Zaloguj się, aby obserwować  
Winmenia

Wasz ulubiony sport! Czyli w co gracie lub co robicie :)

387 postów w tym temacie

Ulubione sporty:
1) Dual (albo 4cross)
2) Cross country (kolarstow górskie, w dużym uproszczeniu)
3) Piłka nożna
4) Snooker
5) Curling (chyba tak to się pisze? Ale tylko w telewizji oglądać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moj ulubiony to


*pilka nozna
*siatkowka
*motocros

tak sie sklada ze w sobote 11 listopada mam biegi na orientacje.To sa mistrzostwa Świnoujścia (tam mieszkam)

jutro po biegu wam powiem ktore miejsce zająłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 19:43, sleczek123 napisał:

moj ulubiony to


*pilka nozna
*siatkowka
*motocros

tak sie sklada ze w sobote 11 listopada mam biegi na orientacje.To sa mistrzostwa Świnoujścia
(tam mieszkam)

jutro po biegu wam powiem ktore miejsce zająłem



WOW motocross a ile już jeździsz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam jeździć z kumplem na rowerze po naszym wielkim Parku Chorzowskim :D
W zimę jeżdżę na nartach, a ogólnie to sporty ręczne: siatkówka, koszykówka, piłka ręczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. pilka nozna (moja pasja, moje zycie, moje hobby)- nawet idac do lazienki kiwam sie z drzwiami scianami i sprzetem domowym :)
2. tenis- niedawno zaczalem trenowac i uslyszalem ze mam do tego smykalke (ale moze trener powiedzial to tylko po to zebym cwiczyl u niehgo wiecej i by on dostawal wiecej kasiory ??:))
3.pływanie- 4 medale mistrzostw polski szkol spolecznych (3 zlote i brazowy). Ponadto 2 miejsce w sztafecie w mistrzostwach radomia i zloto w mistrzostwach warszawy szkol spolecznych (najlatwiejszy wyscig w ktorym bralem udzial- po 2 dlugosciach wyprzedzalem reszte o pol basenu- a wyscig byl na 100 metrow dowolnym)
4. Skok wzwyz- 5 miejsce w radomiu. 5 lat temu skakalem 1.48 czyli nawet niezle. Teraz jakbym wrocil do formy to z 1.70 spokojnie.
5.unihokej- typowy "dokladacz kija". Jak gramy na w-f to strzelam najczesciej 9 bramek z 10 nawet sie nie wysilajac.
gralem w jednym meczu na zawodach. 2:0 dla nas, asysta i wypracowany rzut wolny po faulu zamieniony na bramke.
6. Koszykowka- to z racji wzrostu (1.89) jestem w tym niezgorszy, ale to nie jest sport dla mnie
7 ping-pong- 17-21 z wicemistrzem wojewodztwa mazowieckiego. Co z tego ze to moj kolega, gralismy o 4 nad ranem w nowy rok u niego w domu, on byl po 3 napojach wyskokowych a ja przezornie nic nie pilem by wygrac z nim ten jeden jedyny raz. nie udalo sie :)
No i na koniec moj popisowy numer, czyli zonglerka lub inaczej "kapki" (okreslenie zaslyszane w kilku wojewodztwach). CHodzi o podbijanie pilki noga, glowa, brzuchem, tylkiem itp. tak zeby nie upadla na ziemie. Moj rekord to 528. Kto da wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 19:06, Adas69 napisał:

sory streetaball i deska ;];];] extremalny chłopiec z Mikołowa;];]....kto jest z mikołowa??


wow wkońcu ktoś kto lubi robić to co ja :D hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm.... ulubiony sport...

1. Freeride
2. Parkour
3. Piłka Koszykowa
4. Siatkówka
5. Taniec Towarzyski

Wiem, nie jestem "typowym" mężczyzną, jednak jak to Walgierz powiedział: "I am a mężczyzn on the run...";]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 11:01, rogoz94 napisał:

Hmmmm.... ulubiony sport...

1. Freeride
2. Parkour
3. Piłka Koszykowa
4. Siatkówka
5. Taniec Towarzyski

Wiem, nie jestem "typowym" mężczyzną, jednak jak to Walgierz powiedział: "I am a mężczyzn on
the run...";]


Czemu mój kumpel też tańczy i jakos jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sport to podstawa egzystencji ludzie!
Sporty, którymi zajmuję się w wolnych chwilach to:
1.Koszykówka
2.Rower
3.Bieganie
4.Piłka nożna
5.Pływanie(tylko w jeziorze najlepiej sie czuję)
6.Siatkówka
7.Praca fizyczna
Z tych powyższych dyscyplin kręci mnie najbardziej rower i koszykówka. Biegam dla poprawienia wytrzymałości(jedno z drugim się łączy), pływam latem po przejażdzkach rowerowych, aby mięśnie wypoczęły i nagromadzony w nich kwas mlekowy zaczął się niwelować. Praca fizyczna jest dobra dla mnie i dla osoby zlecającej mi ją. W siatke tylko niestety na w-f ie. W kosza codziennie śmigam nawet o tej porze roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 Gimnastykowanie palców na klawie
2 Ćwiczenie wzroku w różnorakich grach
3 Przyciskanie przycisków od pilota
4 Piłka nożna(jestem bramkarzem)
5 Hokej na lodzie(gram) :)
6 Siatka
7 Narciarstwo ;p
8 Koszykówka
9 Reszta innych sportów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować