Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft - 3 lata jak z bicza strzelił

60 postów w tym temacie

WoW wcale nie jest najlepszym MMORPG a tą koronę to chyba kupił na allegro.
WoW jest przeciętniakiem do tego strasznie nudnym, ma tyle użytkowników z 3 powodów
- jest to gra bazująca na warcrafcie co już zapewnia jej wszystkich fanów tej świetnej strategi
- łatwo sie w nią gra, grając normalnie nie ma sie problemów z kasą i itemami
- nie ma dobrych prywatnych serwerów

inne gry MMORPG takie jak np Lineage 2 mają teoretycznie mniej użytkowników bo rankingi uwzględniają tylko oficjalne serwery a na prywatnych serwerach gra mnóstwo ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"[...] Hordy i Aliansu" - Oo wtf? Alians – polski zespół rockowy grający w konwencji punk–ska–reggae. Założony w 1990 roku w Pile.*
Aliansu... nie wiedziałem że w World of Warcraft wcielamy się w muzyków rockowych ://
Padłem.

Proszę, ludzie, jak "tłumaczycie" to się zastanówcie.


*www.wikipedia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To się cieszę, na pewno kupię GW2 ^^.
Niema co porównywać WoW''a do GW, ale czytałem, że GW2 ma się upodobnić do WoW''a... (czytałem o tym w CD-Action)

Również pozdrawiam :).

PS: Ciekawe za ile lat, WoW stanie się darmowy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz autor wiadomości popisał się brakiem podstawowej wiedzy - WoW swoją premierę miał nie jak pisze ów delikwent 11 lutego (to była EUROPEJSKA premiera) tylko w listopadzie 2004. Po drugie, najgroźniejszym zbliżającym się konkurentem nie jest Guild Wars 2, tylko Warhammer Online. Tak trzymać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2008 o 20:23, Efremz napisał:

Kolejny raz autor wiadomości popisał się brakiem podstawowej wiedzy - WoW swoją premierę
miał nie jak pisze ów delikwent 11 lutego (to była EUROPEJSKA premiera) tylko w listopadzie
2004.(...)

Dokładnie, już o tym wspomniałem. Jeśli jednak news dotyczy europejskiej daty wydania to powinno być to wypunktowane, bo sam news sugeruje, że niby w 2005 była pierwsza premiera co jest nieprawdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielka gra. Wiem, bo samemu miałem okazję w nią pograć i przekonać się o jej potędze. Uwierzcie, WoW uzależnia gorzej niż narkotyki.

"Nie żyje World of Warcraft! Sto lat!".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Efremz: racja, WoW do MMO, GW to cRPG, a GW2 mimo otwartych epxplorable jak WoW nadal pozostanie cooperativem, tak myślę.
Więc po wyjściu GW2 będzie się szukać dla niego dłuuuugo jakieś konkurencyjnego cRPG. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sto lat ;).
Oby nowy dodatek byl lepszy niz poprzedni (i zeby wyszedl jak najszybciej. Pozdrowienia dla gildii Scoiatael ze Sporeggar EU :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2008 o 19:49, Jastrząb6 napisał:

WoW wcale nie jest najlepszym MMORPG a tą koronę to chyba kupił na allegro.


A Ty swoje informacje na e-bay''u...

Dnia 12.02.2008 o 19:49, Jastrząb6 napisał:

WoW jest przeciętniakiem do tego strasznie nudnym, ma tyle użytkowników z 3 powodów
- jest to gra bazująca na warcrafcie co już zapewnia jej wszystkich fanów tej świetnej
strategi


Mogła by nawet bazować na simsach, gra tępa nigdy nie przyciągnie ludzi, to że jest w niej uniwersum WarCrafta zawarte nie wiele ma do rzeczy.

Dnia 12.02.2008 o 19:49, Jastrząb6 napisał:

- łatwo sie w nią gra, grając normalnie nie ma sie problemów z kasą i itemami


W GW też łatwo się gra, w LII też. Jak ktoś myśli to w żadnej grze nie ma problemów...

Dnia 12.02.2008 o 19:49, Jastrząb6 napisał:

- nie ma dobrych prywatnych serwerów


Są lepsze od tych gorszych.

Dnia 12.02.2008 o 19:49, Jastrząb6 napisał:

inne gry MMORPG takie jak np Lineage 2 mają teoretycznie mniej użytkowników bo rankingi
uwzględniają tylko oficjalne serwery a na prywatnych serwerach gra mnóstwo ludzi


No fajnie więc w LII + prywatne serwer ile może grać ludzi ? 5 mln ? Obawiam się, że to maks. Czy Blizzard liczy ludzi z Globalnych serwerów + piraty ? Nie... Gdyby to zrobił suma wynosiła by około +12 mln. Twój argument jest bezsensu, uważasz, że w LII gra mniej ludzi bo grają na piratach, widzisz w WoWa grają i tu i tam, a i tak rządzi. Cóż za przypadek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam osobiście nie za bardzo lubie Wowa. Gram w Warcrafta ale WoW mi nie pasuje ;/ i czekam caly czas na Warcraft IV. Jak wyjdzie GW2 to na pewno kupie bo I love RPG online.

PS.... STO LAT STO LAT NIECH ŻYJE WoW NAM...... i niech zmiejsza abonament o 50% to se może zagram xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzetelne info, nie ma co ;p

Premiera WoW miała miejsce dokładnie 23 listopada 2004 roku.

11 lutego 2005 roku była premiera wersji dedykowanej europie (z europejskimi serwerami), a nie premiera WoWa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie tylko ta cena. I nie chodzi tu o to że mnie nie stać tylko o to że tyle kasy w jedną gra. Po trzech latach zbiera się z tego całkiem niemała sumka jak za ABONAMET.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaak lata z WoW''em uplynely dosc szbko i nie raz mialem stycznosc z tą grą nie raz nie dwa grało sie na privach a nawet na ratach x1 i było prawie identyko jak w RL WoWie ale to nie ten klimat :D ale gra ma u mnie i tak plusa
Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mogła by nawet bazować na simsach, gra tępa nigdy nie przyciągnie ludzi, to że jest w
> niej uniwersum WarCrafta zawarte nie wiele ma do rzeczy.
Erm... czyli chcesz powiedzieć, że gdyby WoW był World of Simcraft to byłby jednakowo popularny? Ta sama
> Twój argument jest bezsensu, uważasz, że w LII gra mniej
> ludzi bo grają na piratach, widzisz w WoWa grają i tu i tam, a i tak rządzi. Cóż za przypadek...
Tak samo jak bez sensu jest argumentowanie, ze WoW jest najlepszym MMO w oparciu o ilość subskrybentów. Jakie ma znaczenie ile osób w cos gra dla tego czy jest to produkt grania warty? Może to co najwyżej znaczyć, że gracze są wymagający i i mają właściwe kryteria wyboru tego co jest grą dobrą, a co nie - jeśli WoW rzeczywiście obiektywnie przedstawia sobą najlepsze co MMO tego typu ma do zaoferowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować