Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warhammer 40,000: Dawn of War - Soulstorm w sklepie gram.pl

47 postów w tym temacie

Ja mam tylko jedno pytanie czemu juz jest PRE-ORDER jesli niema Soulstorma w PLANIE WYDAWNICZYM ? troche to głupio wyglada :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście zaopatrzę się w antologię Warhammer 40k:Dawn of War w Platynowej Kolekcji, a potem zamówię Soulstorma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej mam pytanie czy jak w jednym zamówieniu wziąłem solustorma i wrath of liche king to mi je sklep wyśle oddzielnie czy dopiero jak wotlk wyjdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przegieli z ta cena :-] liczylem ze na starcie bedzie kosztowac z 50zl po znizkach kolo 40zl i to by bylo rozsadne a tak to sie nieoplaca chyba ze to by byla edycja kolekcjonerska z jakims plakatem przynajmniej to ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem cena troche wysoka ale nie narzekam bo odkładałem pieniążki i starczyło :P
Już nie mogę się doczekać, nareszcie moja kolekcja będzię kompletna :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamów za granicą, skoro cena w Polsce dla Ciebie za wysoka... -_-

Ludzie, nie możecie zrozumieć, że cena jest taka, a nie inna, ponieważ producent ustalił takową? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 19:15, PolishWerewolf napisał:

Zamów za granicą, skoro cena w Polsce dla Ciebie za wysoka... -_-

Ludzie, nie możecie zrozumieć, że cena jest taka, a nie inna, ponieważ producent ustalił
takową? :/

czasem po prostu nic nie pisz...
cene ''sugerowana'' ustala producent, tu sie zgodze...
ale cena za jaka kupujsz gre czy cokolwiek innego ustala już dystrybutor i producent nie ma nic do tego ;] kazdy chce zarobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 19:26, Onybic napisał:

cene ''sugerowana'' ustala producent, tu sie zgodze...

Poniżej której NIKT nie zejdzie. Skoro producent ustalił cenę minimalną na, dajmy na to, 25 dolarów, to żaden dystrybutor taniej tego nie sprzeda.

Teraz mnie rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena ujdzie w tłoku, i tak lepiej zaczekać jak w przypadku DC. Boję się jednak że dodatek ten może okazać się niewypałem, po demku pozostały mieszane uczucia. Czy to dlatego że w demach tej gry (ostatnich dodatków) dawano możliwość gry rasami których nie lubiłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak.... nareszcie. Tylko ze nie wiem czy zamawiac bo klucze z antologi mi nie dzialaja (jak bede chcial grac online to zadzwonie do pomocy technicznej bo na obecnych nie pogram)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 18:12, Mifczu napisał:

Przegieli z ta cena :-] liczylem ze na starcie bedzie kosztowac z 50zl po znizkach kolo
40zl i to by bylo rozsadne a tak to sie nieoplaca chyba ze to by byla edycja kolekcjonerska
z jakims plakatem przynajmniej to ok.


Liczyć to my sobie możemy, w pierwszym lepszym sklepie zagranicznym (amazon) natrafiłem na soulstorm za 40$. Więc zastanów się czy masz na co narzekać, bo ta gra wychodzi w Polsce tanio i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 19:33, PolishWerewolf napisał:

> cene ''sugerowana'' ustala producent, tu sie zgodze...
Poniżej której NIKT nie zejdzie. Skoro producent ustalił cenę minimalną na, dajmy na
to, 25 dolarów, to żaden dystrybutor taniej tego nie sprzeda.

Teraz mnie rozumiesz?


nie masz racji, cenę sie dostosowuje do warunków, dlatego np w polsce nie masz gier po zagranicznych cenach w okolicy 250 złotych, tylko po 80 ... ;P bo my mniej zarabiamy itp itd nie trzeba chyba tego tłumaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taak... U nas rzeczy są bardzo odpowiednio skalowane, na prawdę...

Znam ceny za granicą i znam ceny w Polsce. Różnica wynosi do 20 zł przy grze kosztującej u nas 100. Jeszcze raz powtarzam. Cena jest taka, a nie inna ze względu na producenta.

Koniec kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 17:09, PolishWerewolf napisał:

Taak... U nas rzeczy są bardzo odpowiednio skalowane, na prawdę...

Znam ceny za granicą i znam ceny w Polsce. Różnica wynosi do 20 zł przy grze kosztującej
u nas 100. Jeszcze raz powtarzam. Cena jest taka, a nie inna ze względu na producenta.


dwadzieścia złotych? przy nowych grach na pc rzeczywście dobrze sie to skaluje skoro nowe gry na pc w usa kosztują 60 dolarów, co na nasze PLN-y wychodzi jakies 140 złotych, a tyle jednak nie kosztują ... oczywiście mowie o tych tłumaczonych czyli skierowanych tylko na nasz rynek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie trochę tak wysoka cena, jak na dodatek. DC był znacznie tańszy to raz a dwa, że sami twórcy obiecywali, że cena nie będzie wysoka, bo produkt nie jest traktowany jako w pełni nowa gra. Cóż, i tak kupię mimo wszystko nie powiem, aby cena była odpowiednia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że to ostatni dodatek :P Ile można się wstrzymywać - czekam na 3 reedycję Złotej Edycji ;) ze wszystkim w jednym pudełku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To sobie chyba zrobię prezent Wielkanocny z SS, jakoś dawno nie grałem w DoW''a, ze względu na wcześniejszy stan balansu wraz z premierą DC. Jeszcze dochodzi nowy komp, to już w ogóle...... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ia tam nie mogę czekać rok bo bym zwariował. Jak nie dostanę SS do 22marca to nie wiem co zrobię.
Zawsze było w co pograć w domu ale jak tylko dowiedziałem się że wychodzi SS to od tej pory jakoś dziwnie już nie chcę mi się grać w inne gry :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować