Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warhammer 40 000: Dawn of War – Soulstorm - Zapowiedź

127 postów w tym temacie

Demo mam już od ponad tygodnia i odpaliłem tylko raz zagrałem w samouczek i wróciłem do DC wole poczekać na premierę :)

Co do DoW2 to jak dla mnie to im później tym lepiej bo wiem że na moim kompie to i tak mi nie pójdzie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam niecierpliwie na premierę. Miejmy nadzieje, że odstępstwo między premierą światową, a PL nie będzie aż tak duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dawn of War to dla mnie jeden z najlepszych RTS-ów w historii i na pewno Soulstorm mnie nie zawiedzie.

Ale mam nadzieje ze to juz ostatni doddatek. Teraz czekamy na Dawn of War 2 =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie, mogliby chociaz popracować nad DoW2 i żeby tam już byli Tyranidzi...
Ważni są jak Zergowie w Starcraftcie, a ich ni ma......

SS może doda siostrzyczki i Dark Eldars, może latadła coś zbalansują, ale i tak powinien pozostać ten sam DoW bez Tyranidów.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 21:14, foxylis napisał:

niech wsadzą tyr.

Ech, było to miliony razy mówione - Tyranidzi będą w Dawn of War 2. Ale mówić sobie można, w końcu i tak wszyscy będą się to czepiać. Ech...

Dnia 02.02.2008 o 21:14, foxylis napisał:

i więcej jednostek space.

Ke? Chyba nie rozumiem.

Dnia 02.02.2008 o 21:14, foxylis napisał:

o lol. kto jest za wsadzeniem większej ilości piechoty w dow2

Jak powiesz skąd piechotę mają wziąć - DoW bazuje na figurkowym Warhammerze 40k, więc dodawać ot tak sobie nic nie mogą. A z tego co się orientuję, większość jednostek już jest w grze zamieszczona.
PS. Nie dodawaj obrazków nie związanych z tematem.

Co do samej zapowiedzi - nie było nigdzie oficjalnie powiedziane o nowych jednostkach (oprócz samolotów), więc czemu to sie w zapowiedzi pojawiło? A o samolotach się nie wypowiem - demo mi nie działa. DoW, WA, DC - tak, demo Soulstorma - nie. Trzeba mieć szczęście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to brakuje jeszcze Tyranidów i Łowców Demonów (Inkwizycje).Szkoda że ich nie będzie.W armii Space Marines wymiatali;(.Jednak Sisters of Batlle zapowiadają się znakomicie.Czego nie powiem o Dark Eldarach.No i jeszcze "latadła", które mogą zmienić taktykę gry.Zapowiada się bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>może latadła coś zbalansują

Eee, o co Ci chodzi. Jak latadła mają "coś" zbalansować? Soulstorm będzie musem, jeśli będzie sie chciało grać po sieci pewnie, ja czekam na nerfy kilku imb z dc ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 22:36, foxylis napisał:

moim zdaniem w dof potyczka jest za łatfa


1. "w" <- skopiuj sobie i wklejaj, bo chyba Twoje się zgubiło.
2. To nie jest temat o WHDoW, tylko komentarze nt. zapowiedzi Soulstorma. Temat o DoW też jest, ale adresu Ci nie podam, bo nie ma żadnego problemu żeby znaleźć to samemu (wyszukiwarka).

Budo

Dnia 02.02.2008 o 22:36, foxylis napisał:

ja czekam na nerfy kilku imb z dc ;]

No właśnie, ciekawe co wykombinują, chociaż jeszcze będą nerfić DE i Siostrzyczki, ciekawe czy najpierw oni, czy ekipa z DC. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie zmienią grafiki, to gra ta będzie wyglądać niespecjalnie - co by nie mówić, DoW wyszedł w 2004 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 21:14, foxylis napisał:

moim zdaniem bigfish dobrze powiedział tylko że zamiast dodawać coraz więcej latających
niech wsadzą tyr.
i więcej jednostek space.


Nie wsadzą Tyranidów. Relic od dawna mówił i powtarzał, że na tym silniku nie są w stanie zrobić tej rasy tak, jakby chcieli, więc nie zrobią jej wcale. Robale będą, ale w DoW 2. Możesz próbować od programistów Relica wyciągnąć powód, może w końcu któryś się zlituje i ci informatycznym żargonem wyjaśni, czemu się nie da.

Latadła nic nie wypaczają - jest Dark Eldarowki w demie i wcale nie wymiata, nie jest niezniszczalny ani niezbalansowany. Fajny dodatek, ale to po prostu standardowy pojazd, którego nie da rady dorwać jednostkami do CC. Od rakiet schodzi jak każdy inny. Bardziej zawiodłem sie na Scourge Squad - fajnie wyglądają, ale to po prostu dysnansowi Assualt SM, ewentualnie odpowiednik pająków spaczni Eldarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 23:23, VolfPL napisał:

Jeśli nie zmienią grafiki, to gra ta będzie wyglądać niespecjalnie - co by nie mówić,
DoW wyszedł w 2004 :)

No i? Grafika to nie wszystko, liczy się grywalność, a tej DoW na pewno nie brakuje. Zresztą DoW to dzisiaj jedyny RTS z tak dynamicznie przedstawioną cc. Nawet taki CoH tego nie ma, mimo, że jest tej samej firmy. Pod tym względem dla mnie DoW>reszta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak zostanie rozwiązana kwestia Antologii Dawn of War, tzn. czy CD-Project dorzuci Soulstorma do Antologii, zwiększając cenę do 100-120 złotych, czy wyda Soulstorm niezależnie za, na przykład, 60 - 80 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować