Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

12-latek oszukiwał aby grać przez Internet

118 postów w tym temacie

Zaitsev

Polska policja złapała oszusta, który wyłudzał przez komunikator od nieznajomych mu osób kody do gry internetowej. Ofiarom wmawiał, że wysyłając sms-a wspomogą one chore dzieci. Najbardziej jednak dziwi wiek sprawcy - zaledwie 12 lat.

Przeczytaj cały tekst "12-latek oszukiwał aby grać przez Internet" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedługo napady na bank będą organizowane przez takie dzieci :P , nie no że ktoś się dał na to nabrać ,a bym nigdy nie wysłał sms do nieznanego serwisu ;] Ah jacy ci ludzie są naiwni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie kody to chyba tylko do podrzędnych browswerówek mogł wyłudzać, ale to i tak dziwne, że niektórzy zaczynają kłamać i kraść w tak młodym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buahahaha czego to dzieci ni ewymyślą... ;) ktoby się spodziewał że 12 latek wpadnie na taki pomysł, prędziej wyrachowany oszyst, ale dziecko?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy zrobią wszystko, aby grać dalej w jakąś internetową gierkę. Młody chyba nie zdawał sobie sprawy, jakie konsekwencje na niego czekają. Niestety takich gości jest coraz więcej... Już nawet święte gry muszą zbeszcześcić oszuści! Smutne, ale prawdziwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w sumie nic dziwnego , dzieci uczą się coraz szybciej. Pewien chińczyk w wieku 14 lat ukończył studia ekonomiczne i został magistrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie bywają naprawdę genialni. Nie wiem co w Polakach bywa takiego, jakiś darwinowski gen, że takie idiotyzmy się tu dzieją. Cóż... Wygrana PiS w wyborach z tamtych lat zobowiązuje. Możliwe, możliwe, że kiedyś wyginiemy mając takich ludzi. Kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, niezły koleś, ledwo wychodzi z POdstawówki, a tu takie jaja odwala, co to będzie, co to będzie, zaraz za kilka lat normalnie będzie mafia, w Żłobkach, (2-3 latkowie w Gangach XD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 14:18, Lamb3rt napisał:

Jak oni wpadli na jego trop? Zaraz... Tzn, że ktoś monitoruje moje PRYWATNE rozmowy na
GG? Taka jest ta demokracja?

Widzę, że dopiero zauważyłeś, że mit o anonimowości w sieci jest nieprawdziwy?

TPSA przechowuje logi przez pół roku. GG to samo - wszystkie rozmowy są zapisywane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 14:18, Lamb3rt napisał:

Zaraz... Tzn, że ktoś monitoruje moje PRYWATNE rozmowy na GG?

Słowo ''prywatność'' w internecie nie obowiązuje. Ci którym się wydaje, że są w sieci anonimowi kończą albo jak ten ''zaradny'' chłopaczek, albo jako ofiary takich.
Można się dowiedzieć cóż to była za gra, że warto było do niej odstawiać taki numer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 14:18, Lamb3rt napisał:

Jak oni wpadli na jego trop? Zaraz... Tzn, że ktoś monitoruje moje PRYWATNE rozmowy na
GG? Taka jest ta demokracja?


Tak jak napisał Zaitsev, rozmowy są oczywiście logowane. Czy monitorowane na bieżąco? Szczerze wątpię, choć zwolennicy teorii spiskowych z pewnością są o tym przekonani. Mi bardziej prawdopodobne wydaje się to, że któraś z "ofiar" dzieciaka powiadomiła o procederze policję i ta zwróciła się o logi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować