Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

12-latek oszukiwał aby grać przez Internet

118 postów w tym temacie

Żeby dzieci zabierały się za coś takiego to juz normalnie ;) zal.eu ... a Policja tez mnie zasoczyla heh kilka godzin <wow> moze Rutowski szpiegowal tego 12 latka i za niedlugo bedzie giera pt. " Rutkowski- smsowy 12 latek" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mówcie mi tylko, że te osoby podawały mu kody, które były przysyłane w smsie zwrotnym - bo wtedy to nie jego powinni wsadzić, tylko tych głąbów, którzy dali się zmanipulować dwunastolatkowi ^_^ A najlepiej to od razu takich inteligentów wydalić z kraju na Syberię, po co nam mają zaniżać i tak niską średnią inteligencję narodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, no nieźle 12-latek i takie rzeczy. Teraz to będzie miał kłopoty i zainteresowanie, nic więcej. ;)
Policja interweniowała dość szybko w takiej sprawie, postęp. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

Polsce gratulujemy policji. Takie sprawy to kwestia godzin, ale zwykłego morderstwa już nikt nie potrafi rozwiązać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 17:31, juke napisał:

Hehe, no nieźle 12-latek i takie rzeczy. Teraz to będzie miał kłopoty i zainteresowanie,
nic więcej. ;)
Policja interweniowała dość szybko w takiej sprawie, postęp. ;P

Zmyślny ten 12-latek :P, takie bajery na wsadzał ludziom a oni się na to nabrali ;p
Nom też się trochę zdziwiłem że tak szybko zainterweniowała policja w tę sprawę :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktoś wytłumaczy, jak można być tak naiwnym, co? Wiele razy dostawałem po kilkanaście razy dziennie podobne wiadomości, ale jakoś jeszcze nigdy nie pokorciło mnie, by wysłać tego SMS-a, na numer podany w niej.

Ludzie myślcie, zanim coś zrobicie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka szybka reakcja policji ?
Geez, czasem martwi mnie brak prywatności, wszedzie podsłuchy, kamery szpiegowskie, niedlugo czipy w łapie, i za każde przewinienie w prawie odsiatka... Matrix...
No chyba, że ktoś z tych nabranych zgłosił to :P
Osobiscie jak widze taka wiadomosc to ban i nara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem, do tibijczyków to trzeba po tibijskiemu wbijać w leb :D A swoją drogą ja nie rozumiem jak ludzie mogli nabrać się na taki prymitywny numer, a myślalem że takie rzeczy to tylko USA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o boże znowu tibia ta gra to chora... no dobra nie podoba mi się ta gra ot co i więcej na jej temat nie wypowiem się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niedługo dowiemy się więc o 10 latku, który wbił na serwery pentagonu... :P
szczerze, głupi Ci, którzy dali się na to nabrać.
i gratz dla policji za tak szybką interwencję ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już mój 2 letni brat skasował zdjęcia z komputera. Na szczęscie większość zdjęć była zapisana również na płytach lub pamięci naszego aparatu cyfrowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować