Zaloguj się, aby obserwować  
MLODY2K6

C&C Red Alert 3 - Temat ogólny

237 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2008 o 08:39, mlynar911 napisał:

Chciałbym usłyszeć wasze opinie na temat tej gry. (...)

Jeżeli nie przeszkadza Ci jajcarskie podejście do tematyki (bojowe delfiny, scenki filmowe gdzie politycy/wojskowi zachowują się jak banda dzieci - imo rewelacyjne, cukierkowa grafika i tego typu sprawy) to gra jest imo świetna. Fabuła jest niezła - zadania są urozmaicone i dobrze się przy nich bawiłem. Na dzień dzisiejszy mam ukończone kampanie Sowietów i Ameryki. Teraz zaczynam Imperium Wschodzącego Słońca. Każda z nich to (o ile dobrze pamiętam) 11 misji. Nie za dużo, ale też i w sam raz aby nie zanudzać gracza kolejną taką samą misją.
Zresztą masz demo to sprawdź - w nim jedna misja Sowietów (bez bazy) i Ameryki (tutaj już możesz zobaczyć jak wygląda stawianie budynków i produkcja jednostek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 12:16, ChrisBgnr napisał:

/ciach/


O to dobrze bo już mnie znużyły te wszystkie poważne gry i wojny i strzelanki itp itd... Więc zassam demko i obadam sytuacje ;] dzięki za info ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 12:16, ChrisBgnr napisał:

Zresztą masz demo to sprawdź - w nim jedna misja Sowietów (bez bazy) i Ameryki (tutaj
już możesz zobaczyć jak wygląda stawianie budynków i produkcja jednostek).

Właśnie wczoraj zainstalowałem i przeszedłem. Do gry byłem nastawiony bardzo sceptycznie - bo cukierkowa grafika i stylistyka nie poważna. Ale po przejściu dema zmieniłem zdanie. Naprawdę porządny kawałek rozgrywki RTS. Tylko może trochę może chaotyczna rozgrywka albo po prostu ja nie nadążałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jest trochę chaosu, a komputer (tzn. AI) został usprawniony, przez co trzeba naprawdę wykazać się większymi umiejętnościami. Niektóre umiejętności specjalne (np. skok Sierpa czy zmieniające się Tengu i Striker VX) również potrafią narobić zamieszania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 16:28, Bartkula napisał:

Którą kampanię najlepiej zacząć na starcie? Oczywiście po przejściu samouczka ;)

Najlepsza jest kolejność zaproponowana przez autorów gry, czyli Sowieci, potem Alianci, a na końcu Imperium Japońców. Tak układa się właśnie fabuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściwie nie ma większego znaczenia... Przeszedłem w kolejności: Sowieci, Wschodzące Słońce i Alianci. Tak czy inaczej po ukończeniu wszystkich układa Ci się pełny obraz zdarzeń. Szkoda tylko, że tę "kanoniczną" kampanię rozgrywają hamburgery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 16:28, Bartkula napisał:

Którą kampanię najlepiej zacząć na starcie? Oczywiście po przejściu samouczka ;)


Czy ma to jakieś znaczenie przy odkrywaniu fabuły to nie wiem, ale jeśli nie jesteś zbyt ograny w tego typu gry to najlepiej jak będziesz grę przechodził w takiej oto kolejności:
1) Alianci
2) Sowieci
3) Wschodzące Słońce
Kampania Aliantów jest podobno najłatwiejsza, a Wschodzącego Słońca najtrudniejsza. Ogólnie jednak gra nie jest zbyt trudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.
Czy by ktoś nie chciałby ze mną przejść jakąś kampanie ?
Mam tą grę już pare miesięcy a jeszcze nie miałem okazji pograć z człowiekiem tylko z kompem zasuwać.
Z kumplami nie moge bo wolą CS-a eh.
Może ktoś z was chętny by był ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 10:47, Shadover napisał:

Mam pytanie.
Czy by ktoś nie chciałby ze mną przejść jakąś kampanie ? (...)

Można by spróbować. Aktualnie robię sobie szybkie przypomnienie przed zabraniem się za dodatek. Zostały mi trzy misje ruskich i będę leciał hamburgery. Pewien problem może być ze zgraniem się w czasie (w tym tygodniu wchodzą w grę godziny wieczorne), ale na pewno jakoś się dogadamy. W razie czego daj znać na gg1100772.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 15:12, ChrisBgnr napisał:

> Mam pytanie.
> Czy by ktoś nie chciałby ze mną przejść jakąś kampanie ? (...)
Można by spróbować. Aktualnie robię sobie szybkie przypomnienie przed zabraniem się za
dodatek. Zostały mi trzy misje ruskich i będę leciał hamburgery. Pewien problem może
być ze zgraniem się w czasie (w tym tygodniu wchodzą w grę godziny wieczorne), ale na
pewno jakoś się dogadamy. W razie czego daj znać na gg1100772.


Ja też często gram tak na wieczór oraz po nocach więc pewnie się dogadamy
(gg 918350)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2009 o 11:41, Numenpl napisał:

zna kto jakies ciekawe mody do red alert 3 ??

http://cc-series.pl/news/id,3224/Garsc-newsow-z-modderskiego-polswiatka-RA3.html - poczytaj. W zasadzie bawię się cały czas czystą wersją i nic z tego nie testowałem póki co (oprócz kilku mapek), ale podany news dobrze wróży tutułowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2009 o 20:30, ChrisBgnr napisał:

> zna kto jakies ciekawe mody do red alert 3 ??
http://cc-series.pl/news/id,3224/Garsc-newsow-z-modderskiego-polswiatka-RA3.html - poczytaj.
W zasadzie bawię się cały czas czystą wersją i nic z tego nie testowałem póki co (oprócz
kilku mapek), ale podany news dobrze wróży tutułowi:)

mapy przetestowane już dawno ale mod działa mi tylko jeden shocktherapy całkiem fajny małe zmiany jedyna ta poważna to 3 nowe jednostki - harbringer,tesla tank i greater oni.xD najbardziej lubie harbringera!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować