Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

12-latek oszukiwał aby grać przez Internet

118 postów w tym temacie

Ale Haker. wcale nie musi być oszustem... moze to lubi. hakerstwo to ideologia... nałóg... Ciężko zrezygnować, gdy ktoś się pnie na wyżyny hakerskiej społeczności, a nie zawsze trzeba oszukiwać. Czasem jest to pokaz swoich zdolności. brak jakiejkolwiek kontroli nad danymi serwisami.

Lecz, co by nie powiedzieć, hakerzy "oszusty" to zdecydowana większość. '';p

Skonczyły się czasy wielkich wyczynów hakerskich..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To do mnie kiedyś SMS przyszedł. Żebym kupił prepaid za 50zł i wysłał na jakiegoś smsa ten kod to dostanę 100zł doładowanie. Wszystko fajnie tylko że ja mam telefon w Plusie a telefon na który miałem dać smsa to numer którego pierwsze liczby wskazują na sieć Era. Oszuści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dość, że ta dzisiejsza młodzież coraz bardziej zdeprawowana, to jeszcze jakie akcje odwala xD. Co ja mówię, nawet nie młodzież, a dzieci. Gdyby nie wiek "sprawcy", to wcale bym się nie dziwił, ale 12 lat i takie coś? Toż to śmieszne :D.

Zaitsev, i dzięki Ci za takie newsy, bo niektóre "sensacje" potrafią bardzo pozytywnie wpłynąć na mój humor ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz myslalem, ze to bujda, bo myslalem, ze to jakies dziecko w USA, a tam 12 latek to pewnie nawet nie mowi, bo w Anglii to slabo im idzie ;-)

Wiadomo natomiast, ze Polak potrafi. Pogratulowac malemu spryciarzowi oraz pogratulowac policji za ujecie przestepcy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SCARO lol a w mojej ze tak powiem nie wsi ale mniejszym miasteczku z swiezym w sumie powietrzem tez jest taki co mam w kartotekach a mam tylko 14 lat

a mi nawet przyszla wiadomosc zeby wspomoc jaka babe z niby mojej miejscowosci bo byl wypadek niezle jaja i ze ktos u nas jest z zakonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pfff, a kto się nabrał na takie coś w ogóle? Są jeszcze osoby, które po numerze smsa płatnego nie rozpoznają jego kosztu? Znaczy oprócz kampanii uświadamiających o złych mejlach powinny być kampanie uświadamiające o łańcuszkach na gg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie jeszcze nie złapali a juz mam 2 kompy i samochód :D:D*


*jest to oczywiscie żart prosze nie namierzać mojego ip ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe młody gangster xD na pierwszy rzut oka jak to czytałem to myślałem że to jakieś biedne dziecko z Kambodży czy cóś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza młodzież szybciej dojrzewa, i uczy się niestety w taki sposób. Ciekawy jaki był wzorzec wychowawczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować