przy graniu w jakąś gierkę, gdzie liczy się szybkość i refleks. I dobrze by było aby dodawali do tego jakieś foremki, co by można było przywrócić ją do klasycznego wyglądu jak gracz nie będzie wykazywać żadnego talentu w kierunku modelarstwa.

>Nie występują w niej żadne części plastikowe, dzięki czemu zmniejszone jest ryzyko urazów nadgarstka.

Uraz nadgarstka od myszki? Nawet nie wiedziałem, że granie na komputerze jest aż tak niebezpiecznym sportem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tego co widze to mysz jest bezprzewodowa a zatem bedzie musiała miec baterie lub akumlator.. wiec az tak bardzo plastyczna to nie bedzie np aby zrobic cieńką na 0,5 cm myche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bajer niezły...Tylko wyobraźmy sobie ze grając w jakiegoś FPS''a albo w inna gre w ktorej korzystamy z myszy, nagle sie myszka znieksztalca bo zamocno przycisnelismy...Tjaaa dla graczy ekstra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, podoba mi się taka myszka :). Gdyby nie cena, która zapewne będzie dosyć wygórowana, z chęcią bym sobie ją sprawił. Nie dość, że będzie wygodna, to różne ciekawe rzeczy można z niej zrobić :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tia, już to widzę... Gram sobie w Half-Life 3, sytuacja jest krytyczna, mogę zginąć w każdej chwili - bach, myszka gniecie się pod naciskiem mojej dłoni.

Jak dla mnie - pomysł niewypał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować