Zaloguj się, aby obserwować  
MLODY2K6

C&C Red Alert 3 - Temat ogólny

237 postów w tym temacie

Czy mi się wydaje, czy teoretycznie gra jest już w sprzedaży ?
W lokalnym empiku jeszcze jej nie ma, ale w sumie codziennie mają dostawy, więc kto wie .. może nie zdołali jeszcze przedostać się przed te wszystkie paczki do pudełek z RA3 ?
W każdym razie mam nadzieję, że jutro dostanę grę bez problemu, bo jeśli nie, to kupię ją dopiero 07.11. w centrum Warszawy, po obejrzeniu w kinie "Odrobiny ukojenia". ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edycja kolekcjonerska raczej ta ale to po premierze!!
najlepsza w EA jest ta ich kombinacja alpejska czyli!!
DRM+SecuRom+nie działające CD-key''e (patch wyszedł i przysłowione G dał)+Out of sync. na multi też spotykane+ilość buggow chyba 2x czy 3x wieksza niż w becie!! -> to wszystko wyczytałem na forum EA oraz tak istnieje tam mała cenzura na temat o DRM!! Nie jest już przyklejony mimo że ma z ponad 100 stron !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo jak mniej więcej to zabezpieczenie się objawia w działaniu? Czy jest np. tak, że grę (w ogóle) można zainstalować tylko ograniczoną liczbę razy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 16:57, Czedwik napisał:

A wiadomo jak mniej więcej to zabezpieczenie się objawia w działaniu? Czy jest np. tak,
że grę (w ogóle) można zainstalować tylko ograniczoną liczbę razy?

Dokładnie. Instalujesz grę określoną ilość razy i potem musisz błagać EA o następną aktywację. Taki sam mechanizm mamy w Spore czy Crysis: Warhead.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niekiedy w grze pojawia sie mapa europy. Zauwazyliscie, ze przedstawia ona sytuacje polityczna PO 2 wojnie swiatowej (a ta wg. uniwersum RA2 nigdy sie nei wydarzyla ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 17:25, Xantus napisał:

Niekiedy w grze pojawia sie mapa europy. Zauwazyliscie, ze przedstawia ona sytuacje polityczna
PO 2 wojnie swiatowej (a ta wg. uniwersum RA2 nigdy sie nei wydarzyla ;))

Tak samo było w RA2, w RA1 (w dodatku na komputerowych mapkach, które przecież w takim czasie, w jakim dział się RA1, nie powinny istnieć nawet jeśli jest to rzeczywistość alternatywna...). Co ciekawe jedynie w intrze RA1 była właściwa, przedwojenna mapa Europy, na niej np. Polska miała takie właśnie granice. Niezrozumiałe jest to, dlaczego w grze już nigdy tak nie było.

Co do zabezpieczeń to w takim razie muszę poważnie rozważyć zakup tej gry, jeśli mam wydać ponad 100 złotych, a później po zbyt wielu reinstalacjach nie mieć możliwości gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

We wtorek 28.10 zakupiłem grę w Gdańskim empiku zakupiłem ją jako pierwszy stałem już 10 minut przed otwarciem empiku.
Grę naprawdę warto kupić gra w kampanie w trybie co-op jest naprawdę przyjemna. Jak w poprzednich częściach zawsze grałem sovietami to teraz moimi ulubieńcami stało się eors.
Bardzo polecam ten tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym razem specjalnie dla tych, którzy w grę już grają, powtórzę moje poprzednie pytanie:
W jaki sposób przedstawiona jest w grze fabuła ? Czy każda ze stron konfliktu ma swoją kompletnie osobną (odrębną) kampanię (niejako swoją własną wersję wydarzeń), czy też może jest jak np. w Starcrafcie, że wszystkie kampanie dla każdej ze stron są jakoś powiązane i stanowią wspólną wielką nic fabularną ?
Jak to w RA 3 wygląda ?
Z góry dziękuję za wszelkie informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 10:07, Dann napisał:

Tym razem specjalnie dla tych, którzy w grę już grają, powtórzę moje poprzednie pytanie:
W jaki sposób przedstawiona jest w grze fabuła ? Czy każda ze stron konfliktu ma swoją
kompletnie osobną (odrębną) kampanię (niejako swoją własną wersję wydarzeń), czy też
może jest jak np. w Starcrafcie, że wszystkie kampanie dla każdej ze stron są jakoś powiązane
i stanowią wspólną wielką nic fabularną ?
Jak to w RA 3 wygląda ?
Z góry dziękuję za wszelkie informacje.

Nie trzeba grać, by to wiedzieć. Fabuła, jak we wszystkich częściach C&C jest jedna, a w kampaniach przedstawione te same wydarzenia z różnych stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każda ze stron konfliktu ma swoją kampanię każda ma bodajże 10 misji i w każdej chodzi o to samo zniszczyć wroga i zawładnąć światem.

#Edit
Dokładnie jak Bartek93 napisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 11:27, Bartek 93 napisał:

Nie trzeba grać, by to wiedzieć. Fabuła, jak we wszystkich częściach C&C jest jedna,
a w kampaniach przedstawione te same wydarzenia z różnych stron.


Czyli że nie ma żadnej wielkiej fabuły, na którą składałyby się poszczególne kampanie jak ma to miejsce np. w Starcrafcie lub w E1260, tylko jeden wątek opowiedziany na trzy sposoby.
Trochę szkoda chociaż jak zauważyłeś, domyślałem się tego ... aczkolwiek cały czas miałem również nadzieję, że może jednak będzie inaczej.
Ale co poradzić. Grę prawdopodobnie i tak zakupię ... chyba.

Anyway, thanks for the info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 12:36, Dann napisał:

Czyli że nie ma żadnej wielkiej fabuły, na którą składałyby się poszczególne kampanie
jak ma to miejsce np. w Starcrafcie lub w E1260, tylko jeden wątek opowiedziany na trzy
sposoby.


Fabuła, moim zdaniem to pięta achillesowa wszystkich C&C, chociaż przyjemnie jest oglądać "swoje" poczynania z poprzedniej kampani oczyma wroga i złościć się na samego siebie, że rozwaliłem coś co jest ekstra ważne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie RA3 i jetem bardzo zadowolony
Chodzi płynnie na najwyższych ustawieniach więc nie moge narzekać
Nie wiem tylko jak zagrać sobie z ludzmi przez neta ?

PS:A dostaliście gratis taki fajny plakacik ? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W piątek kupiłem Edycję Rewolucyjną,czyli kolekcjonerską.Zawartość min:5 map do rozgrywek sieciowych,ścieżka dźwiękowa z gry, DVD z tworzenia gry,dodatkowy przedmiot do Warhammer Online: Age of Reckoning.W metalowym pudełku.Sama gra jest świetna,choć ni pozbawiona błędów,pomimo zainstalowania patcha 1.02.Zaznaczanie jednostek za pomocą myszki nie zawsze działa jak powinno,podobnie jest z dodatkowymi umiejętnościami,też działają w kratkę.Jak dla mnie kamera jest do bani,akcję można obserwować tylko z jednego kąta,zoom raczej symboliczny.Liczyłem,że gra będzie dopracowana,a tu rozczarowanie.Miał być hit,ale bardziej wygląda na bubel.Jestem mocno rozczarowany i zawiedziony.Ocena miała być wysoka a będzie tylko 5/10.Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 15:09, calwert napisał:

W piątek kupiłem Edycję Rewolucyjną,czyli kolekcjonerską.Zawartość min:5 map do rozgrywek
sieciowych,ścieżka dźwiękowa z gry, DVD z tworzenia gry,dodatkowy przedmiot do Warhammer
Online: Age of Reckoning.W metalowym pudełku.Sama gra jest świetna,choć ni pozbawiona
błędów,pomimo zainstalowania patcha 1.02.Zaznaczanie jednostek za pomocą myszki nie zawsze
działa jak powinno,podobnie jest z dodatkowymi umiejętnościami,też działają w kratkę.Jak
dla mnie kamera jest do bani,akcję można obserwować tylko z jednego kąta,zoom raczej
symboliczny.Liczyłem,że gra będzie dopracowana,a tu rozczarowanie.Miał być hit,ale bardziej
wygląda na bubel.Jestem mocno rozczarowany i zawiedziony.Ocena miała być wysoka a będzie
tylko 5/10.Niestety.


Gdzie taką kupiłeś??I za ile???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 15:10, Vernio napisał:

Gdzie taką kupiłeś??I za ile???


calwertowi chyba pomyliły się tematy:

>dodatkowy przedmiot do Warhammer Online: Age of Reckoning.

Nie jestem tego co prawda pewien, ale jakoś nie wydaje mi się, żeby w EK RTSa znajdował się dodatek do zupełnie innego MMO ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 15:10, Vernio napisał:

> W piątek kupiłem Edycję Rewolucyjną,czyli kolekcjonerską.Zawartość min:5 map do
rozgrywek
> sieciowych,ścieżka dźwiękowa z gry, DVD z tworzenia gry,dodatkowy przedmiot do Warhammer

> Online: Age of Reckoning.W metalowym pudełku.Sama gra jest świetna,choć ni pozbawiona

> błędów,pomimo zainstalowania patcha 1.02.Zaznaczanie jednostek za pomocą myszki
nie zawsze
> działa jak powinno,podobnie jest z dodatkowymi umiejętnościami,też działają w kratkę.Jak

> dla mnie kamera jest do bani,akcję można obserwować tylko z jednego kąta,zoom raczej

> symboliczny.Liczyłem,że gra będzie dopracowana,a tu rozczarowanie.Miał być hit,ale
bardziej
> wygląda na bubel.Jestem mocno rozczarowany i zawiedziony.Ocena miała być wysoka
a będzie
> tylko 5/10.Niestety.

Gdzie taką kupiłeś??I za ile???

Saturn Katowice 129 zł.Zwykła wersja 119 zł.W EMPIKU kolekcjonerki nie było,ale cena normalnej to 139,90 zł !!!Czysty obłęd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować