Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

12-latek oszukiwał aby grać przez Internet

118 postów w tym temacie

Choc jestem od niego o niecale 3 lata starszy uważam, że to dzieciak [a nawet bachor], który myśli, że swiat się kręci wokół niego, ale odbiorcy tez nie byli za bardzo rozsądni, bo jak można pomóc wysyłając kod z gry?W ogóle te łancuszki itp. mnie wkurzają, ale są wyjątki bo chętnie pomogę wejściem na serwis taki jak np. www.pajacyk.pl [chyba taki jest adres]. Nawet na naszym forum mamy temat na ten temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do mnie juz duzo razy napisali zebym wspomogl i tak juz nie gram w World of Worldcraft :D:D ani w Tibie bo wyslalem SMS ale nie do tego geniusza tylko do innego. dobrze ze nie mialem tak jak moj kumpel mu Virus do kompa wszedl i mu dawal takie pingi ze procek sie spalil :D:D:D Przez glupiego SMS HAHAHA ZAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś takiego w takim wieku... I to jeszcze dwunastolatek? W naszym państwie źle się dzieje. Ja w coś takiego nie wierzę. Na gg, przez e-maila dostaje każdy chyba użytkownik setki takich "propozycji". Ja wierzę tylko "pajacykowi", bo wiem dokładnie na czym to polega. I może to nie jest na miejscu, ale apeluję by wszyscy czytający mój komentarz nie wierzyli nikomu kto oferuje ci "łańcuszek". Po prostu chcą was podpuścić i tyle. Nadal jednak nie mogę uwierzyć, że coś takiego zrobił 12-latek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla tyvh co te sms-y wysyłali, gdybym ja wysyłał sms-y czy wchodził na strony kiedy by ktoś do mnie napisał to raz, że bym zbankrutował, a dwa to formata bym robił co 2-3 tygodnie. Ale ludzie są naprawde głupi jeśli myślą, żę wpłaty przez sms-y kosztują marne 5gr (za samo wynagrodzenie dla operatorów sieci trzba zapłacić więcej niż 5gr)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2008 o 16:25, lordfett napisał:

Popatrzmy na to z innej strony... Który dzieciak w takim wieku jest tak kreatywny i przedsiębiorczy?
xD


dokładnie ewolucja ludzkości dokonuje się na naszych oczach ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdzie się podziało sumienie? Przecież to zwykłe okradanie ludzi i na dodatek oszukiwanie ich, że jest inaczej!! Rodzice tego dzieciaka powinni mu ograniczać komputer. Ogólnie dzieci do lat 13-14 w internecie straszny syf robią. :( Wprawdzie są wyjątki jak od każdej reguły, ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 21:49, Farmer Widomo napisał:

Hah :P Leże i kwicze - co za głupota ,taki knypek :) Żałosne .

ten knypek rok od Ciebie mlodszy <lol>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować